Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok mimik yapınca oluyormuş nazobial çizgisi..ve yanlış uyumakla..sırtüstü yatmak lazımmış mümkün değil yatamam
derler ki fransız kadınlarda o olmasın diye çorba içerlermiş hep yemekleri bile ona göre seçerlermiş :KK70: bir antepliye hiç uygun yaşam değil hayatda yapamam varsın çizik çizik olayım ama o yemekleri yiyeyim :KK70:

derler ki fransız kadınlarda o olmasın diye çorba içerlermiş hep yemekleri bile ona göre seçerlermiş :KK70: bir antepliye hiç uygun yaşam değil hayatda yapamam varsın çizik çizik olayım ama o yemekleri yiyeyim :KK70:
Aynen valla seçemem ne o öyle hiç bana göre değil 😂 giderim dolgu yaptırırım ama yerim

bugün hava çok sıcak hit cardio yapamadım nefesim yetmeyecek gibiydi yürüyüş bandında 1 saaat yürüdüm ama bu seferde beni kesmedi alışmışım hite
kalkıp yine duvar mı sileyim ne yapayım
Cidden insanın yaptıkça yapasi geliyor nedense

Hanımlar Watsons'tan alışveriş yapan varsa bilgisi olsun:
1654969037789.png

Şu an böyle bir kampanya var. Ben geçen hafta 300 TL'lik sipariş vermiştim, 150 TL yüklenmişti. Bana bu kampanyalar mantıklı geliyor. İlginizi çeker belki diye yazdım.

Hanımlar Watsons'tan alışveriş yapan varsa bilgisi olsun:
Eki Görüntüle 3082335

Şu an böyle bir kampanya var. Ben geçen hafta 300 TL'lik sipariş vermiştim, 150 TL yüklenmişti. Bana bu kampanyalar mantıklı geliyor. İlginizi çeker belki diye yazdım.
Ben farkında olmadan kışın birsürü ürün almıştım online. 450 küsür puan birikmiş ve tesadüf okul çıkışı uğradığımda 500 tl lik ürüne bi 8 tl bi 119 ödeyip hayatımin en indirimli sayılı alışverişini yapmıştım:))

Bu yüzden bu mağazaya bayılıyorum. Online fiyatlar Trendyol'dan bile uygun oluyor çoğu zaman. Online alışveriş yapınca yüklenen parayı mağazada harcıyorsun. Şu dönemde bulunmaz nimet. Eşime de kart çıkarmıştık, dur onunla da retinol falan alayım :KK70:

Bugün regl oldum sabah yüzüme hicbir şey yapasım gelmedi. Kızları akşam yıkadıktan sonra dus aldım.sirasiyla;
* snp prp cicaronik temizleyici
* village 11 toner
*revoulation gözaltı serumu
*cerave nemlendirici
* Klairs e vitamini maskesiyle günü bitirdim.

20 haziranda at kili fırça selülit kremi ile yürüyüşe ve spora başlamak, yatan maasla bi arbutin krem, bi enzim peeling ve kızlara mustela ya da trukid güneş kremi almak niyetindeyim. Muvaffak olurum inşallah.
Ha bir de kulagim çok ağrıyor ara ara bi yıldır hem ona hem dahiliyeye gidip görünmek istiyorum ayrıntılı. Xpecia saç takviyesi aklımda ve şampuan içine kırılan küçük serumlar.. benim kisa vadede planlarım bunlar kizceler 🤩

Birazdan duşa giricem o yüzden güneş kremi sürmedim bugün zaten evdeyim ve perdeler kapalı..
Yüzüm duştan sonra zaten tekrar temizlenmiş olucak üstüne hyalüronik asit 15 dakika aralıklarla yaşlanma karşıtı serum ginseng serum ve peptit serum sürüp bitiricem bugün gündüz rutinimi
Bugün evlilik yıldönümümüz eşimle akşamda rimel göz kalemi eyeliner ve kırmızı ruj sürücem belki ince fontodente sürebilirim bakıcam duruma göre
Ay burda kim beğenmemiş seni ya yuh bdv de olsa anlıcam da iz surer gıbı birini kafaya takip yazdığı her yere dislike atan psikopatlar da mi var:KK70:

Şu konuyu ben açmıştım, orada ön görüntüm de var canım. Fotoğraflarımın hiçbirinde ruj yok. Belki dudak rengime göre de bir fikir verirsin diye konuyu buraya bırakıyorum:
Bende burnumu yaptırmayi kafama koydum ama senin konundan da anlıyorum ki doktor çok mühim yani ben şimdiye kadar çoktan olurdum doktora karar verebilseydim..özel de mi yaptırdın? Benim begendiklerim istanbul ankara da hep ama buraya çok yakın bi şehirdeki sehir hastanesindeki ünlü bi profa da sıcak bakıyorum en azından yakın diyorum. Estetik de beyaz esys gibi şans işi valla. Kötü görünmüyor ama konuna baktım da 4.ayda neden düşmüş öyle o çok ilginç. Ne yapmayı düşünüyorsun

Canım mesaj gönderimin açıksa son halini göndereyim, değişiyor... İlk ameliyatımda daha kötüydü. 6. aydan sonra felaketti resmen. Kıkırdak kaymış. Kıkırdak hafızası diye bir şey var. 35 yıl burun aşağı bakınca, kıkırdaklar ameliyat sonrasında yine eski halini almaya çalışıyor. Aslında doktoruma çok güveniyordum. Çevremden 3 kişi o doktora yaptırmış burnunu. Onları beğendiğim için ben de aynı doktora gittim. İnan şans işi dedikleri geldi beni buldu! İlk iki ay fıstık gibi, sonra yine düşüyor ucu. O kadar yoruldum ve sıkıldım ki anlatamam. Süreç çok can sıkıcı... Kimsenin bu duruma düşmesini asla istemem. Psikolojik olarak aşırı yıprandım. Şimdiki hali de eh işte... Daha kötü olmazsa bu şekilde bile razıyım, 3.'yü kaldıracağımı sanmıyorum.

Çünkü 1 sene bekliyorsun, yine hayal kırıklığı yaşıyorsun çok zor. Fakat şu an bile ameliyatsız burnuma göre özgüvenim çok yüksek. Eskiden hep burnumu kapatırdım, yan tarafımda biri olsun istemezdim. Şimdi en azından onlar bitti. İlerleyen sayfalarda sona doğru güncellemiştim fotoğrafları, orada da eh işte... Yandan idare eder, çapraz görüntüde sıkıntılı bir burun.

Bende burnumu yaptırmayi kafama koydum ama senin konundan da anlıyorum ki doktor çok mühim yani ben şimdiye kadar çoktan olurdum doktora karar verebilseydim..özel de mi yaptırdın? Benim begendiklerim istanbul ankara da hep ama buraya çok yakın bi şehirdeki sehir hastanesindeki ünlü bi profa da sıcak bakıyorum en azından yakın diyorum. Estetik de beyaz esys gibi şans işi valla. Kötü görünmüyor ama konuna baktım da 4.ayda neden düşmüş öyle o çok ilginç. Ne yapmayı düşünüyorsun
ay burnun hiç kötü değil ki yaptırasın çok şaşırdım yaptırmak istemene

ay burnun hiç kötü değil ki yaptırasın çok şaşırdım yaptırmak istemene
Burnu kötü olmayanlar, özgüven problemi yaşamayanlar, ciddi bir düşüklük ve eğrilik olmayanlar LÜTFENNN yaptırmasın. Asla doğal burnunuz gibi olmuyor. İnan 5. ayım bitti, kedim kucağımdan gelip geçerken (üzerimde yürüme huyu var) kuyruğu burnuma çarpsa burnum ağrıyor.

Burnu kötü olmayanlar, özgüven problemi yaşamayanlar, ciddi bir düşüklük ve eğrilik olmayanlar LÜTFENNN yaptırmasın. Asla doğal burnunuz gibi olmuyor. İnan 5. ayım bitti, kedim kucağımdan gelip geçerken (üzerimde yürüme huyu var) kuyruğu burnuma çarpsa burnum ağrıyor.
kuzenim burnunda et var diye ameliyat oldu olmuşken kemiğini de törpüleyelim kibarlaştıralım demişler
3. olmak zorunda kaldı sonra pişman oldu makyaj tekniğiyle işimi halletmeye razıydım keşke olmasaydım dedi burun en zoru diyorlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X