güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

gözyaşlarımı tutamadım yine allah kimseye katlanamayacağı sabrı vermezmiş başınız saolsun dicek bişey bulamıyorum allahım katkat sabır versin cok zor

Ağlaya ağlaya bitirdim okumayı.
Başınız sağolsun.
İnanın yazacak birşey bulamıyorum

allahtan sabır diliyorum canım ya. inan cok ama cok züldüm.senağlama sözün bittiği yer derler ya işte tam öyle ..dicek bişey bulamıyorum. hayırlısı bitanem.yüce rabbim herşeyin hayırlısını bilirmiş. herşey allahtan dicez yapcak bişey yok.üzülme dicem ama kolay değil. kendine cok iyi bak.

dehset kotu hıssettım kendımı okurken gozyaslarıma hakım olamıyorum esımde geldı yanıma okuyup aglarken oda aglamaya basladı
ınanın cok uzuldum basınız sagolsun soyleyecek soz bulamıyorum
melegın herzaman senın yanında annecıgı bunu asla unutma:KK43:((

gözlerim şişti ağlamaktan, içim parçalandı inan okurken :çok üzgünüm: Allah sabır versin canım.. Diyecek başka bişe bulamıyorum :KK43:

öznurcum seni en iyi anlayanlardanım metanetli ol diyemiyorum bende olamıyorum çünkü evlat kaybetmek hiç bir şeye benzemiyor

Allah sabır versin, dayanacak güç versin size...
başka ne denir ki...

canlarım benim yazımı okuyup yürekten destek olduğunuz için ve acımı paylaştığınız için hepinize binlerce tşk. ederim allah hepinizden razı olsun saolun
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

başın sağolsun canım. Allah sabırlar versin.okurken bi an korkular dehşetler içinde kaldım. benimde en büyük korkum yaaa yüzünü göremezsem ya bişey olursa diye. çünkü üç kez bende o hastahaneden boş kollarla çıktım ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.seni çok iyi anlayabiliyorum. sana diyebileceğim tek şey Rabbime sığın acıları ancak o hafifletebiliyor.

Allah sabır versin bitanem..Yaşadıkların meleğin diğer dünyada seninle olacağına inan bitanem..
Ben daha hasretine doyamadığım olmayan meleğime hasretken sana ne desek nafile..
Allah yar ve yardımcın olsun ..

ayy canım ya çok üzüldüm okurken içim çok kötü oldu gözlerim dolu dolu okudum allahım sana sabır versin acını hafifletsin

çok zor ... allah sabır versin başın ız sağolsun ağlamaktan toparlayamıyorum ne yazacağımı bile
eşine sarıl yuvana sarıl allah başka dert vermesin inş

cnm allah sabır versin...bende benzer duygular yaşadım...doğum anına kadar anlattıklarının hepsinin aynısını bende yaşadım..okurken o çektiklerim aklıma geldi ve dua ettim inş sonuda bizimkisi gibi güzel biter diye ama sonrasını okuyunca çok kötü oldum..acını senin kadar olmasada anlayabiliyoru cnm..ben hala ogünleri düşündükçe ağlıyorum (sonu güzel bittiği halde) senin acını tahmin etmekhiçte zor değil.allah sana ve eşine sabır versin canım..

X