hadi kizlar bebisimiz olursa adini ne koyalim

selam arkdaşlar benim kızım olursa : tuana (rüyamda görmüştüm)
oğluşum olursa da ;tuna koyucam tabi ikinci isimlerinide babası koyacak
Allahım gönlümüze göre verir inşallah.

Merhaba;
Arkadaşlar isim konusunda bende karar veremeyenlerdenim.kız olursa Işık düşünüyorum ( Her an değişebilir:) )Erkek olursa bilmiyorum ne isim koyacaz:) Zor bişeymiş bebeğe isim vermek. İmadat:)

merhaba bende kız olursa ada erkek olursa arda koyacağım o yüzde buradaki adım adaylaarda(inşallah)

nasip olurda bizimde bebeğimiz olursa kızımızın ismini ben hira koyucam .erkek olursa eşim melih koyucak öyle anlaştık 4 yıl önce. ama hala büyük bir özlemle bekliyoruz daha gelmediler .

ben daha evlenmedim ama inş allah nasip ederde
bir ''cemre''miz birde ''semih'' imiz olur .

kız isim alternatifim yasemin ,
erkek ise mert

hadi hayırlısı :))

ben de...askım bilmiyor ama daha...
erkek olursa ..sarp veya cengizhan...
kızım olursa...lara.zeynep..su..damla

koyarım

:)

ah bir olsa bir kollarımıza alsak bebeklerimizi düşününce bile içim içime sığmıyor

Arkadaslar aslinda hep dusunmusumdur ben de cocuklarımın adı ne olsun diye ama pek de karar vermiş degilim. Hele bi pozitif sonuc gorelim ondan sonra dusunurum demiştim ama akilmda bir kac tane var:
Esim erkek olursa SARP olsun diyor ; Sarp zor ve geçilmesi güç olan demek, belki bizim yürüdüğümüz yolu tarif ediyordur...
Kız olursa ben DALIM ismini cok seviyorum ama maalesef sonunda bir iyelik eki var o bakımdan sahiplik eki biraz itici oluyor isimlerde. Bu yüzden DERİN ismini de kız çocuğu için güzel buluyorum.

bizde 6 yıl önce koymuştuk isimlerini.ama hala gelmediler.erkek olursa ali emre,
kız olursa elif veya zeynep....

aaaaahhhhhhh bir gelseler yuvamızı şenlendirsinlerde ADSIZ bile denmesine razıyım.Tabiki evlenmeden önce eşimle karar vermiştik zaten kızımızın adı MELEK NİSA oğlumuzun adı ise EMİRHAN

Bende kız olursa rüya erkek olursa deniz koyacacağım. rüya koymamın sebebi onu sadece rüyalarımda görmem. Rüyamda hep kumral tombik bir kız görüyorum.

Insallah kizim olursa gulcem,oglum olursa isim seceneklerim biraz fazla,cemal,kayra,diren,inanc,duha bunlardan bir tanesi olabilir yeterki gelsin biran once...

bizde erkek olursa taa evlenmeden 5 yıl önce kara vermiştik oğlumuzun ismini. yani eşim kara vermiş babasının ismi ali olucak. ali baran olabilir. kız olursa hatta ikiz kızlar olursa hayal ve hayat olabilir. çünkü onlar olana kadar hayallerimiz olduktan sonrada haytımız olcak

ben de kızım olursa PELİN SU
oğlum olursa ARDA veya DORUK koymak istiyorum umarım o güzel günleri görürüz
ancak TALYA ismi de güzelmiş anlamını merak ettim

eşimin ve benim annemin ismi elif o yüzden kız olursa ELİF SU... gene eşimin ve benim babalarımızın ismi mehmet ve oğlumuz olursa MEHMET EREN koymayı düşünüyoruz tabi olursa...

kızlar bizde erkek olursa rahmetli kayın pederin ismini koyacağız MUSTAFA kız olursada eşimin teyzesinin kızı oda ünüverste okurken yatakhanede uyurken camdan düşmüş onun adını koyacağız SEVİNÇ Allahım tek hayırlısıyla versinde ismi sorun değil

benim bu isim konusundaki fikirlerim zaman zaman değişmekle beraber;
eğer benimde bigün sağlıklı bi bebişim olursa;
şevval,cansın.
çağatay,raşit ege (raşit kayınpederimin ismi)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…