Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi kolajen acaba? Bunlara dikkat ettin mi? Doktor Osman Müftüoğlu yazmıştı.
Evet bu doktora göre piyasadaki hicbir ürün almamiz gereken miktarı vermiyor ama en ıyi kolajen sıralamasında 1. Sırada yer alan kiperin e şans vermek istedim. Daha kullanmadim

Ben bu ay günes kremimi degistirdim. Iste bu dedim.
Ilk kore günes kremim Cosrx in meshur günes kremiydi. Ben pek memnun kalmadim. Thank you farmer in aldim daha sonra. Sevdim onu, fakat stokda kalmamisti. MARY & MAY - Cica günes kremini aldim. Ve galiba degistirmeyi artik 🤭 gerci yinede aklimda beauty of joseon ve klairs in gunes kremi var
bu arrietty i atın bu topikten.bak neler yazdı.beni iyice yoldan çıkaracak.kozmetik ala ala aç kalacağımm :KK53: :KK45:

Klairs kullandım 🤪 bilmem kaç mılyon seller olanını. Bende şuan barulab var cicali o da çok güzel .mary may, the saem, the fair, biologica reserche, terrazen dememek istediğim üst notalar.. su hayatta evlattan sonra en büyük zaafin ne sorusuna heralde cilt bakımı ürünleri derdim 🤣
atart da atılsın topikten.o da beni alışverişe teşvike diyor.baksanıza ne güzel şeyler yazmış.nasıl alacağım ben bunları?

Bende alamıyorum şuan siisstt alınca sessiz sedasız çıkarım burdan 🤣🤣🤣
zıaja serumu açtım denedim.emilimi şahane.tam benim aradığım ürün.nemlendirici altına güneş kremi altına kullanırım.bir de the purest in serumu varmış ama watsonslarda yoktu o peptitli.hepsiburada da var.almayacağım almamalıyım.almaaa cey ceyyyyyyy :KK45:

Eklentiler

• 16583064446384142285943968595754.jpg
    16583064446384142285943968595754.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 21
Iki aldim..biri ziyan oldu. Annesinden daha merakli bir kizcem var. 5dk sonra cikardi 🤦
Ikimizinde ayaklari cok Kuru diye ses etmedim.. fayda gorecek kadar kalsaydi 😂
sende ki soyulabilen tipmiş.bende ki dermokiller bakım amaçlı ayak maskeleri.soyulabilen de var stoğumda o başka marka.zaten soydum ayaklarımı bir 13 gün önce yapıp.bu soyulabilendend e bulursam dermokilin bundan da bir tane stok yaparım.

sende ki soyulabilen tipmiş.bende ki dermokiller bakım amaçlı ayak maskeleri.soyulabilen de var stoğumda o başka marka.zaten soydum ayaklarımı bir 13 gün önce yapıp.bu soyulabilendend e bulursam dermokilin bundan da bir tane stok yaparım.
Ben sadece bunu gordum 🤭 kasanin ordaymis. Sendekinin fotosunu atarmisin bir ara ?

Sampuan ve jöle aldim.
Umarim iyidirler

Eklentiler

• 16583123982753366566539233487921.jpg
    16583123982753366566539233487921.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 21
sepyazeytin nerede ya etiket yapmaya çalışıyorum olmuyor birtürlü
Bende alıntlsdim sonra üzgün olduğunu farkettim. Banli sanırım
artık beğenmedimleri atan da yok hem. :KK45:
Gerçekten çok enteresan... N nscckts hani sana geçen gün bahsettiğim ve link attığım bir mesajlaşma vardı ya, orada polemiğe girmişim diye 24 saat ceza almışım. Kadın her yerden bana laf sokuyor, cevap verince polemiğe mi girmiş oluyorum? Okuyup da sessiz mi kalmam lazımdı? Gerçekten çok sinir oldum. Gerekçe bu olmamalıydı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X