Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Harikasin Masallah
Tabi ne yediklerinde onemli. Fakat sporsuz da olmuyor. Daha iyi sonuc aliyor insan.

Gaza geldim kalkayim yurume bandina cikayim

Videolar icin tesekkurler
Alisinca insan birakamiyor zaten. Yine onemli bir nokta günlük rutin gibi alistirsak ne iyi olur

tabii beslenme puzzleın yarısı
4 senedir asla ekmek,şeker ve şekerli ürünler,kızartılmış ürün,hazır paketli gıda hamur işi vs yemiyorum günde 2 öğün yerim şekersiz filtre kahve türk kahvesi tüketirim aşırı tatlı krizine girersem 2 hurma 2 ceviz veya 1 muza kakao badem ekleyip elde yuvarlayıp hindistan cevizine batırır yerim falan ondan sonra da yürürüm yedim diye ... 4 senedir böyleyim zaten böyle verdim 6 ayda 45 kiloyuda

Bir Masallah daha
Sonrada aglarim nasil aldim bu kilolari tekrar diye.

Maşallah şimdi kaç kilosun

52 beden giyiniyordum kilo vermeden önce
gelinlikli profil resmim varya orada 40 bedendim... şimdi 36 bedenim

hamileyken aslında 14 kilo verdim hamilelik kilosu da değil, doğumdan sonra 2 sene boyunca kilo sorunu yaşadım sadece 1 kıyafetim hariç hepsini dolabımdan çıkardım başkasına verdim birdaha asla zayıflayamam ben kilolu ölücem diye ağlamıştım o kadar ağlamıştım ki eşim tartı almıştı yağ kas oranı ölçen... yağ oranımı tartı ölçemedi error vermişti sabaha kadar ağlamıştım ağlaya ağlaya uyuyakalıp uyanıp ağlayıp geri uyumuştum sabah kalkıp eşime hemen endokrine gidiyoruz çocuğum için kilo vermeliyim dedim iç hastalıkları ve kalp uzmanı olan profa gittik 42 tahlil yaptı ve bana yiyeceksin dedi

dedim nasıl ya allahım cennete mi düştüm yeme demiyor ye diyor ödüm kopmuştu kibrit kutusu kadar peynir derler diye
2 öğün aslan gibi ye ama yemek ye düzgün kahvaltı yap yarım saat yürü başka birşeye gerek yok 1 ay sonra kontrole gel dedi ilk ay 15 kilo mu ne vermiştim o sakladığım 1 tane 40 beden buna girsem yeter dediğim kıyafetin içinde yüzüyorum

sonra da çorap söküğü gibi geldik bu noktalara kadar

Çok şükür harikasın gerçekten

Iki gündür kızlar ateşli cilt bakımı yapmadım yazamadim da buraya, akşam bimden 3.94 e stokladigim clay marka propolis maskeyi yaparım ya da mandelic asitli bi rutin tabi yapabilirsem

bende dün akşam resim çekemedim dün hangi rutinimi yaptım resmini çekeyim şimdi
ve sabah ne yaptığımı

birazdan akşam rutinimi yapıcam onu da çekeyim elim değmişken

boyumu soranı yolarım.çünkü boyum yok.kısacık bir kadınım ayolll.
bence sıkıntı etme her daim diri durursun 170 üstü her kadın dikkat etmezse her an kaba durmaya müsait kilo alsak daha iri dururuz hani derler ya boy kurtarıyor falan yooo kurtarmıyor tanımlanamayan bir cisim yaklaşıyor gibi oluyor

kolajen aldım haftasonu 30 şase naturagen diye bir marka.yaşlanıyor muyum diye endişelenmeye başladım bu sene.bazen aynadaki bu kadın da kim ayol diyorum.20 li yaşlarımdaki görüntümü istiyorum ama tabi olmuyor ne kadar bakım yaparsan yap

ben 4 sene emek 8 de oturdum.bahçeli mekanımızdı.ama artık ev kuşuyum.outlet mangodan neler alırdık neler artık kalmadı .mango lüks olduuu

ay sonunda gene düğüne gitmem lazım.bu sefer salon düğünü.aydınlatıcı tavsiyesi lazım kapatıcı bir de.makyaj cahiliyimdir.pudra şeklinde var bir de jel şeklinde var aydınlatıcı.hangisini alacağımı bilemedim.pandemi de çoğu makyaj malzemem kurumuş attım.rimel dipliner pudra bb krem kaş sabitleyici ve kaş kalemi aldım başka da bir şeyim yok

kullandığım kapatıcıyı seviyorum ben göz altlarını kurutmuyor yüzümde ihtiyaç duyduğum noktalara pıt pıt yapıyorum doğal duruyor renk skalası da geniş...

sen almaya gittiğinde resim gönderip bu mu bu mu diye sor hangisinin daha iyi olduğunu sana söylerim en sağlıklı böyle olacak sanırım

aa harika fikir öyle yapayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…