Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım mesaj gönderimin açıksa son halini göndereyim, değişiyor... İlk ameliyatımda daha kötüydü. 6. aydan sonra felaketti resmen. Kıkırdak kaymış. Kıkırdak hafızası diye bir şey var. 35 yıl burun aşağı bakınca, kıkırdaklar ameliyat sonrasında yine eski halini almaya çalışıyor. Aslında doktoruma çok güveniyordum. Çevremden 3 kişi o doktora yaptırmış burnunu. Onları beğendiğim için ben de aynı doktora gittim. İnan şans işi dedikleri geldi beni buldu! İlk iki ay fıstık gibi, sonra yine düşüyor ucu. O kadar yoruldum ve sıkıldım ki anlatamam. Süreç çok can sıkıcı... Kimsenin bu duruma düşmesini asla istemem. Psikolojik olarak aşırı yıprandım. Şimdiki hali de eh işte... Daha kötü olmazsa bu şekilde bile razıyım, 3.'yü kaldıracağımı sanmıyorum.

Çünkü 1 sene bekliyorsun, yine hayal kırıklığı yaşıyorsun çok zor. Fakat şu an bile ameliyatsız burnuma göre özgüvenim çok yüksek. Eskiden hep burnumu kapatırdım, yan tarafımda biri olsun istemezdim. Şimdi en azından onlar bitti. İlerleyen sayfalarda sona doğru güncellemiştim fotoğrafları, orada da eh işte... Yandan idare eder, çapraz görüntüde sıkıntılı bir burun.
Son sayfalara kadar gelmedim ama kesinlkle şans istese dünyanın en iyi üniversitesinden mezun olmus binlerce ameliyat yapmış olsun beceri o günkü modu görüşü değişebiliyo.

Zorlu süreçlerden geçmişsin benim çevremde kaç kişi oldu hatta N nscckts bilirsin makaron da oldu çok güzel oldu bence ki onun cok zor bi burnu vardı. Bi sürece birak ne güzel en azından eski zamanlara göre mutlu etmiş seni

Şu kafeinli olan serum mu? Dolgunlaştırma özelliği de var diyorlar, doğru mu acaba? Benim göz altlarım çok çukur ve sürekli PC başında olduğum için + kansızlıktan dolayı mor.
Aynen benim mor değil ama cukur gıbı düzenli kullanmıyorum aslında dolgunluk veriyor mu dikkatimi çekmedi âmâ ben ışık dolgusu yaptircam 40 dan sonra

Aynen benim mor değil ama cukur gıbı düzenli kullanmıyorum aslında dolgunluk veriyor mu dikkatimi çekmedi âmâ ben ışık dolgusu yaptircam 40 dan sonra
Ben de ışık dolgusu için para biriktiriyorum. Plastik cerrahla görüştüm. Her isteyene yapan bir doktor değil (arkadaşım istedi, önermedi). Benim için o da gerekli olduğunu söyledi. Bakalım o maceram nasıl sonuçlanacak.

ay burnun hiç kötü değil ki yaptırasın çok şaşırdım yaptırmak istemene
Benim güzeldi. Antepteyim sene 2017 mart eşimle evlilik yoluna girmişiz annem gelecek biz ertesi gün onların memleketine gideceğiz tanışmaya daha kp görmemiş beni canlı. Cuma akşamı deli gibi yağmur yağıyor evim karataş da annem otobüste geliyor yolda ben şimdi adını unuttum cok güzel bi ayakkabıci vardı evimim köşesinde yağmurdan oraya kaçayım dedim cam kapıyı otomotik sandım açılır diye bi hışımla pat vurdum ama farkında değilim bi baktım içindekiler hanımefendi burnunuz kanıyor dedi aman allahım kan.. dedim gitti burun tam üstten kesilmiş morarmış.. annem geldi apar topar hastaneye götürdü eşim röntgen çekildi kirik on gun sargılı gezdim. Oraya gidemedim kp kv geldi ve kp beni ziyarete gelinini ilk kez koca sargiyla gördü:KK70:

Kemeri belirginlesip ucu aşağıya doğru düşüyor hissediyorum ve benim kızımda geniz eti var çok yakın zamanda da ameliyet olacak. Benim de yaz kış burnum akar çekerim cok sık olmasa da horlarim benim de var bence.. bilmiyorum ya yüzümü beğeniyorum aslında ama burnumu değil:/

Ben de ışık dolgusu için para biriktiriyorum. Plastik cerrahla görüştüm. Her isteyene yapan bir doktor değil (arkadaşım istedi, önermedi). Benim için o da gerekli olduğunu söyledi. Bakalım o maceram nasıl sonuçlanacak.
Bikac yıl önce uygundu şimdi ne kadar bimiyorum bende yaptırsam görümcemin hem arkadaşı hem de doktor olan kişiyi düşünürüm. O botoks da yaptırıyor cok doğal duruyor.

Inşallah gönlüne göre olsun içine sinsin her şey 💐🙏 kaç yaşındasın sen

Kızlar bugün bime uğradım normalde benim saçlarim gür kalın telli ama dediğim gibi keratinden sonra bi haller oldu. Bitane kalan urbanin daha önce gormedigim durulanmayan ince hacimsiz saçlar için kremini 24.5 e aldım. Benim yapı öyle olmasa da sürdüm güzel geldi. Nette pahalı akınızda olsun

Son sayfalara kadar gelmedim ama kesinlkle şans istese dünyanın en iyi üniversitesinden mezun olmus binlerce ameliyat yapmış olsun beceri o günkü modu görüşü değişebiliyo.

Zorlu süreçlerden geçmişsin benim çevremde kaç kişi oldu hatta N nscckts bilirsin makaron da oldu çok güzel oldu bence ki onun cok zor bi burnu vardı. Bi sürece birak ne güzel en azından eski zamanlara göre mutlu etmiş seni
makaron başka biri oldu resmen o benim fıstığım ya :KK70:
antebe geldiğinde makaron seninle görüşmüşmüydü ? bende kaldığını biliyor muydun havaalanından ben karşıladım onu :KK70:

Çalışıyor musun? Hic sorma benim memintolar da var iki doğum emzirme vs derken gitti onlar da.. Her şey çok peraaa
benim memeytolar da kötü oldu... airbaglerim söndü resmen :KK70: amaaan hiç kafaya takmamak gerek

Çalışıyor musun? Hic sorma benim memintolar da var iki doğum emzirme vs derken gitti onlar da.. Her şey çok peraaa
Çalışıyorum. Maaşım anca eve gidiyor zaten. Çalıştığım yer haricinde özel işler (kitap tasarımı) alıp evde yapıyorum ki kendi ihtiyaçlarımı, kedilerimin ihtiyaçlarını karşılayayım. Yoksa geçinmek mümkün değil. Bakım ürünlerimi falan hep kazandığım ekstra para ile alıyorum ki ev bütçesine zararım olmasın. Memintoların konusunu hiç açma.. Benimkiler ergen kızlar gibi. Ay valla hangi birini düzelteceğimi şaşırdım :KK70:

makaron başka biri oldu resmen o benim fıstığım ya :KK70:
antebe geldiğinde makaron seninle görüşmüşmüydü ? bende kaldığını biliyor muydun havaalanından ben karşıladım onu :KK70:
Hadi yaa 😍 makaroncugumla biz burda cherry de öyle fal topiklerinde tanıstik bekar ve aşk acilari çekerken uçan kaçana baktirirdik. Ben o zaman izmitteydim o gebzede. 2016 eylülde antepte başladım 2017 şubatta eşimle tanıstik söz nişan evlilik 5 ayda oldu o surede hatırlıyorum gelecekti ama görüşemedik tatlimla. Sosyal medyada görüyoruz birbirimizi 😍

Ay burda kim beğenmemiş seni ya yuh bdv de olsa anlıcam da iz surer gıbı birini kafaya takip yazdığı her yere dislike atan psikopatlar da mi var:KK70:
O herkese atıyor öyle tahrik etmeye çalışıyor aklı sıra 😂
Ben anca 1-2 kişiye beğenmedim atmışımdır 11 senede..yapamıyorum onun yerine çıkıyorum
Aman neyse kuzum birazdan yüzümü temizliycem sonra retinollü C vitaminli salisilik asitli olan serum sürücem biticek ❤️

Çalışıyorum. Maaşım anca eve gidiyor zaten. Çalıştığım yer haricinde özel işler (kitap tasarımı) alıp evde yapıyorum ki kendi ihtiyaçlarımı, kedilerimin ihtiyaçlarını karşılayayım. Yoksa geçinmek mümkün değil. Bakım ürünlerimi falan hep kazandığım ekstra para ile alıyorum ki ev bütçesine zararım olmasın. Memintoların konusunu hiç açma.. Benimkiler ergen kızlar gibi. Ay valla hangi birini düzelteceğimi şaşırdım :KK70:
Ne güzel maşallah tebrik ederim seni 😍
Sorma bizim de giderler 3 çocukla alip basını gidiyor ama ben oldum olası düşkünüm kendime bakmaya alışkanlık yapmadigimda mutsuz oluyorum. Evime mutfağıma dekoratif araç gereç ürün takıntim eşyaya düşkünlüğüm hiç yok ama kendime nolursa olsun bütçe ayırmaya çalışıyorum her şey telafi olur yerine konur da yıllar geçiyor ne yapsak kar kalacak bize

O herkese atıyor öyle tahrik etmeye çalışıyor aklı sıra 😂
Ben anca 1-2 kişiye beğenmedim atmışımdır 11 senede..yapamıyorum onun yerine çıkıyorum
Aman neyse kuzum birazdan yüzümü temizliycem sonra retinollü C vitaminli salisilik asitli olan serum sürücem biticek ❤️
Evet evet benimde nicki aklımda dislike atan olarak kalmış çok görüyorum. Ohh ne güzel sefan olsun yazdım bu ürünü aklıma retinole alışırsam kışın, sonraki aşamada düşünebilirim

Hadi yaa 😍 makaroncugumla biz burda cherry de öyle fal topiklerinde tanıstik bekar ve aşk acilari çekerken uçan kaçana baktirirdik. Ben o zaman izmitteydim o gebzede. 2016 eylülde antepte başladım 2017 şubatta eşimle tanıstik söz nişan evlilik 5 ayda oldu o surede hatırlıyorum gelecekti ama görüşemedik tatlimla. Sosyal medyada görüyoruz birbirimizi 😍
Geldiğinde ben hamileliğin son aylarında olmuş da olabilirim o geldiğinde.. kızım doğdu 2018 eylül de 40 olmadan taşındık ordan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X