Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamız;
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn. Duanın Türkçe meali, "Seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim. Şüphesiz ben kendine zulmedenlerden oldum." Herkes bu duayı dua sahibi adına 100 tane okuyacaktır abdest şartı vardır abdest sorunu olan arkadaşlar başka zaman okuyacaklar
Sukufezar_ duası ;
Ailesinin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan feraha çıkmasını nasip eyle Amin

Aktif Lora okudu
O olacakinan okudu
kunfeyekun__
Sukufezar_ ️okudu
B bursakesta okudu
R rainyy (sonra okuyacak)
Rezzene (sonra okuyacak)

Duamız;
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn. Duanın Türkçe meali, "Seni her türlü noksanlıktan tenzih ederim. Şüphesiz ben kendine zulmedenlerden oldum." Herkes bu duayı dua sahibi adına 100 tane okuyacaktır abdest şartı vardır abdest sorunu olan arkadaşlar başka zaman okuyacaklar
B bursakesta duası ;
Benim duam yüreğimdeki sıkıntılar gitsin,bana yapılan haksızlıklar bir bir gün yüzüne çıksın.Haksızlık yapanlar pişman olsun kapıma gelsin yalvarsın.Allah anneme babama aileme sağlık sıhhat afiyet,huzur versin.Yüreğimdeki sıkıntılar gitsin.İşimde başarılı olayım.Allah hayırlı ve gönlüme göre bir eş hayırlı huzurlu bir evlilik nasip etsin.

Aktif Lora
O olacakinan
kunfeyekun__
Sukufezar_
B bursakesta
Rezzene si (sonra okuyacak)

Sukufezar_ senin için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn

Kendim, R rainyy Rezzene için sonra okuyacağım

okudum Allah kabul etsin

Duamız;
B bursakesta duası ;
Benim duam yüreğimdeki sıkıntılar gitsin,bana yapılan haksızlıklar bir bir gün yüzüne çıksın.Haksızlık yapanlar pişman olsun kapıma gelsin yalvarsın.Allah anneme babama aileme sağlık sıhhat afiyet,huzur versin.Yüreğimdeki sıkıntılar gitsin.İşimde başarılı olayım.Allah hayırlı ve gönlüme göre bir eş hayırlı huzurlu bir evlilik nasip etsin.

Aktif Lora okudu
O olacakinan
kunfeyekun__
Sukufezar_
B bursakesta
Rezzene si (sonra okuyacak)

B bursakesta için okudum Rabbim kabul etsin aminnnn Sukufezar_

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…