Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamız;
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn. Duanın Türkçe meali, "Seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim. Şüphesiz ben kendine zulmedenlerden oldum." Herkes bu duayı dua sahibi adına 100 tane okuyacaktır abdest şartı vardır abdest sorunu olan arkadaşlar başka zaman okuyacaklar
Rezzene duası;
Allahım eşimle birlikte hayalini kurduğumuz evi, krediye bulaşmadan, borca girmeden alabilmeyi nasip eyle. Beklediğimiz güzel haberi almamızı sağla. Senin hikmetinden sual olunmaz, sen ol dersin olur. Bizim de ihtiyacımız olan mucizeye ol de Yarabbim. Burada birlikte dua ettiğimiz arkadaşlarımın da niyetlerini kabul eyle. Amin.

Aktif Lora
O olacakinan
kunfeyekun__
Sukufezar_
B bursakesta (sonra okuyacak)
R rainyy
Rezzene si

Rezzene için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn Sukufezar_

Okudum,Allah kabul etsin

Duamız;
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn. Duanın Türkçe meali, "Seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim. Şüphesiz ben kendine zulmedenlerden oldum." Herkes bu duayı dua sahibi adına 100 tane okuyacaktır abdest şartı vardır abdest sorunu olan arkadaşlar başka zaman okuyacaklar
Rezzene duası;
Allahım eşimle birlikte hayalini kurduğumuz evi, krediye bulaşmadan, borca girmeden alabilmeyi nasip eyle. Beklediğimiz güzel haberi almamızı sağla. Senin hikmetinden sual olunmaz, sen ol dersin olur. Bizim de ihtiyacımız olan mucizeye ol de Yarabbim. Burada birlikte dua ettiğimiz arkadaşlarımın da niyetlerini kabul eyle. Amin.

Aktif Lora
O olacakinan
kunfeyekun__ okudu
Sukufezar_ okudu
B bursakesta okudu
R rainyy
Rezzene

Arkadaşıma okudum Allah kabul etsin

Duamız;
Rezzene duası;

Aktif Lora okudu
O olacakinan
kunfeyekun__ okudu
Sukufezar_ okudu
B bursakesta okudu
R rainyy
Rezzene ️okudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…