Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O güneş kremi, benim için yaratılmış tek güneş kremi olmaya aday 😁 o benim aşkım 😁 Yeni gelmedi de dekor amaçlı kullandım ki alınmasın 😁
Şu krem canım o:

Bende yagli cilde sahibim.
Denemicem yeni seyler diyip duramiyorum 😂 netden mi siparis ettim ?

Bende yagli cilde sahibim.
Denemicem yeni seyler diyip duramiyorum 😂 netden mi siparis ettim ?
Ay yağlı cildin varsa bunu al n'oluuuur al bunu 😁 Şu an indirimde, 10 gün önce arkadaşıma aldık 160 TL idi. Mağazalarında da var. Sık sık bitiyor mağazada. Ben internetten almıştım ama mağaza fiyatı da budur.

Ay yağlı cildin varsa bunu al n'oluuuur al bunu 😁 Şu an indirimde, 10 gün önce arkadaşıma aldık 160 TL idi. Mağazalarında da var. Sık sık bitiyor mağazada. Ben internetten almıştım ama mağaza fiyatı da budur.
Burda tek watson var 😂 yagmalanmis gibi Bos raflar resmen. Gormedim günes kremini. Fiyati uygun baya

Güzel bir BB krem var bende. Fondöten ya da pudra hiç kullanmıyorum. Acil kurtarılmam gereken bir durumum varsa bu hayat kurtarıcı gibi bir şey... Yağlı ciltle için ve güneş koruması da çok iyi.

Burda tek watson var 😂 yagmalanmis gibi Bos raflar resmen. Gormedim günes kremini. Fiyati uygun baya
Online satışta şu an kampanya yapmışlar yine ya. 400 TL alışverişe 300 TL puan yüklüyorlar. Bu Watsons benim ocağıma incir ağacı diker yakında 😂 İşte size kampanya detayları bacılarım:

1658325218887.png

Ay Watsons yine kampanya yapmış. İçim gidiyor resmen... N nscckts şimdi şu iki ürünü kadrajıma aldım (nemlendirici kış için). Bu markayı beğeniyor musun?

evet güzel marka

C ceycey0406 bana cevap yazmamışsın bacım :KK53: Yaş 40'a gidiyor. Peptide mi kullanayım, retinol mü? Hele bana bi' el atın. Şu dudak kenarlarındaki lanet çizgiler belirmeden önlem alayım. Atart Atart da kullanıyordur, sever öyle içerikleri gibi bir his var içimde. :KK53::KK53::KK53:
nisa ya soracaksın onu.ben yarı bilinçli yarı bilinçsiz alışveriş yapanlardanım.:KK53:

ben de watsons kartı bile yok.olsa neler alacaktım neler.kader utansınn.mağazada hep birilerinin kartını kullanırım bunca yıldır :KK45:
Ya benimde yok. Birde surekli Tel soruyorlar alisveris yapinca ? Normal mi bu? Yok diyince siradan baskasindan istiyorlar,bende indirimden faydalaniyorum 😂 Ama cidden türk Hattim yok 💁

ben de watsons kartı bile yok.olsa neler alacaktım neler.kader utansınn.mağazada hep birilerinin kartını kullanırım bunca yıldır :KK45:
Ay delirme beybi, delirmeeee... Hemen bir kart kap kendine, puan kazanır kullanırsın. Ha, istersen benimkini APS yapayım 400 liralık alışveriş yap :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X