Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

@Renkli Fiyonk canımsin seninki tamamlanmış zaten senin icin okunmuycak Istersen nursevdi, sibell13 ve aypare niyetine oku 38 şer tane..

Life light kuzum sen de 38 adet kendine, braindamage, hasbeee ve Cuel niyetine de 38 şer tane okuyabilirsin..

Selenofil canımm benim senin de duan tamamlanmış Sen de Sabr-şükür-dua , _HALLEY_ , Beklenen2 , mucizemsn icin okuyabilirsin.

Namaria canımm sen de 38 tane kendine, muhursuzpusula ve Bademmm388 icin de 38 ser tane oku istersen

Son kalan kendim de dahil 5 kişiyi de ben okuyorum o halde

Bende okuyabilirim.

Canım benim yüreğine sağlık dışarıdaydım bildirimlerin hepsini görmedim, ama paylaştık az az düştü Allah razı olsun

Ben varım canım ama ben duâ’mı değiştirmek istiyorum. Şimdiden mi atıyım yoksa sıra bana geldiğinde mi sana özelden atıyım? Nasıl yapalım?
begonvil1985 Canımm şimdi de yollayabilirsin hiç farketmez

Kızlarrr duasini değiştirmek isteyenler, özelden atabilirler

Okudum canım rabbim en tez zamanda kabul etsin
Olabildiğince özenle okudum Rabbim hepimizin duasını kabul etsin hakkinizi helal edin kızlar benim varsa helali hoş olsun
Eksiklerde de sana yardimci olmak istiyorum canım
Ağzına sağlık kuzum helal olsun Rabbim bir an önce dualarımızın kabul oldu sevincini yaşatsın hepimize de inşallah

Tamam canim aksama hepsini okurum insallah

Canım 4 arkadasada 152 tane okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…