Güzelliğinizle ilgili sorularınız

bayan big gene ben :teytey: dınnaklarım şekilsiz penim yüsük parmakım dikdörtgen şeklindeyse işaret parmaqı yuvarlak orta parmak dardan genişe dooru açılıo valla özeniyorum tüm tırnakları aynı genişlikte ve şekilde olanlara yapabileceğim bişey varmı??cevaplarınız için teşekkürler..

selam canım bak burda da yalnız bırakmadım seni :)

benim ayağımın altında ufak bi nasır var nasır bantı kullanmadan onu nasıl geçirebilirim yapabileceğim bişey var mı??

bi de ayak tırnaklarım pek hoş gözükmüyo el tırnaklarım gibi değiller sert ve şekilsizler onları nasıl daha güzel hale getirebilirim?? teşekkürler

kalcanı sanmıorum ama ne bilem.. yahu bekliyim yane heç ellemiim ölemi bi krem faln önermezmisinz bayan big?

Merhaba cuvcuv benim bi sorum olucak. Gozlerim alti mosmor her zaman boyle( Bide ustune 1 -2 saat uykusuz kalirsam daha da beter oluyo.. Etrafimdakilerin sorularindan biktim atik uykusuzmusun, kilomu verdin, yorgunmusun vs. vs. Ne yapmami onerirsin fondoten kullanmak istemiyorum bitkisel yada krem olarak onerebilicegin bir krem varmi?

bende bişi sorsam :uhm:

simdi bu sıtede dogal yaglardan bahsedılıyor. benım dudak kenarlarımda ince mimik kırısıklıklarım olmaya basladı bu yaglardan kullansam mı? bazı arkadaslar kullanma sarkar yuzun dıyorlar e yapacagımı şaşırdım ne yapmak lazım ?

merhaba 29 yaşındayım sivilceler çok olmamamkla beraber çene bölgemde ve yanağımın kulağa yakın kısmlarında çıkıyoru.İçinden beyaz sıvı çıkan şekilde ben o sivilcelri tabiki sıkıyorum.daha sonra tonik,çağ ağacı yağı ile falan geçiriyorum.Asıl baş edemediğim lekeleri.

hiç sivilcemin olmadığı günlerde lekeler yüzünden fotodoten sürüyorum.
mineralli toz fondoten ve pudra kullanıyorum.
hiç biri turkiye de satılmıyor.MAkyaj yapmamış gibi bir görüntü verdiğinden böyle idare ediyorum fakat izler olmasa sadece allığı sürüp çıkacağım.

kimyasal peeling falan yaptırsam bir işe yarar mı.
yüzümü her gün temizlerim.arkasından maden suyu ile yıkarım.
nemlendirici krem falan kullanıyorum.(the body shop e vitamini serisi)
ben bakım yapmasam ne olacak diye düşünüyorum

yardımcı olabilirsen sevinirim.

Gözaltı morlukları ve halkaları için özel üretilmiş kremler var faydası olur mu bilmiyorum araştır istersen.Bu genetik bir durum ten rengi gibi birşey değiştirmek biraz zor.Ama sana tavsiyem su içmeyi ihmal etme,Uykunu düzenli tutmaya çalış.Bir göz doktoruna görünebilirsin bazen göz bozuklukları da buna sebep olur.Makyaj yapıyorsan fondöten değil gözaltı kapatıcısı kullan hem sade hem de aydınlık bir makyaj yapabilirsin

canım bu başlıktan başka başlık açma olurmu burdan devam edelim Şeniz kolay gelsin

ay canım benimde sana sorum olacak ben bira fındık topladım ellerime hep dikenler geti ve ellerimin biraz şekli değişti ellerim iğrenç oldu anlayacağınız ne yapmamı önerirsiniz

bayan big gene ben :teytey:dınnaklarım şekilsiz penim yüsük parmakım dikdörtgen şeklindeyse işaret parmaqı yuvarlak orta parmak dardan genişe dooru açılıo valla özeniyorum tüm tırnakları aynı genişlikte ve şekilde olanlara yapabileceğim bişey varmı??cevaplarınız için teşekkürler..

yahu bekliyim yane heç ellemiim ölemi bi krem faln önermezmisinz bayan big?(burnumda yolduqum yara içün)

maLum bölümleriniz birleştirildi bayan big cevaplarınıza muhtaçız senağlama

Isırgan yağı ve menekşe yağının saçlarımda çok faydasını gördüm. Acaba bu yağlar yüze de sürülür mü?

öncelikle teşekkür ederim saçlarım şuanda sarı röfle var aynı şekilde makyaj yaptığımda yine aynı neticeyi alır mıyım??

TABİ SARI SAÇTADA ELA GÖZ BAL RENGİ GİBİ DURUR BENİMDE GÖZLERİM ELA SAÇLARIM RÖFLE AMA KOYU RENK SAÇ DAHA ÇOK YAKIŞIYOR FAKAT RÖFLEDEN VAZGEÇEMİYORUM

ASLINDA KENDİN ÇOK BİLİNÇLISİN CANIM MİNERALLİ FONDOTEN DİĞERLERİNE GÖRE DAHA AZ ZARARLIDIR

LEKELER İÇİN KİMYASAL PEELİNG YAPTIRABİLİRSİN FAYDASINI GÖRÜRSÜN AMA TAMAMEN GİTSİN İSTİYORSAN BİRAZ DAHA ZOR VE MASRAFLI OLAN LAZERLE TEDAVİ ETTİREBİLİRSİN

Cilt Lekesi Tedavisi uygulamalarında Cilt Soyma yöntemi ve Soldurucu Kremler her ne kadar etkili olsa da Cilt Leke Tedavisi için en etkili sonucu Lazer Tedavileri vermektedir

Leke Tedavisi ve Cilt Lekeleri

Cilt Lekeleri en sık karşılaşılan kozmetik sorunlardan biridir.
En önemli nedeni güneştir SİVİLCE KALINTILARIDA OLABİLİR Bunun dışında gebelik, ilaçlar ve bazı kremler lekelere yolaçabilir.
Lekelerin tedavisinde cilt soyma yöntemi ve bazı soldurucu kremler kullanılmaktadır.
Ancak en etkili ve çabuk sonucu lazer tedavileri vermektedir.
Uygulanan lazer tedavileri ile 2-3 seansda lekelerden kurtulmak mümkündür.

ay canım benimde sana sorum olacak ben bira fındık topladım ellerime hep dikenler geti ve ellerimin biraz şekli değişti ellerim iğrenç oldu anlayacağınız ne yapmamı önerirsiniz

UZUN ZAMANDIRMI VAR YENİMİ OLDU YENİ OLDUYSA GEÇER CANIM KORKMA BOL BOL KREM SÜR ELLERİNE VAZALİN SÜR YUMUŞATIR ACIYORSA BEPANTHENE SÜREBİLİRSİN

canım öncelikle hoşgeldin.benimde bi sorum olucaktı şimdi benim tenim beyaz biraz güneşte durunca kıpkırmızı oluyor koruyucu kremde kullanıyorum ama pek bi işe yaramıyor.senin önerin ne olur birde kaşlarımı kestiriyorum ama ilk kesince çok kötü oluyor ne yapabilirim şimdiden teşekkür ederim.

CANIM ELLEME YÜZÜNE HEÇ TOKUNMUYACAN OLDUMU

BEN SANA BİR KREM ADI YAZMIŞTIM CANIM BENCAMICTY

SİVİLCE İÇİN ECZANELERDE BULABİLİRSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…