Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canım hepsini okuyalım sonra toplu dua yapalım mesela perşembe akşamı dualarımızı yapalım
Canim aslında ben de öyle düşünüyorum ama mülk suresini okuyup Amme suresine katılamayacak olan olursa diye salı günü mulk suresinin duasi olsun dedim mülk suresine katilanlarin hepsi amme süresine de katilirsa duayi perşembe günü yaparız insaAllah❤

Kizlar mülk suresi ilk ayeti 100 tane okunacaktir doğrusu bu şekil yukarda yanlış yazmissim kusura bakmayın

Ben bi sure katilamicam canim. Yoruldum bazi seylere inancimi kaybettim cok yoruldum kısa zamanda toparlanip inancla araniza katilirim insallah
Kuzum senin neye üzüldüğünü biraz tahmin edebiliyorum ama sen duanda sevdiği kişi ile kalplerini tekrar birbirine isindir ama sevdiği kişi hakkında hayırlısı değilse unuttur yüreğine ferahlık ver diye dua ediyordun belki hakkında hayırlısı budur sen ben biz bilemeyiz duaya olan inancinida lütfen kaybetme su hayatta tek tutunagimiz dua ınan hepimiz zor şeyler yaşıyoruz burdaki herkes bir şeyle imtihan ediliyor Allah daha kotu imtihanlardan saklasin hicbir sey senin icin dunyanin sonu degil belki daha guzel seylerle karsilacaksin kim bilir duaya sımsıkı saril eğer istedigin bir şey olmazsa tevekkul edip hakkimda hayirlisi buymus de ve daha kötü şeylerle sinanan insanları düşün Allah hakkımızda her şeyin hayirlisini nasip etsin insaAllah Amin

Ben bi sure katilamicam canim. Yoruldum bazi seylere inancimi kaybettim cok yoruldum kısa zamanda toparlanip inancla araniza katilirim insallah
Canım burası yeri değil ama söylemek istedim fesleğenin cevabında gördüm belki hakkındaki kili hayırlı değildir falan yazmış ben de biri için çok dua ettim zamanında en son her gün 1100 kere ya zül celali vel ikram okudum o da olmayınca bi sitedeki hocaya msj attım bak bana bu fotoğraftaki esmaları verdi, uzun zamandır iyiyim çok şükür. Yani hala bazen aklıma geliyor ama en azından eskisi kadar acı çekmiyorum. Belki sana da yardımları dokunur.

Eklentiler

• C4EC6CAE-1E49-48AD-8668-617102A9BF3F.png
    199,5 KB · Görüntüleme: 69

ben de yazdım buraya bazı konularda.. en son unutmak istemediğim halde unutmak için napabilirim diye sordum 490″ defa ” Yâ Mümit celle celalühü” önerdi bana..aynı şey sanırım..ama bu sefer kesin okumam lazım artık çok teşekkür ederim. Konunun da dışına çıkmış oldum bu yazdıklarımla hakkınızı helal edin.

Canım hepsini okuyalım sonra toplu dua yapalım mesela perşembe akşamı dualarımızı yapalım
Amme, mülk suresi ve ayetleri okudum Allah kabul etsin inşallah . Dualar çarşambaya kadar yazılabilir mi acaba ben çarşambadan sonra duaları okuyamam da o yüzden çarşambaya kadar arkadaşlar dualarını paylaşsa ne iyi olur

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun.Ağrısız sızısız kurtulayım inşallah Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

İsmim Almıla
Duam;
Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirahim. Elhamdulillahi Rabbil Alemin Vessalatu Vesselamu Alâ Seyyidina Muhammedin ve Ala Alihi ve Sahbihi Ecmainet Tayyibinet Tahiriyn.
Ya Rabbi Sen Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını, sıkıntılı olduğu insanlardan bir an önce kurtulmasını, bundan sonrasında eviyle ilgili hayırlı insanlarla muhattap olmasını nasip eyle, borçlarını tez zamanda ödemesini nasip et hayırlı rızk kapıları aç YA Rab. Adana'ya tayininin hayırlısıyla tez zamanda sıkıntısızca olmasını nasip eyle, hakkında hayırlı ise güzel bir evlilik nasip eyle. Tüm bedeni ve ruhi hastalıklarına, evhamlarına ve vesveselerine acil şifalar nasip eyle. Kaygılarından kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle. Namazını ölene kadar huşu içinde kılanlardan eyle, son nefeste imanını kurtaranlardan eyle. Birlikte dua ettiğimiz bütün kardeşlerimin duasını da hayırlısıyla kabul eyle.
Essalatu vesselam bi adedi ılmillah aleyke ve alâ âlike ya RasulAllah eğısni serian . Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN

Canim estağfurullah ne hakkı.. günlük Ya Mümin esmasini da oku ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…