Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sürmesek pek iyi de olmaz
şöyle ki ;yaş ilerledikçe vücudumuzdan birşeyler eksiliyor, o eksilenleri yerine koymak lazım... yenileyici canlandırıcı leke oluşumunu önleyici neme doyurucu ürün kullanmazsan derin kırışıklıkların olabilir renk eşitsizliklerin olabilir ürünler bunlar için var birşey kullanmazsan en doğal halinle nasıl yaş aldığını görürsün
Mesela seramit mesela kolajen... açaydık gollarimizi gitmennn guzumm diyeydik🙊😄

Ben cisem in gece yarilarina kadar youtube videolarını izleyerek not alarak başladım. Cisem bence en bilgilisi rutin nedir gece gündüz rutin nasıl olusturulur dan başladım. Yağmur onun kankasi ama takip etmiyorum hatta dear mioya mi 'ne marka çıkaracaklardi😂 cisem çok zengin ama. Sonra kozmetik notlari var o da sema müzik öğretmeni sayfası o kadar sade anlaşılır ki.. çok güzel.

Diğeri tuba güzellik ve bakım sayfası ona da özelden çok soru sorup bilgi aldım.

Ve kimya öğretmeni well groomed mother hatice hanım da H em bilgili hem her soruya yoruma döner.
kesinlikle çisem en iyisi
bodrumda lüks otelleri var ya çok zenginler gerçekten :KK70: marka çıkarsa da baksak uzadı süreçleri

eczabakım sayfası var instagramda eczacı meliha o dün ürünlerini çıkardı güneş kremleri yapmış alıcam merak ettim kullanıcam
meliha da işin ehli eczacı zaten ona da sonsuz güvenirim melihayla çisem de kanka :KK70:

öyle maalesef.herbaderm serumları 50 60 a alırdım artık 120 130 dan başlıyorlar
Herbaderm de iyi diyorlardı aynen ilk çıktığında yanlış hatırlamıyosam 30 larda da ürünleri vardı. Doa kozmetik de yıllardır fiyatı en makul tutan tek firma olabilir:)

bodrumda lüks otelleri var ya çok zenginler gerçekten :KK70: marka çıkarsa da baksak uzadı süreçleri

eczabakım sayfası var instagramda eczacı meliha o dün ürünlerini çıkardı güneş kremleri yapmış alıcam merak ettim kullanıcam
meliha da işin ehli eczacı zaten ona da sonsuz güvenirim melihayla çisem de kanka :KK70:
Ahahaha onu da takip ediyorum o da nimefea mi ne marka çıkardı ya😂😂 cisem in önerdiği ne ürün ne makyajı alabilebilmiremmm

Herbaderm de iyi diyorlardı aynen ilk çıktığında yanlış hatırlamıyosam 30 larda da ürünleri vardı. Doa kozmetik de yıllardır fiyatı en makul tutan tek firma olabilir:)
aynen ...
doa da ilk çıktığında 25-30 tl idi
dün baktım 70 lerde yine çok iyi tabi
yalnız doa ambalaj işini çözmeli ben onlara uzun uzun ne yapmaları gerektiğiyle alakalı yazdım aslında
serumların şişeleri acil değişmeli ya sprey ya damlalıklı yapıyorlar kapak düzgün oturmuyor akıyor falan oradan kaybediyorlar

Bi de hülya vardı onun sayfası neydi😄

Ahahaha onu da takip ediyorum o da nimefea mi ne marka çıkardı ya😂😂 cisem in önerdiği ne ürün ne makyajı alabilebilmiremmm
kıyamam çisem bile son zamanlarda muadil videoları çekiyor hayat çisemi o hale getirdiyse bizler ne yapalım :KK70: kadın koreye gidip 1 bavul cilt bakım alıp gelirdi korendy sitesi kendisine çalışıyordu... şimdi muadilleri araştırıyor

aynen ...
doa da ilk çıktığında 25-30 tl idi
dün baktım 70 lerde yine çok iyi tabi
yalnız doa ambalaj işini çözmeli ben onlara uzun uzun ne yapmaları gerektiğiyle alakalı yazdım aslında
serumların şişeleri acil değişmeli ya sprey ya damlalıklı yapıyorlar kapak düzgün oturmuyor akıyor falan oradan kaybediyorlar
Aynennn öyle şikayetler de hep bu yönde ve bu nedenle ürünler ömürlü olmuyor onlar da heralde maliyeti düşürmek uyguna o şekilde getirmek için yapıyorlar

kıyamam çisem bile son zamanlarda muadil videoları çekiyor hayat çisemi o hale getirdiyse bizler ne yapalım :KK70: kadın koreye gidip 1 bavul cilt bakım alıp gelirdi korendy sitesi kendisine çalışıyordu... şimdi muadilleri araştırıyor
Babası yeter ona kocası da bence güzel bi pozisyonda olmalı işinde çocukları da yok hayat nispeten onlara bizden daha pembe 🤣

magazin programı gibi oldu topic.bir de bu kadınları tanısam neler yazacağım da tanımıyorum
Cok tatlı çok güzel ve küçükken geçirdigi bi çocuk hastalığından dolayı konuşması değişik yabancı aksani ile konusuyor gibi türkçeyi çok da mütevazı aslında

Cok tatlı çok güzel ve küçükken geçirdigi bi çocuk hastalığından dolayı konuşması değişik yabancı aksani ile konusuyor gibi türkçeyi çok da mütevazı aslında
işitme engelli o ... hatta ünvde bir hoca kendi ışığını yarat diyerek çisemin hikayesini anlatmış ...
kimse inanmıyor işitme engelli olduğuna öyle muntazam konuşuyor ve anlıyor karşısındakini ,ağzında şeker varmış gibi konuşuyor değil mi :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X