Güzel olamamak ?

yenibiben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
62
11
29
İşyerinde benimle çalışan guzel bir kız var. Ofiste aynı ortamda 1 erkek iki kız çalışıyoruz , geçenlerde bu erkek diğer kıza sen filmlerde oynasan güzelliğin ile başrolü alırdın diyor , o konu burada kapandı aradan bir kaç gün geçti bana şaka olsun diye bu ablada at hırsızı tipi yok mu diyor ben duymamazlıktan geldim neyse daha sonra aradan zaman geçince bugün çok güzel bir kadın ile karşılaştığımdan bahsettim ve onlarda fotoğrafını görmek istedi sonra bana dediki sen bu kadını görünce kendini ne hissettin felan dedi bende bir şey hissetmedim çünkü bende güzelim dedim kusurlarım ile olsada dedim , bi şey diyemedi tepkimi verirken bile tuhaf oldum, cidden çok mu çirkinim ;(

sana at hırsızı dedi ve sen tepkisiz mı kaldın?

Terbiyesiz hadsiz senin kendi tipinden haberin var mı diye çıkışmadınız mı yani?
Lafı o zaman gediğine koymadıysanız biz ne yapalım ablası.
Kizin yanında sürekli göm bari için soğur.

O erkeğe bu gevşekliği niye verdin.
Benim çirkinliğimi konuşabilecek yakışıklılığa sahip değilsin desene. Evlisin beğenen beğenmiş beyin gelişimi tamamlanmamış bir ergen'in lafına niye takılıyorsun ki?

Mıy mıy olacağına laflarını yapıştırsaydın.

O lafı diyebilme cesareti vermeseydiniz madem. Bu kadar laçka bir ortam var ki seviyesiz bir yorum yapmayı normal karşılamış demek ki

bence guzel olup olmamanizdan ziyade size nasil bu laflari diyebiliyorlar ona odaklanin? cok mu yumusak duruyorsunuz acaba? ayrica erkekler guzellikten anlamiyor bence, geneli cok salak oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…