Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir katılırım canım yarın yada pazartesi okurum inşallah bu ara benim adetim enterasanlasti gusül alıyorum namaza başlıyorum öğlen iki damla üç damla geliyor bugünde aynısı oldu sabah öğle ikindi kılındı akşam için abdest almayagittim benimki gelmiş yine . İnşallah bidaha gelmez

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir katılırım canım yarın yada pazartesi okurum inşallah bu ara benim adetim enterasanlasti gusül alıyorum namaza başlıyorum öğlen iki damla üç damla geliyor bugünde aynısı oldu sabah öğle ikindi kılındı akşam için abdest almayagittim benimki gelmiş yine . İnşallah bidaha gelmez
Tamam canim kendini zorlama okuyabilirsen okudum diye yazarsin ben senin icin de dua ederim Rabbim dualarını kabul eylesin tez zamanda insaAllah ❤

🌺TEBAREKE (MÜLK) SÜRESİ🌺
🍀LİSTE ALIMA AÇIKTIR🍀
1)Katılmak isteyen herkes kişi başı bir tane tebareke (mülk)suresi ve tebareke (mülk) suresi birinci ayetini 100 tane okuyacaktır🌷
Tebareke(mülk ) süresi 1.ayeti;

سْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿١﴾
Bismillâhir rahmânir rahîm.

تَبَارَكَ الَّذِي بِيَدِهِ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ
Tebârakellezî bi yedihil mulku ve huve alâ kulli şey’in kadîr..
Meali;
( Bütün Mülk ve Saltanat kudreti elinde olan ALLAH , her türlü noksanlıktan münezzeh ve Yüce olandır , O , herşeye Kadir'dir)

💚NOT; bugün başlayıp salı gününe bitirelim arkadaşlar 💚

@Feslegen
@Mamilot
@Namaria
@Gokyuzummm
Okudum canim Allah kabul eylesin tez zamanda şükür dualarini etmemizi nasip eylesin InsaAllah 🤲

Bismillahirrahmanirrahim, Allahummesalli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alî Muhammed. Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce katında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Melike ve Hanife’ye hayırlarla 2020 yılında atanmayı nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin

Allah razı olsun 🥰❤ Olsun en azından Rabbim benim dilimden kalbimden başka kardeşlerimin duasını kabul eder inşallah burda hepimiz mutluluğunu yaşayalım 🤗
Amin canim benim inşaAllah🌹 tek ihtiyacımız dualarimizin kabul olmasi Rabbim bir araya toplanıp ismini anmamizin hurmetine cümlemizin duasini kabul eyler insaAllah ❤

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir canım yeni duaya ne zaman başlarız 🙈🙈🙈
Kuzum sali günü bu dua biter sali gunu geçeriz ama sen şimdi başlamak istersen yeni duamiza yeni duamiz;
Amme suresi 1 kere okunacak 100 tane de
Lâ Havle ve lâ kuvvete illâ billâhi'l-aliyyi'l-azim zikri okunacak insaAllah❤

kizlar mulk suresi ve ilk 100 ayetini okuyup yeni duaya geçmek isteyenler için yeni duamiz;
Lâ Havle ve lâ kuvvete illâ billâhi'l-aliyyi'l-azim zikri okunacak insaAllah zikrin anlamı; Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.katilmak isteyenler şimdiden okumaya başlayabilirsiniz isterseniz 🌺

kizlar mulk suresi ve ilk 100 ayetini okuyup yeni duaya geçmek isteyenler için yeni duamiz;
Lâ Havle ve lâ kuvvete illâ billâhi'l-aliyyi'l-azim zikri okunacak insaAllah zikrin anlamı; Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.katilmak isteyenler şimdiden okumaya başlayabilirsiniz isterseniz 🌺
Canım hepsini okuyalım sonra toplu dua yapalım mesela perşembe akşamı dualarımızı yapalım

X