Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ooo arriyety hayırlı olsun güle güle kullan cildinde parildasin hepsi inşallah 🤩🤩
Tesekkurler 😍
Ya havasindan mi yoksa pore corset serumu sabah ve aksam kullanmaya basladim yada ondan. Cildim baya baya duzeldi. Zaten cok kotu degildide,daha iyi oldu

Yaa memnun kaldın mı
Ben uzun süreden sonra bugün pedikür yaptırdım altta derin yarıklar olmuştu topukta değil parmakların altında yumoş oldu. Yarın bakayım iyiyse
stoğa attım kullanmadım ki 2 tane.12 gün önce bee beauty ayak maskesi yaptım ya.o soydu tüm derimi.4 gün sonra başladı soyulma.yumuş yumuş oldu ayaklarım.ama soyulma uzun sürüyor.1 hafta da soyuldu mübarek uhu gibi.

Tesekkurler 😍
Ya havasindan mi yoksa pore corset serumu sabah ve aksam kullanmaya basladim yada ondan. Cildim baya baya duzeldi. Zaten cok kotu degildide,daha iyi oldu
Pore corset gözenek serumu mu ? Süper böyle işe yaradığını görünce cok mutlu oluyoruz değil mi🤩

stoğa attım kullanmadım ki 2 tane.12 gün önce bee beauty ayak maskesi yaptım ya.o soydu tüm derimi.4 gün sonra başladı soyulma.yumuş yumuş oldu ayaklarım.ama soyulma uzun sürüyor.1 hafta da soyuldu mübarek uhu gibi.
Yandı mi peki acıttı mi

Pore corset gözenek serumu mu ? Süper böyle işe yaradığını görünce cok mutlu oluyoruz değil mi🤩
Evet gözenek icin 🤭
Hemde cok. Ama eminde olamiyorum 😂
Centella nin mini yuz temizleme urununu aldim yanima. Normalde real barrier in kullaniyorum

Evet gözenek icin 🤭
Hemde cok. Ama eminde olamiyorum 😂
Centella nin mini yuz temizleme urununu aldim yanima. Normalde real barrier in kullaniyorum
Ben skin1004 un Centella kapsül serumunu aldım daha acmadim. Real barrier in hyalarunik asidini merak ediyorum ya meşhur ya

Manyo nün meşhur niacinamide serumunu ve göz kremini denedim .purito deneyimim yok ama onun da bb si ve güneş kremi radarımdaa
Ben bu ay günes kremimi degistirdim. Iste bu dedim.
Ilk kore günes kremim Cosrx in meshur günes kremiydi. Ben pek memnun kalmadim. Thank you farmer in aldim daha sonra. Sevdim onu, fakat stokda kalmamisti. MARY & MAY - Cica günes kremini aldim. Ve galiba degistirmeyi artik 🤭 gerci yinede aklimda beauty of joseon ve klairs in gunes kremi var

Bende nivea nin som aldığım güneş kreminden aşırı memnun kaldım kızlar keşke 2 tane alsaydım..

Bi de kolajenim gelmiş eve dönünce hemencecik başlicam
Hangi kolajen acaba? Bunlara dikkat ettin mi? Doktor Osman Müftüoğlu yazmıştı.

Eklentiler

• EB1E6A8B-52B7-4327-8C95-7B5989E50C29.jpeg
    EB1E6A8B-52B7-4327-8C95-7B5989E50C29.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 29
Soyle seyler demeyin ya 😂
Serum cok seviyorum. One thing,manyo,iunuk filan baktim tum gun 😂
One thing Centella asitica toneri
Iunik beta glukan kremi serumu wishlistimde de aman anacığım o kadar güzel urun marka içerik var ki..keşke birinci dereceden farklı akrabalarım farklı markalarin ceosu falan olsaydı

Ben bu ay günes kremimi degistirdim. Iste bu dedim.
Ilk kore günes kremim Cosrx in meshur günes kremiydi. Ben pek memnun kalmadim. Thank you farmer in aldim daha sonra. Sevdim onu, fakat stokda kalmamisti. MARY & MAY - Cica günes kremini aldim. Ve galiba degistirmeyi artik 🤭 gerci yinede aklimda beauty of joseon ve klairs in gunes kremi var
Klairs kullandım 🤪 bilmem kaç mılyon seller olanını. Bende şuan barulab var cicali o da çok güzel .mary may, the saem, the fair, biologica reserche, terrazen dememek istediğim üst notalar.. su hayatta evlattan sonra en büyük zaafin ne sorusuna heralde cilt bakımı ürünleri derdim 🤣

Klairs kullandım 🤪 bilmem kaç mılyon seller olanını. Bende şuan barulab var cicali o da çok güzel .mary may, the saem, the fair, biologica reserche, terrazen dememek istediğim üst notalar.. su hayatta evlattan sonra en büyük zaafin ne sorusuna heralde cilt bakımı ürünleri derdim 🤣
Belli maaşallah hayatımda duymadığım markalar 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X