Güzel olamamak ?

Karşılaştığınız kadının fotosunu nasıl gösterdiniz ne kadar saçma ve gereksiz x kişisini gördüm çok güzeldi al bak diye gelişen bi sohbet olabilir mi😄 evli barklı kadın olarak elin adamının yorumlarına takılmayın bu kadar size terbiyesizlik yaptığınızda sinirlenip cevap verebilirdiniz ama siz güzel bulunmadığınız için üzülmüşsünüz. Sanki yanlış bi tepki olmuş bu durum. O hadsiz adam belki diğer kadına yavşıyodur yol yapıyodur ondan güzelliğinden bahsetmiştir

Bu insanların yaptıklarını kreş çocuklari yapmaz.Bence bir dahaki sefere şikayet edin.Bu nasıl bir çirkeflik.O güzel dedikleri kadınlar söylediklerini duysa o adamların yüzüne tükürür.Genelde kendini güzel bulmayan kadınlar çok guzeldir.Kalbi de kendisi de.Keşke kendini kaf dağında gören bu serserilere daha sert bir cevap verseydiniz.

elin adamı sizi güzel bulsa ne bulmasa ne gerçekten hayatı kendinize zindan etmeye yer arıyorsunuz. sen benim tipimi boşver işine bak deyip baştan kesecektiniz sesini. adamın ağzını kapatacağınıza bir de ben güzel kadın gördüm diye iyice yüz göz olmuşsunuz. siz güzellik konusu açarsanız karşıdaki konuşur tabi.

Birinin sizinle bu üslupla konuşmasına nasıl izin verebiliyor, ağzının payını nasıl veremiyorsunuz anlamlandıramadım…
Güzellik içten gelir,dış güzellik geçicidir. Siz kendinizle barışık olun ve kimsenin fotoğrafını çekmeyin. Çok ayıp.

İş arkadasınız cok hadsizmiş bi insan baska birine böyle bir cümle kurma cesaretini nasıl gösterir ki anlamıyorum. Ona cevabını cok güzel vermişsiniz.

Yazılanlara bakarak cevap verin, mesela tanımadığı birisini öyle dümdüz yolda yürürken sırf güzel buldu diye fotosunu çekmiş.
Aaa fotoğrafını mı çekmis? Benim de kafam karıstı yolda gördüğü kadının fotoğrafını nerden bulmus diye jfdlskşi

Bu adama bu hadsizlik hakkını kim verdi? Hangi hak sıfatla herkesi yorumluyor? Kendi kıvanç Tatlıtuğ galiba o bile yorum yapamaz bu şekilde ayrıca . Biraz saygı ve terbiye şart

X