Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Life light, aypare, braindamage, hasbeee, cuel, sabr-sukur-dua, halley, mucizemsin, beklenen2, namaria, muhursuzpusula, bademmm388, umut-2019, ada8171631, adessa01, memurhanim ve kendim için okudum. Allah kabul etsin inşallah. Kusura bakmayın kızlar biraz geç okuyabildim bazı nedenlerden ötürü. Yeni listede olamayacağım bir süreliğine. Dualarınızı Allah kabul etsin.

Esselamu Aleyküm Hayırlı Cumalarr
Yine bir mübarek Cuma ve yine ben

Selamunaleyküm kızlarr. Sela ve ezan arası 3 tane Rahman suresi okuyup gökyüzüne bakıp dileğini dileyenlerin Allah'ın izniyle çok hızlı bir şekilde dileği kabul oluyor çok defa tecrübe edilen bir okuma. Okumak isteyen arkadaşlarım olursa hatırlatmak isterim. Sevgilerimle

Mazeretliydim diye okuyamadığım 5 arkadaşımıza okudum tüm listeyi tamamlamış oldum. Rabbim hepimizin dualarını tez vakitte kabul eylesin inşallah Dualarımızın kabul olduğu sevincini burada hep birlikte yaşayalım

Life light muhursuzpusula Cuel Namaria @Renkli Fiyonk begonvil1985 B Bademmm388 Umut_2019 hasbeee nursevdi Jawlensky braindamage HALLEYS S sibellcim T There is Hope SoLeiL12 K Khvekokusu20 adessa01 happinesshascome Selenofil L Lyl_35 K Kirazxyz

Kızlarrr yeni duamiza başlayalım mi artik niyetlerimiz dualarimiz gecikmesin inşallah

Yeni duamız ne olsun

100 Salavat-ı Fatih 1000 Ya Fettah

1 Kenzül Arş

313 Yâ Erhamerrâhimin Ya zel celali vel ikram

Çoğunluk hangisini derse onu okuyalım

Yazdıklarının hepsini okuyabiliriz benim için farketmez hepsi uyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…