Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi birini alalım zaten? Aman boşver, kafamızı da çekmecemizi de karıştırmaya gerek yok. Az ürün, temiz kafa :KK53:
bugün bir üye o kozmetikleri alıyorsunuz cildiniz berbat bense sabunla yıkıyorum pırıl pırıl herkes hayran cildime dedi :KK45:

Başlığı görünce yazaym dedim
Buz gibi suyla 5 vakit yüzümü yıkıyorm 😂
Bide sıcak duş sonrası soğuk suyla şok etkisi yapıyorum tavsiye ederim 👍

Başlığı görünce yazaym dedim
Buz gibi suyla 5 vakit yüzümü yıkıyorm 😂
Bide sıcak duş sonrası soğuk suyla şok etkisi yapıyorum tavsiye ederim 👍
abdest alırken mi?sıcak su sonrası soğuk duşu da duymuştum çok faydalıymış ama ben soğuk su sevmem o nolacak?

kozmetiklere paraları boşa veriyormuşuz.kız yoksa haklı mı? :KK45: :KK53:
Valla benim kozmetikten anladığım makyaj malzemeleri :KK53: cilt bakım ürünleri kozmetik değil benim gözümde, bakım ürünü :KK53::KK53: çok mu saçmaladım? :KK70: Valla annelerimizin zamanı için konuşuyorsa haklı ama şimdi mümkün değil bacım. Güneş kremi de kullanmıyordur o. Ha bir de kime göre, neye göre? :KK53::KK53::KK53: Nisa onaylarsa inanırım.

abdest alırken mi?sıcak su sonrası soğuk duşu da duymuştum çok faydalıymış ama ben soğuk su sevmem o nolacak?
Evet canm abdest alırken, bende sevmiyordm ama alıştm artk rahatsız etmiyor. Evet sıcak sonrası soğuk çok faydalı yapmak lazm.

allah kabul etsin.yüzümü bile ılık suyla yıkarım ben sabahları.soğuk su sevemiyorum
Sabah ılıkla yıka ama gündüz soğukla yıka sende, soğuk su cildin kendini yenilemesini hızlandırıp gözenekleri küçülterek siyah nokta oluşumunu azaltıyo. Sıkılaştırıyo, sıcak suda tam tersi gözenekleri açar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X