Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yves Rocher de incelediğim almakta kararsız kaldığım şampuanlardan biriydi. Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan - 300 ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol bağlantıyı doğru ekleyebilmişimdir umarım 🤭 buna bakmıştım
sülfatsız iyi şampuanların hepsi aşağı yukarı bu fiyatlarda maalesef.organix mesela.live clean kullanıyordum daha önce.çok artmış fiyatları.indirim kovalayıp almak lazım yves rocher ya da organix.

sülfatsız iyi şampuanların hepsi aşağı yukarı bu fiyatlarda maalesef.organix mesela.live clean kullanıyordum daha önce.çok artmış fiyatları.indirim kovalayıp almak lazım yves rocher ya da organix.
Organix hakkında süslü sözlükte olumsuz yorumlara rastlamıştım o yüzden eledim kafamda. Sizin saçlarınıza iyi geldi mi? Yves rocher cilt ürünleri beğenilmediğinden tereddütteydim ama ondan memnun kalan daha fazla. Siz farklı ürünler kullanmışsınız. Diğer ürünleri denemenizin sebebi tamamen merak mı yoksa bunlardan birinden tam memnun kalmadınız mı? Bunu sormamın nedeni ben cilt ya da saç ürünlerinde bir markadan memnunsam uzun süre değiştirmiyorum 😊 ne zamanki ürün bana iyi gelmiyor o zaman farklı arayışlara giriyorum.

Organix hakkında süslü sözlükte olumsuz yorumlara rastlamıştım o yüzden eledim kafamda. Sizin saçlarınıza iyi geldi mi? Yves rocher cilt ürünleri beğenilmediğinden tereddütteydim ama ondan memnun kalan daha fazla. Siz farklı ürünler kullanmışsınız. Diğer ürünleri denemenizin sebebi tamamen merak mı yoksa bunlardan birinden tam memnun kalmadınız mı? Bunu sormamın nedeni ben cilt ya da saç ürünlerinde bir markadan memnunsam uzun süre değiştirmiyorum 😊 ne zamanki ürün bana iyi gelmiyor o zaman farklı arayışlara giriyorum.
aynı ürünü uzun süre kullanmıyorum saçım alışınca etkisi gidiyor diye.ben yves rocherlerden hep memnun kaldım hem şampuan vs hem de cilt bakım ürünlerinden.bu haftasonu da aldım bir kaç şey hatta.saça tam bir bakım artı dökülme vs de dursun diyorsanız liquid keratin var.saf keratin yüklüyor saça.saçlar pırıl pırıl sağlam oluyorlar.nisa hanım kullanıyor.size ayrıntılı anlatsın buraya gelince.diğer keratinler zararlı madde içeriyorlar buysa saf keratin.set halinde satılıyor şampuanı saç kremi maskesi keratin.ben de alacağım kartım kesilince.içten beslenmezse saç dökülür ayrıca.her gün bir avuç kabak çekirdeği yiyin.demir eksikliğiniz var mı baktırın.biotin içeren vitamin alın.eczacılar bilir saç için vitaminleri.

aynı ürünü uzun süre kullanmıyorum saçım alışınca etkisi gidiyor diye.ben yves rocherlerden hep memnun kaldım hem şampuan vs hem de cilt bakım ürünlerinden.bu haftasonu da aldım bir kaç şey hatta.saça tam bir bakım artı dökülme vs de dursun diyorsanız liquid keratin var.saf keratin yüklüyor saça.saçlar pırıl pırıl sağlam oluyorlar.nisa hanım kullanıyor.size ayrıntılı anlatsın buraya gelince.diğer keratinler zararlı madde içeriyorlar buysa saf keratin.set halinde satılıyor şampuanı saç kremi maskesi keratin.ben de alacağım kartım kesilince.içten beslenmezse saç dökülür ayrıca.her gün bir avuç kabak çekirdeği yiyin.demir eksikliğiniz var mı baktırın.biotin içeren vitamin alın.eczacılar bilir saç için vitaminleri.
Biotin hapı aldım suda nın onu da kullanmaya başladım ama ondan mı oldu bilmiyorum bu ay regl düzensizliği yaşadım. Vitamin takviyelerini doktor tavsiyesi dışında kullanmanın da sakıncaları olduğunu öğrendim bu sıra ondan da tereddütteyim. Bir ara voonka collogen hap formülünü kullandım o zaman saçlarım çok çabuk uzuyordu sağlıklıydı ancak o da bir süre sonra etki etmemeye başladı. Liquid keratine de bakayım bir 🙏

Biotin hapı aldım suda nın onu da kullanmaya başladım ama ondan mı oldu bilmiyorum bu ay regl düzensizliği yaşadım. Vitamin takviyelerini doktor tavsiyesi dışında kullanmanın da sakıncaları olduğunu öğrendim bu sıra ondan da tereddütteyim. Bir ara voonka collogen hap formülünü kullandım o zaman saçlarım çok çabuk uzuyordu sağlıklıydı ancak o da bir süre sonra etki etmemeye başladı. Liquid keratine de bakayım bir 🙏
kolajen ben de kullanıyorum naturagen .ama perfectil vitaminden en çok fayda sağlamıştım.ducray sprey urban care sprey falan da aldım.onlar kalıcı değil geçici çarelerdi hep.

AA süper. Fotoğraf isteriz.
Türkiye alisverisim gelsin. Simdilik 😂
Snp nin ice bear maskesi harika.. maalesef burda son paketleri ben aldim. Yeni gelirse alacagim. Obur maskeleri denemedim fakat snp nin diye aldim

1658246393121157096082797229808.jpg

Kargo ile gelenler
16582464971571008485684031572148.jpg

Ve rossmann alisverisim
The purest den alacaklarim bitmedi..🤭
16582465579127358528736647671456.jpg

Merhaba herkese. Trendyolda roox marka serumlarda kampanya var. 2. Ürün 1 lira. Benim kullandığım ürün kampanya dahilinde değil. Ben kampanyadaki serumlardan iki tane seçtim denemiş olurum diye. Son iki gün bilginiz olsun
Ben maruderm ginseng 140 tl ye 2 tane kaptım

eda taşpınar var vücuduyla meşhur belki duymuşsunuzdur aşırı bronzlaşmayı sever bu sene bazı resimleri çıktı o fıstık gibi kadının fazla bronzlaşmaktan bacaklarında deriler büzüşmüş yanık gibi... kendi paylaştıkları kusursuz ama birileri çekmiş magazine yoollamış :KK43:

bazıları güneşlenmeyi sever ama güneşin faydası tabiata ... biz güneş altında yatıp yanalım diye yok o güneşin faydası ve amacı başka :KK70:
Bronzluk asla sağlıklı değil ve bende zaten hiç sevmiyorum açıkçası o kara kara görünümü:KK70:

C ceycey0406 ağustosda bende sarışın olabilirim o zaman sarı saçlarından sen sorumlusun deyip sana bu kez sac için soru bombardimanina tutucam sari saç hedefe yönelik ürünleri 🤪🤩
ben 18 yaşından beri ara ara hep sarı saçlıydım.o yüzden uzmanlık alanımdır.sarı saça bana sor cilt bakımını nisaya :KK45:

ben 18 yaşından beri ara ara hep sarı saçlıydım.o yüzden uzmanlık alanımdır.sarı saça bana sor cilt bakımını nisaya :KK45:
Cilt bakımıni şükür yıllardır hallediyorum ara updatelerle ama sarı saç tecrübem sıfır. Cidden sorucam görselleri gördüm az önce ama incelemedim önce sarışın olayim gerisini cey halleder:p

Var. Hatta Trendyol'da resmi satıcısı var, oraya bakın.

Bu arada uzun zamandır almayı düşündüğüm, eczanelerde fiyatının 300 TL olduğunu gördüğüm (ama eczanede de ürün tükenmişti gerçi) Solante Antiox güneş kremi almayı düşünen bacılarım. Duyduk duymadık demeyin, bu gün fiyatı 224 TL oldu ve hemen kaptım bir tane. Siz de kapın. 300 iken bekledim, 250 oldu bekledim, 224 olmuş, koşun bacılar! :KK75:
Dermoeczanemde alışverişten 2 tester gelmişti bana da birini kullandım ama sürümü zor geldi bana ya

A101de ayak maskeleri çok uygun fiyatlı dermokil 15 TL soyulabileni ise 25 TL. Annenize kaynananıza görümcenize bile alın anacığımmm. 😅😃
Yaa memnun kaldın mı
Ben uzun süreden sonra bugün pedikür yaptırdım altta derin yarıklar olmuştu topukta değil parmakların altında yumoş oldu. Yarın bakayım iyiyse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X