Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak, Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Liste alıma kapalıdır

Jawlensky

Oriana

T There is Hope

Selenofil

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman

Life light

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

HALLEYS

B Beklenen2

Mucizemsn

Namaria

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01

memurhanim

therewillbeaday
Duasi:

Allahım sana şükürler olsun. Allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed.
Tedaviler işe yarasın, hastalığıma Şafi isminle şifa ver Allahım. Anneme şifa ver. Aileme ve bana sağlıklı, huzurlu, imanlı hayırlısıyla uzun ömür ver. Sınavda istediğim yeri kazanabilmeyi hayırlısıyla nasip et. Önümdeki engelleri kaldır. Komşudan artık gürültü gelmesin, dersime engel olmasın Allahım.. Zihnimi aç, gönlümü ferahlat, işimi, sınavımı, derslerimi bana kolaylaştır Allahım. Kimin hakkı üzerimde varsa helal etmelerini nasip et, onlardan razı ol ve benden razı ol, kalbimi ferahlat Allahım. Dile getiremediğim kalbimden geçen duamı hayırlıya çevirip kabul et Allahım. Allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed. Amin.

Kızlar Psikolojik Deliii arkadaşımız 4 kişiye okudu, sonrasında bir haftadan fazladır banlı, duasini da paylaşmadı.. Bu arkadaşımızın okumadıklarını ben okuyup sayimizi tamamliycam inşallah

Son düzenleme:
Okudum Rabbim kabul etsin

Kızlar son arkadaşımizin duasini paylastim , yeni listeye birkaç gun icinde baslariz insallah..Listeye katilmak isteyenler bildirim yapsinnnn

Yeni duamız "313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zül celali vel ikram" olsun mu ne dersiniz

Hem kisa hem de mazeretliyken ara vermeden okumus oluruz

313 adet okuyana , Allahü Teâla ne dileği varsa kabul eder.Ne sıkıntısı var ise selamete çıkarır

Yine dua fikri olan belirtebilir, çoğunluğa uyan duayı okuruz

Bence harika olur

Olur canım

Canım o kadar kişiye sen nasıl okuyacaksın. Hepimiz kendimize okusak olmaz mı.

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Ben ben ben

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Ben katilirim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…