Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Allahım ilk basta bilip bilmediğim , tüm günahlarımı bağısla. Senın yolundan beni ve tüm inananları ayırma.
Hayırlı bir sekilde beklediğim işe girmemi, bereketli para kazanmamı, kimseye muhtac olmadan yasamamı nasip eyle.
Hayırlıysa kalbımdeki kişiyi hakkımda hayır eyle, bana karsı kalbıni ısıt, muhabbetini artır Rabbim. Hayırlı bir sekilde en hayırlı zamanla yuvamızı kurmamızı nasip eyle , buna herkesin rızası olsun ve bu yuva herkese hayır , mutluluk, iyilik , saglık versin.
Tüm buradaki arkadaslarımın da , duama Amin diyen tüm kardeslerimin ; dualarını en hayırlı zamanda kabul eyle.
Senden baska carem yok, yalvarırım yardım et Rabbim , Aminnnn

Canım duam aynı

Allah kimseyi darda zor da bırakmasın hiç kimse hiç bi zaman ögrenmelerini istemedigimiz bi açagımızı ögrenmesin abimin askeri işi olsun anneme güzel uzun ömür versin rabbim ablamı da beni her türlü kötü insanlardan kötü olaylardan şerlerden beladan korsun allah hayırlı eş hayırlı evlat versin rabbim hepimize zamilin zulmünden kazadan beladan hayırsızlıktan haksızlıktan haramdan adaletsizlikten korun bizi hiç bir zaman dar da zorda bırakmasın fakirlikten zenginliginde agır imtihanından korun bizi allah benim de sizin gelmiş geçmiş yaptıgımız yapacagımız kalbimizde olupta dilimize dökülmeyen ve dökülen tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

ismim Fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi Allah yolunda, Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva, mutlu, imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Çocuklarımın sınavlarında başarılar nasip et. Bana hayırlısı ile bir iş nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.

Kafiyesizsiir canım benim duam da aynı Rabbim kabul etsin inşaallah

Kafiyesizsiir ismim Mine
Duam; Allah'im Mine kulunun vücudundaki tüm hastalıklara şifa ver yakın zamanda dualarinda ettiği gibi özellikleri olan biriyle yuvasını kurmasını neslinin devam etmesini nasip et. Başlayacak olduğu işinde başarılı olmasini isinin daim olmasını nasip et zihin açıklığı ver kyk borcunu ödeme kolaylığı ver basvuracaklari ev kura cekilisinden secilmelerini nasip et sevdiklerini kötülükten kazadan beladan hasetten nazardan koru abisinede hayırlı bol kazanç yuvalarına da huzur mutluluk ver Doğu turkistan ve tüm mazlum yerdeki insanlara zulüm edenleri Kahhar isminle kahri perişan et askerlerimizi vatanımızı her türlü kötülüğe karşı koru Amin

Rabbim Meryem annemize nasip ettiği gibi hayırlısıyla banada tez zamanda anne olabilmeyi nasip eder inşallah. Duam her zamanki gibi canım
Ben ban falan yedim koptum topikden

Çok sukur bitirdim ben de.

Bebegimi sağlıkla kucağıma almayi diliyorum.
Bir de yazligima kavusmayi diliyorum insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…