Gynoseed jel kullananlar?1

Burada acilde artık kan almıyorlar öyle karar almışlar mecbur kan için pazartesiyi beklicem de bir test daha yapcam başka marka erken gebelik alıp bende de öyle çıktı ama ikinci çizgi de belli oluyor çok zor gözükmüyor da ilk c çizgisi de silik

Aa ne kadar saçma nasıl kan almıyorlar yaaa mesela ben epilepsi hastasıyım gebe kalsam acile gitmem gerek hani o nasıl bir iş

Kızlar siz gynoseed jeli trendyoldan mı aldınız yoksa bir gebenin günlüğü sitesinden mi trendyoldan da gördüm fiyatı 430₺ gebelik testi ve ovulasyon hediyesi de var aynı marka ama
Gebelik testi diğer topiclerde prodoctor çok övdüler onu aldım benim sonucu öyle öğrendim. Innovita nin da ovulasyon kullandım onun da içinde Gebelik testi var hediye onda da çıktı sonuç

Bi atsana bakalım bazi markalar yalancı pozitif veriyor diyorlar dikkat et alırken

Gözükmüyor ki canım c çizgisi bile çok çok silik attım onu birazdan markete cikcaz o zaman alcam erken gebelik testi falan bakacam gene içim kuskulandi erken gebelikte sende silik şekilde mi ogrenmistin
Sağdaki 2. Dk soldaki 5.dk da çıktı erken gebelik testiydi canım ben de o testi foto atayım dedim de gozle bile herkes göremez o derece o yüzden cekmedim

Eklentiler

• 20241018_124118.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 10
  • 20241018_123439.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 8
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…