Güzelliğinizle ilgili sorularınız

Arkadaşlar Cilt Bakimi Ile Ilgili Problemlerinizi Beraber çözelim

slm cnm gözaltı tarafını kemikli olan kısmın cok az bi bölümünü agdayla bikac kes almıstım ama uzun zamandır bıraktım we burda kahwe rengi tasrında lekelr olustu bunlara ne yapabilirim etkili bi yöntem sölermisinis lütfen bi de peeling yapıorum haftada bir fln jel aldım sürdümde masaj yaparken ölü derileri temislior faydalımıdır tsk ler

Merhaba,canım ben gitti gidiyorda satılan bir ürünü danışacaktım.Lekeler için,ozon yağı diyor.Sağlık bakanlığından onaylı diyede belirtmiş.Güvenilir olabilir mi?Peki niye başka yerde bulamıyoruz bu ürünü ben anlayamadım.Ne dersiniz?

Ozon oksijenin molekül değiştirmiş durumudur oksijen O2 olurken, Ozon O3 tür.
Şimdilerde ozon terapisi çok yapılıyor gğzellik merkezlerinde ve özellikle yaşlanma etkilerine karşı iyi olduğu savunuluyor,ancak yağını araştıracağım

OZON;

Ozon 1840 yılında Schönbein'ın elektroliz ve elektrik kıvılcımları deneyleri

sırasında oluşan kokuyu keşfetmesi sonucunda bulunmuştur. Schönbein bu

kokunun şimşek çakması sonrası duyduğu kokuyla aynı olduğunu fark etmiş

ve Yunanca koklamak anlamına gelen “Ozein” kelimesinden esinlenerek bu

maddeye “Ozon” adını vermiştir. Ozon, 3 Oksijen atomundan oluşan

molekülleriyle zehirli renksiz bir gazdır ve atmosferin üst katmanlarında yer

almaktadır. Gökyüzünün mavi renkte görünmesi bu gaz sayesinde olmaktadır.

Güneşten gelen dünyamız ve cildimiz için tehlikeli ve yıkıcı etkileri olan UV

ışınların enerjisini emerek yeryüzüne ulaşmasını engelleyen doğal bir filtredir.

Böylece gezegenimizde biyolojik dengeye yardımcı olur. Ozon kimyasal bir

dezenfektan değildir.Soluduğumuz hava ve saf oksijenden üretilir.

Hammaddesi oksijen olan ozon,DOĞAL OLAN TEK DEZENFEKTANDIR. Kötü

koku ve mikrop bırakmaz. Yüksek oksidasyon gücü ile diğer dezenfektanlara

göre çok üstündür. Hipoklorik Asit'ten 25 Kat, Hipoklorit 'ten 2500 Kat,

Kloromin'den 5000 Kat daha etkili olmasına karşın , onlar gibi atık ve zararlı

maddeler ortaya çıkarmaz. Havadaki Oksijen molekülü , yüksek enerji ile 2

adet oksijen atomuna parçalandıktan sonra , bir diğer oksijen molekülü ile

tepkimeye girerek kararsız bir molekül oluşturur. Bu yeni molekül ozondur. Bu

kararsız molekül ÜSTÜN BİR DOĞAL OKSİDASYON GÜCÜ VERİR. Kararsız yapısı

sebebiyle ortamdaki Bakteri,Virüs,Mantar ve Küf gibi istenmeyen organikleri,

yok eder. Bilinen en iyi DOĞAL OKSİDANDIR.

--------------------------------------------------------------------------

Ozon yağı yok aslında ancak bazı yağlara ozon karıştırılarak kimyasal yapısı değiştirilerek ozon yağı elde edilmiş.Ve saç,cilt gibi kullanım alanları var.
Güvenilirliğini bilemiyorum.Pek zararı olacağını sanmam.

ya benim gözlerim iri ve çekik ben iriliğini kaybetmeden yuvarlaklaştırmak istiyorum gözlerimi ve aynı zamanda derinlik katmak istiyorum ne yapabilirim acaba yardımcı olabilir misin ?

ÖNCELİKLE GÖZLERİNİ KÜÇÜLTMEK İSTİYORSAN İÇ KISMINA KOYU RENK BİR KALEM KULLAN MUTLAKA YUVARLAK OLMASI İÇİN EYELİNER OLSUN FAR OLSUN KUYRUKSUZ OLMALI GÖZ ÇİZGİSİNİN BİTTİĞİ YERDE BİTİREBİLİRSİN KENARLARA TAŞARSAN DAHA ÇEKİK GÖRÜNÜR DERİNLİĞE GELİNCE İÇİNE ÇEKTİĞİN KALEM BİR DERİNLİK KATACAKTIR GÖZLERİNİN ALTINA BEYAZ FAR SÜRÜP HATTA BURNA DOĞRU UZANAN KISMA KADAR AYDINLATABİLİRSİN

GÖZ RENGİNİ SAÇ RENGİNİ VE TEN RENGİNİDE BİLMEDEN ANCAK BU KADAR YARDIMCI OLABİLİRİM CANIM EĞER BEYAZ VE BUĞDAYSAN GÖZKAPAGINA YUVARLAK BİR ŞEKİLDE KOYU RENK FARLAR KULLAN

yok yaw yok bu uzmanın bize cvp vercei yok..madem takip etmicen nie konuyu açıon da bisi heycanlandırıon ki yawff

nerede makyaj yapıyosun öğrenebilirmiyim?bide benim bir gözüm diğerinden daha küçük bunun için bir hile varmıdır?

BEN ETLİK AŞAĞI EĞLENCEDE YİM BİLMEM YAKINMISIN

HERKESİN BİR GÖZÜ DİĞERİNDEN KÜÇÜKTÜR AMA SENİNKİ ÇOK DAHA BARİZSE TABİKİ HİLELER VAR BÜYÜK OLANIN İÇİNE BOLCA SİYAH KALEM ÇEKEBİLİRSİN KÜÇÜK OLANA İSE DAHA HAFİF ÇEKERSİN
VEYA FAR LARLA OYNAYARAKTA ARADAKİ FARKI KAPATIRSIN BÜYÜK OLANA DAHA KOYU KÜÇÜK OLANA 1 TON AÇIGINI SÜRERSİN YADA KÜÇÜK OLAN GÖZÜNÜN ALT KİRPİK DİBİNDEN KALEM ÇEKİP BÜYÜTEBİLİRSİN EYELİNER ÇEKECEKSEN KÜÇÜK OLAN GÖZÜNÜNKİ DAHA KALIN OLMALIDIR

cvp yazıyor falan diye gördüm profilinde ama yoqq senağlama BİG hıınııım duyun sesimizii çırıoom yaaa xD

İNSANIN YÜZÜNDEKİ EN HASSAS YERDİR ORASI AGDA YAPTIRDIĞINDA MUHTEMELEN BİRAZ TAHRİŞ OLMUŞTUR SONRA BİDE GÜNEŞE ÇIKTIYSAN ÜSTÜNE TUZ BİBER ARKADAŞLAR YÜZÜNÜZE AĞDA SÜRMEYİN NE OLUR ÇOK ZARARLI BAZI KİŞİLERDE BU LEKELER ZAMANLA KENDİLİĞİNDEN GEÇİYOR AMA EĞER GEÇMİYORSA AHA TEDAVİSİ VEYA KİMYASAL PEELİNG YAPTIRMAK GEREKİR AMA SENİNDE ÇOK HASSAS BİR YERDE BE CANIM SENDE FAZLA PEELİNG YAPMA DAHA ÇOK LEKELENMESİNE SEBEP OLURSUN BU ÇENEN VEYA ALNIN OLSA YAP DERDİM ÖZELLİKLE O BÖLGEYE GÜNEŞ KORUYUCUSU SÜREREK DIŞARI ÇIK BU LEKELER TAZEYSE EĞER BİRAZ KENDİ HALİNE BIRAK CİLDİNLE UĞRAŞMA BELKİDE KAYBOLACAK SONUÇTA DOĞUŞTAN DEĞİL AĞDADAN OLAN BİŞEY TABİKİ GEÇİCEK

göz rengim mavi tenim beyaz saç rengim siyah =) bide ben başka bişi sormak istiyorum size benim dudaklarım iri ama küçük gelio bana yüzüme gore yüzümün enine doğru nasıl büyütebilirim :) çok çok saolun bu arada a.s.

ÇOK TATLISIN CANIM SİVİLCELERİ KAFANA TAKMA BU YAŞLARDA 20 Lİ YAŞLARA KADAR SÜREN SORUNLAR OLABİLİR TEK KÖTÜ YANI ONLAR GEÇTİĞİNDE İZLERİ KALABİLİR

BU YAŞLARDA CİLDİN ÇOK OKSİJENE İHTİYACI VARDIR BİLMEDİĞİN ŞEYLERİ KULLANMA ONLARI SIKMA MUHTEMELEN YEDİKLERİNİN BÜYÜK ETKİSİ VAR CİPS,ASİTLİ İÇECEKLER,HAMBURGER GİBİ DONDURULMUŞ ZARARLI YİYECEKLER KETÇAP MAYONEZ KIZARTMALAR BUNLARIN ETKİSİ ÇOK BÜYÜK BENCE EVDE PİŞEN SAĞLIKLI YİYECEKLERİ TERCİH ET BOL SU İÇ KOZMETİK KULLANMA YAŞIN GEREĞİ İLERDE ZATEN KULLANACAKSIN CİLDİNİ DURU SUYLA YIKA TEMİZ TUT VÜCUDUNDAKİLER İÇİNSE KIYAFETLERİ TEMİZ TUTMALI VE İÇ ÇAMAŞIRLARI ÜTÜLENMELİDİR MİKROBU KIRILMASI AÇISINDAN
11 YAŞIMDAN BERİ GİTMİYOR DEMİŞSİN İSTERSEN HORMON TESTİDE YAPTIRABİLİRSİN İÇİN RAHAT OLUR ERKEN TEŞHİS HER ZAMAN FAYDALIDIR
BEYAZ YAĞ BEZELERİNİ ANCAK DOKTORLAR ALABİLİR AMA ÇÖZÜMÜ VARDIR

SİYAH NOKTA ÇOKSA İYİ BİR UZMANA CİLT BAKIMI YAPTIRIP ONLARI TEMİZLETTİREBİLİRSİN ÇÜNKÜ YUVALARI BÜYÜDÜKÇE DAHA DERİN VE DAHA BÜYÜK DELİKLER OLUŞACAKTIR SİVİLCELERE HİÇ DOKUNMA ONLAR OLGUNLAŞIR VE KENDİ GEÇER BU YAZDIKLARIMI YAŞINA GÖRE YORUMLADIM BU 25-30 YAŞINDAKİ BİRİ İÇİN DAHA CİDDİ VE CAN SIKICIDIR ÖNERİLEN ŞEYLER FARKLIDIR
BU ARADA ÇIKAN YARA DERMOTOLOĞU İLGİLENDİREN BİR KONU DERİ HASTALIKLARINDAN ANLARIM AMA KIZILKANTORON İÇİN BİLDİĞİM KADARIYLA ANTİBİYOTİKLİ POMAT FALAN VERİYOLAR DOKTORLAR

SANA BİR İLAÇ ÖNEREBİLİRİM AMA ÖNCE HORMON TESTİ YAPTIR SONRA DOKTARA SORARAK KULLAN ZARARLI BİR ÜRÜN DEĞİL BİZZAT KENDİMDE KULLANDIM YAGLI BİR CİLDİM VAR ERGENLİĞİ SİVİLCELİ GEÇİRDİM

BENCAMCİTY
TROPİKAL JEL TEMİZ YÜZE AKŞAM YATARKEN SADECE SİVİLCELERİN ÜZERİNE UYGULANIR GÖZE TEMAS ETTİRİLMEZ SABAHA KADAR KALABİLİR SİVİLCELERİ ÇOK ÇABUK KURUTUYOR VE İZDE LKALMIYOR SİVİLCELERİ SIKARSAN İZ KALIR

CANIM UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR YİNE BENİM ATLADIĞIM KAFANA TAKILAN BİŞEY OLURSA SORARSIN

SANA SEVİNECEĞİN BİŞEY SÖYLEYİM KARMA VE YAĞLI CİLTLER ÇOK GEÇ YAŞLANIR

sağol canım ama becerebilirmiyim hiç bilmiyorum.bi denicem.ben kızılay'dayım akşama kadar yani çok olmamakla birlikte yakın sayılırız.

ben de göz makyajını çok severim ve gözlerim yeşil değişik şeyler uygulamak istiyorum sence nasıl bi makyaj yapayım gözlerim daha da ön plana çıksın

bayan big bide ben burnumda siyah nokta vardı günlerce temizledim suratıma dakka bir çıkmadı sinirlendim sıktım çıkmadı sıktım sıktım sıktım en sonunda çıktı ama deriside soyuldu burnumun pazar gecesi yapmıştım bunu şu an yara burnumda kırmızı kırmızı off : ( yapabileceğim çabuk geçirebilcek bitkisel bişey ya da ilaç varmı önerceqiniz?

Arkadaşlar Bu Bölümde Her Türlü Soru Ve Sorunlarinizi Beraber çözelim Gönüllü Güzellik Uzmaniniz Olmaya Hazirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…