Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
IMG_20220520_175243.jpg

Ahsenin okulunda mezuniyet foto çekimi var süslendim biraz 😊

Bende kolajen araştırmıştım.dr.axe ve neocell en iyilerindenmis ama tr de satısi yok iherb sitesinden alınabiliyor
Türkiye pazarından alinabilecek bir diger dikkatimi çeken ise kiperin kolajen ucu de fiyat olarak yüksek ama etkisi çoktur diye düşünüyorum.ben pimpirikliyim aslında böyle takviyeleri kendi kendime almak yerine doktor tasfiyesi ile isterim ama şimdiye kadar supraydn all day, biotin, cvit hap takviyeleri de aldım pandemide arasında

kullandığım kapatıcıyı seviyorum ben göz altlarını kurutmuyor yüzümde ihtiyaç duyduğum noktalara pıt pıt yapıyorum doğal duruyor renk skalası da geniş...

sen almaya gittiğinde resim gönderip bu mu bu mu diye sor hangisinin daha iyi olduğunu sana söylerim en sağlıklı böyle olacak sanırım
Hangisi o ? Bende ne zamandır bb misha kullanıyorum ama canlı nemli ıslak görünüm seviyorum buna yönelik bi loreal in hyalaronik asitli yeni çıkardığı fondoteni denemek istiyorum bir de gozaltlari için skinfood duydum marka ama denemedim o da çok doğal duruyormuş

Hangisi o ? Bende ne zamandır bb misha kullanıyorum ama canlı nemli ıslak görünüm seviyorum buna yönelik bi loreal in hyalaronik asitli yeni çıkardığı fondoteni denemek istiyorum bir de gozaltlari için skinfood duydum marka ama denemedim o da çok doğal duruyormuş
skinfood bence fazla abartılıyor ya...
revulation tarte muadili diyorlar mesela bence göz altlarını çok kuru gösteriyor en güzeli ve doğalı maybelline ucunda sünger olan burada paylaştığım resimlerimdeki kapatıcı en doğalı o , tabii eğer göz altında kusur yoksa sırf renk eşitlemek içinse, eğer halkalar varsa revulation define concelar iyi

skinfood bence fazla abartılıyor ya...
revulation tarte muadili diyorlar mesela bence göz altlarını çok kuru gösteriyor en güzeli ve doğalı maybelline ucunda sünger olan burada paylaştığım resimlerimdeki kapatıcı en doğalı o , tabii eğer göz altında kusur yoksa sırf renk eşitlemek içinse, eğer halkalar varsa revulation define concelar iyi
Aha bendeki de ondan rollu var dönderip ucuna geliyor:)

Ben eskisi kadar yapamıyorum ya hele birsürü far paletim var zaten uygulama bilmiyorum çoklu renk, tek renk sürüyorum genelde bu aralar sadece bb, rimel, likit allik ruj kontür de hiç denemedim seviyorum aslında ama hiç yapmayı öğrenmedim kendi kendime

Ben eskisi kadar yapamıyorum ya hele birsürü far paletim var zaten uygulama bilmiyorum çoklu renk, tek renk sürüyorum genelde bu aralar sadece bb, rimel, likit allik ruj kontür de hiç denemedim seviyorum aslında ama hiç yapmayı öğrenmedim kendi kendime
far paletine aslında hiiç gerek yok hergün renk renk süren biri için lazım olur o, paletin içinden maksimum 3 renk kullanılıyor ...
kontürümün açık olan kısmını komple göz kapağıma sürüyorum koyu olan kısmıyla dış köşeleri ve kiprik diplerini belirginleştiriyorum renk katmam gerekirse allığımdan geçiyorum yetiyor :KK70: günlük zaten bir kalem ve rimel yetiyor

Kızlar nar ecza sitesinde yüzde 55 e varan indirim var güneş kremlerinde benim şuan heimish ve hado labo var ama heliocare alicam renksiz olanından haber vereyim dedim 271 falan oluyor aslında daha önce renklsini de kullanmıştım ama sevmiyorum o tür güneş kremi

Sacim zaten dökülüyordu ama sanki keratinden sonra avuç avuç başladı ya ve birsürü yeni çıkan var kısa kısa yukarılarda duruyor bağımsızligini ilan etmiş 😢

Ilk sayfalari okuyamadim ama şampuan ya da takviye ne kullanayim ya acaip azalmış görünüyor volumu hacimi bukleleri, hiç yaramadi bana bu bakım

Sacim zaten dökülüyordu ama sanki keratinden sonra avuç avuç başladı ya ve birsürü yeni çıkan var kısa kısa yukarılarda duruyor bağımsızligini ilan etmiş 😢

Ilk sayfalari okuyamadim ama şampuan ya da takviye ne kullanayim ya acaip azalmış görünüyor volumu hacimi bukleleri, hiç yaramadi bana bu bakım
o uyguladıkları keratin değil çünkü brazilya fönü keratin olsa bunların hiçbiri olmazdı
:KK43:

hem dökülen hem kıvırcık saçlar için içeriği güzel şampuan şunları önerebilirim

hangi sayfada hatırlamıyorum ama serumlar vs de önermiştim kıvırcık ve yıpranmış saçlara iyi gelir diye
onlarda ek takviye olarak işe yarar davinesin serumu gece uyku bonesi tarağı köpük vs de vardı linklerde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X