Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48

canim malesef bilerek tutorlar gibime geliyor.kizim bu gun aglaya aglaya yapti kakasini.poposu kanadi o kadar sertdikiyarin doktora goturecem insallaho kadarda iyi yapiyorki cisini tuvalete,kabizlik yuzunden birakmak istemiyorum egitimiher defasinda klozete oturur oturmaz cis deyip yapiyor.offffff ne yapicam ben

Elamelek çok güzelmiş bu model...

Ben de hani aynı küçük klozet şeklinde olanlar var ya Kraft ın ondan aldım kızıma..
Onu da tavsiye ederim yeni alacak olanlar tam tuvalet şeklinde olduğu için kızımın geri norma klozete geçişini kolaylaştıracağını düşünüyorum ben..Hatta son iki gündür benimki küçük ben de sizin büyük tualetinize yapıcam deyip adaptörle klozete de oturuyor ara ara...

Kızlar bu arada dün akşama kadar hep tuvalete yaptı Deniz sadece gecenin son çişini saat 23:30 gibi altına yaptı, o esnada da tom ve jerry izliyordu ona dalıp yaptı sanırım ...Yapar yapmaz anne yaptım yaptım diye koştu geldi ama geç olmuştu...

Bu sabah da gene kuru kalktı ve kendi tuvaletine yaptı..

Son düzenleme:
ay tubi bu tip gozluklere bayilirim
bi gozumde canlandirdim da sana cok guzel yakisir

benım kuzucuk uyudu bez takmıcam ıserse ısesın artık napıyım
kis sen de amma hizli ciktin
kizlar cikolata yedirin gecen bi yerde okumustum kabizliga cok iyi geliyomus
guzel ama benim kiza gecen sene araba lazimlik aldik o gun bu gundur araba gibi kullaniyo

Son düzenleme:
Kızlar bu kabzlık için de ben süreki armut kayısı ve bolca diğer meyvelerden veriyorum...Bu dönemde kabızlık bu tuvalet olayını eminim çok etkiler..Özellikle kahvaltının üstüne bir armut yediriyorum o iyi geliyor..
Bir de popoyu kremleyin arada zeytinyağı sürün dışına o da iyi geliyor..Biz de bi ara çektik kabızlıktan, hatta popoyu çatlatmıştık ama son zamanlarda sıkıntı yok şükür..

Günaydın Azerinncim..saah sabah bi ikimiz varız buralarda..Benim kız da elimi çekiştiriyor o yüzden kaçıyorum..Oyun oynayacakmışız bebekleriyle...Görüşürüz sonra...

tu tu tu masallah
ay ne guzel darisi bizimkilerin basina
az kaldi sanirim senin kiz kapti bu isi

benim kiz demin geldi ufff diye oturttum lazimliga kalkti hemen dedim heralde oyun oynuyo benle bi baktim altina yapmis
ilk defa soyledi kakasini

Benimki de tam üstteki mesajımı yazdım anne yaptım diye geldi bi aktım kakasını kaçırmış kiloduna...Ama az bişi çoğunu tuvaletine yaptı gene...Hiç kaçırmadığımız günleri bekliyoruzzz...

Azerinncim size de maşallah ...Deniz de önceleri öyle söylüyordu yavaş yavaş ilerliyorlar işte..Maşallah kızımıza bak kakasını haber verecek inşallah :)

Son düzenleme:
kızla rbend ekraftın klozet seklındekı lazımlıgı begenıyorum ama okudugum yazılarda hep bu tarz muzıklı lazımlık onermıyorlar normal bsıey olucakmıs bızımkı cok uyduruk ıdarelık almıstık ama oturunca pipisi dısarda kalıyor cocugun aslıdna evım kucuk yerımde yok ama baska bı lazımlık alsam mı bılemıyorum yoksa klozet adaptörü mü alsam:26:

ay tubi bu tip gozluklere bayilirim
bi gozumde canlandirdim da sana cok guzel yakisir

ayy teşekkürler canım yaa.kayınvalidem yakışmamış dediğinde çok üzülmüştüm.
ama moda bu arkadaş ben napiim dimi ama

bu arada bugün kalkar kalkmaz ilk çişimiz yine beze,
anne kakaaaa dedi nazlı nazlı lazımlıgın yanına gelip durdu yaptı.
alıştırma kilodu alsam belki daha iyi olucak.
bugün tekrar çıkayım bakayım.
bu arada 3 gündür kaka yok :S
gliserinli fitilden yardım istiicem mecburen :26:
ara ara aglıyor durduk yere.sanırım karnı agrıyor...

insallah ya
her ne kadar wc ye yapmasa da artik cisi kakayi anladigini dusunuyorum
demin bi baktim bebeklerini oturtmus lazimliga cisss diyo
bence de alma canim benim kiz lazimligi araba niyetine kullaniyo

ay her kesin cocugu wc egitiminde kabiz olur benim ki bi acildi bi acildi uyandiginda 2 kez yapti bile

ben fitil verdim bugün yaptı. kakasını babasını izliyordu traş olurken kaka dedi altına yaptı.sorun değil çünkü kabız olurda yapamaz diye korkmuştum.doktor tutma meselesi değil birşey yemediği için oluyor bol şu içir dedi.

İyi olmuş canım, biz de daha küçükken çok kabız olurduk ...Ben arada zeytinyağı içirirdim bir tatlı kaşığı..poposuna da sürerdim her gün kabız olsun olmasın...Yumuşatıyor çünkü ..Böyle böyle aştık şükür uzun zamandır olmuyoruz...Sen de beslenmeye çok dikkat et...

Canım ya boşver sen kayınvalideni, sen takıp beğendiysen oh ne ala..Hem seninde dediğin gibi artık tüm gözlükler büyük :)

Alıştırma kilodu aldığında ne olacak merak ediyorum bence senin kuzu becerecek bu işi :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…