Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya seninle çok benziyoruz. Ben kızlar ne dese ekran görüntüsü alıyorum 🤭🤭
Valla öğrenince çorap söküğü gibi geliyor..yemek gıbı yağ soğan salça temel sonrası senin tercihin:)))

Yag yap su yap hyalarunik asitle nem güzel bi serum sür kremi uyu bu temel
Kahvaltı öğünü..güneş kremi ekmek 😀
Akşam yemeği sade istersen gene böyle misafir geldiğinde çeşit istersen o zaman araya kil, kimyasal soyucular vs ekleyeceksin😂

instam bile yok ki.tek sosyal mecram burası :KK53:

Valla öğrenince çorap söküğü gibi geliyor..yemek gıbı yağ soğan salça temel sonrası senin tercihin:)))

Yag yap su yap hyalarunik asitle nem güzel bi serum sür kremi uyu bu temel
Kahvaltı öğünü..güneş kremi ekmek 😀
Akşam yemeği sade istersen gene böyle misafir geldiğinde çeşit istersen o zaman araya kil, kimyasal soyucular vs ekleyeceksin😂
Bana resmini atın çünkü gidip en dandigini buluyorum nedense 🫣😀😀😀😀

Serum ve göz altı kremi içinde bir kez daha fotoğraf paylaşır mısın? Ben olayı şimdi anladım çünkü 🤭
senin cildinde hassasiyet vardı ama canım iyiliğini düşündüğüm için serum önerisinden çekinirim içindeki bir madde sende atak yapabilir :KK43: senin doktora gitmen şart bunun için en azından hangi içerikler işini görür onu söylesin bulurum sana

senin cildinde hassasiyet vardı ama canım iyiliğini düşündüğüm için serum önerisinden çekinirim içindeki bir madde sende atak yapabilir :KK43: senin doktora gitmen şart bunun için en azından hangi içerikler işini görür onu söylesin bulurum sana

En sade bakımı istiyorum zaten. Atraksiyona gerek yok😀
ama cildine süreceğin şey çok önemli serumu süreceksin tüm gün kalacak çok ters etki yapabilir bak yıkama jeli yağı öneririm yıkayıp geçiyorsun ama serum krem falan sıkıntı olabilir seninde öyle gidip direkt almaman gerek çünkü hassasiyetin var ve atağa girerse seni perişan eder :KK43:

ama cildine süreceğin şey çok önemli serumu süreceksin tüm gün kalacak çok ters etki yapabilir bak yıkama jeli yağı öneririm yıkayıp geçiyorsun ama serum krem falan sıkıntı olabilir seninde öyle gidip direkt almaman gerek çünkü hassasiyetin var ve atağa girerse seni perişan eder :KK43:
Surmesek ne olur onu. Doğru söylüyorsun. Damla gibi birşey almıştım. Herkes çok ovuyordu beni öldürdü

sen kimleri takip ediyorsun
ben çisem çakır yağmur vardarı da takip ediyorum
ojem rujum rimelim onunda tavsiyeleri güzel
Ben cisem in gece yarilarina kadar youtube videolarını izleyerek not alarak başladım. Cisem bence en bilgilisi rutin nedir gece gündüz rutin nasıl olusturulur dan başladım. Yağmur onun kankasi ama takip etmiyorum hatta dear mioya mi 'ne marka çıkaracaklardi😂 cisem çok zengin ama. Sonra kozmetik notlari var o da sema müzik öğretmeni sayfası o kadar sade anlaşılır ki.. çok güzel.

Diğeri tuba güzellik ve bakım sayfası ona da özelden çok soru sorup bilgi aldım.

Ve kimya öğretmeni well groomed mother hatice hanım da H em bilgili hem her soruya yoruma döner.

eşimin kuzeninin rosaseası var lütfen ürün öner diyor mesela
biliyorum rosasealar ne kullanabilir ama asla önermem önce doktor görsün kendisi bir öneri sunsun o önerdiklerinin bir içeriğine bakıp benzer içerikli muadiller söylerim ancak ... aynı doktorun 3 farklı seviyede rosasea hastalarına bambaşka ürün önerdiğini biliyorum hepsine farklı farklı... hassasiyet çok önemli

eşimin kuzeninin rosaseası var lütfen ürün öner diyor mesela
biliyorum rosasealar ne kullanabilir ama asla önermem önce doktor görsün kendisi bir öneri sunsun o önerdiklerinin bir içeriğine bakıp benzer içerikli muadiller söylerim ancak ... aynı doktorun 3 farklı seviyede rosasea hastalarına bambaşka ürün önerdiğini biliyorum hepsine farklı farklı... hassasiyet çok önemli
benim kızın siyah noktalarına da bir çare ablasııı. :KK45:

Surmesek ne olur onu. Doğru söylüyorsun. Damla gibi birşey almıştım. Herkes çok ovuyordu beni öldürdü
sürmesek pek iyi de olmaz
şöyle ki ;yaş ilerledikçe vücudumuzdan birşeyler eksiliyor, o eksilenleri yerine koymak lazım... yenileyici canlandırıcı leke oluşumunu önleyici neme doyurucu ürün kullanmazsan derin kırışıklıkların olabilir renk eşitsizliklerin olabilir ürünler bunlar için var birşey kullanmazsan en doğal halinle nasıl yaş aldığını görürsün

benim kızın siyah noktalarına da bir çare ablasııı. :KK45:
yağ bazlı temizleyici+yıkama jeli çift aşamalı temizlik yapınca geçecek canım
yıkama jeli olarak gelenes veya ziaja kullanabilir temizleme yağı olarak ikiniz ortak kullanabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X