hadi kizlar bebisimiz olursa adini ne koyalim

esmacımmm benim adım elif eşiminde emre bizde emirhan veya emin düşünüyoruz uyumlu olsun diye:) Allah inşallah o günleri gösterirde bebişlerimiz isim kardeşi olur:)

axaray sorma sebebim ben kardeşimi kaybettim 10 yaşında vefat etti ama isimini koymaya hiç bir zaman cesaret edemedim yani düşünemedim çünkü annem çok etkileniyor unutamıyo.
Rüyacım çok üzüldüm başınız sağolsun çok büyük bir acı olmalı Allah annene sabır versin...

esmacımmm benim adım elif eşiminde emre bizde emirhan veya emin düşünüyoruz uyumlu olsun diye:) Allah inşallah o günleri gösterirde bebişlerimiz isim kardeşi olur:)

canım bende emirhan istiyurum aslında.ama yengem (abimin hanımı) benden hızlı çıktı :KK43: bende adını emirhan koyalım dedim.ben çok seviyorum diye emirhan koydular.bende emin düşünüyorum.belki eminhanda olabilir.rabbim o güzel günleri inşallah bizlerede nasip eder.allaha emanet ol.

inşallah hayırlısı ile bizler de görürüz

ismini o zaman karar vermek isterim, sanki söylesem uhde kalacak gibi

kızlar bende olursa inşallah bebişim kız ismi dila naz erkek olursa kerim yada kerem ama yanına bir isim daha buluruz...
Allah hepimize o güzel günleri görmeyi nasip etsin inşallah...

canım şuan benim bir tane oğlum var Berke Umut
kızım olmasını istiyorum Allah nasip eder ise isminide Bengü su olmasını istiyorum

Ben 3 kez bebeğimi doğmadan kaybettim.Her seferinde kendimi tutamadan isimler düşündüm.3.de söz vermiştim isim bulmayacağm diye ama...Neyse...Benim favori ismim,eşim her nekadar yabancı isim gibi,olmaz desede CANSINdı.Çünkü eşimin adı SENCAN ve isim onun adına eklenince SENCANSIN oluyor ya,sanki bebeğime SEN, CANSIN CANIMSIN HERŞEYİMSİN diyormuşum gibi...Umarım olur,ne diyebilirim ki başka?Hepimize bol şans:teselli:

Ben 3 kez bebeğimi doğmadan kaybettim.Her seferinde kendimi tutamadan isimler düşündüm.3.de söz vermiştim isim bulmayacağm diye ama...Neyse...Benim favori ismim,eşim her nekadar yabancı isim gibi,olmaz desede CANSINdı.Çünkü eşimin adı SENCAN ve isim onun adına eklenince SENCANSIN oluyor ya,sanki bebeğime SEN, CANSIN CANIMSIN HERŞEYİMSİN diyormuşum gibi...Umarım olur,ne diyebilirim ki başka?Hepimize bol şans:teselli:

Çok şirin gerçekten ama bence de Johnson= Cansın gibi yabancı ismi gibi oluyor. Ayrıca "Big" kelimesi ile söylendiğinde Big Johnson argoda çok kötü bir anlamda kullanıyor Amerikan İngilizcesinde. Allah bebişine kavuşturur inşallah.

Benim kızım olursa adı Ezgi olacak inşallah :)

kizim olursa berfu yada beril
oglum olursa goktug,efe,mert.....bunda karasizim
ama en onemlisi rabbim sagliklisini versin

kızım olursa berre oğlum olursa bilal yada enes gönlümden geçenler hele o gün bi gelsin hayırlı ve sağlıkl bir şekilde dünyaya gelsinde başka isimde olur yeterki ogün gelsin hayırlısıyla

benim bir kızım var melike rana ikiniciye microenjeksiyona gitmek istiyorum gönlümden ikii oğlum olsun istiyorum.tabi allah bana nasip ederse inşallah birinin adını melih kayra düşünüyorum. öbürünü sizlere sorarım herhalde.

tüp bebk denemelrimde ikizim olacagına o kadar inanıyordum ki hep ikişer isim düşünmüştüm gerçi bebğime kavuşamadım amasenağlama erkek olsaydı mert ve alperen kız olsaydı rüveyda ve ravza istiyordum inşallah allahım nasip ederde hepimizin isimlerimizi koyacağı bebişlerimiz olur

Kizim olursa kayla yada talya(karar veremedik ikisi arasinda)
oglum olursa deniz olucak insallah..

ben 4 enedir bekliyorum.Oğlumuz olrsa Ahmet Burak, kızımız olursa Zehra Naz...Çok naz yapıp bizi bu kadar beklettiği için:))En kısa zamanda hayırlısıyla gelsinler inşallah hepimizinki..

X