güzel kızım edanın doğumu ve onu kaybedişim

böyle bi durumda ne denilebilirki ğerçekten içim parçalandı şuanda gözlerim dolu dolu alalh sabır versin kardeşim alah çok çok sabır versin vde başın sağolsun canım

başın sağolsun canım Allah bol sabır versin size bende iki yavrumu kaybettim doğumda acını anlıyor ve yürekten hissediyorum...........

offff offfff çok zor çookkk, inşallah biraz olsun atlatmışsınızdır bu durumu birazda olsa, Allah'ım sabır versin

bende ölü doğum yaptım kızımı kaybettim.. içimde hasretliğim olarak kaldı... acını çok çok iyi anlıyabiliyorum.. Rabbim sana ve eşine sabır versin...

Allah yardımcınız olsun...

ne söylenir bilmiyorum.. çok büyük bir acı.. Allahım size sabır versin.. Canım benim..

ne söylenebilirki...çok acı..herkesin başına gelebilir..allahım sabır versin..

Allah sabır versin canım
Rabbimin büyük bi imtihanı
kızın edan melek oldu annesi bu dünyadad yanında değil ama sonsuzluk aleminde seni bekliyor şefaatçiniz olarak
Allah yardımcınız olsun

Allah yardımcınız olsun..çok üzüldüm gerçekten..sabır ver Allahım tüm evladınızı kaybeden annelere;ihtiyacınız oldugunda biz burdayız..kadınlar kulübü üyeleri çok destek oldu banada..onların duaları sayesinde üstesinden geliyorum acılarımın..sizinde ihtiyacınız olursa burdayız..

Allahtan sabır diliyorum size okudum çok duygulandım.Şu anda melek olarak hep yanınızdadır. Neler hissettiğini anlayabiliyorum çok zor günler geçiyor olmalısın bende 02.06.2009 tarihinde sezeryanla zor bir doğum yaptım.
Allah rahmet eğlesin :KK43:

valla boğazıma bişe düğümlendi yazıcak hiçbişe bulamıyorum
Rabbim sana sağlık ve bol bol sabırlar versin

başın sağ olsun canım ılahi takdir sana eda bebek şefaatçi olacak inşallah .kolay değil tabi evlat acısı zor bende kaybettim sakın ağlama o yüzden dua et ve sabırlı ol seni çok iyi anlıyorum .tekrar başın sağ olsun ..

Son düzenleme:
başın sağ olsun canım İlahi takdir sana eda bebek şefaatçi olacak inşallah .kolay değil tabi evlat acısı zor bende kaybettim sakın ağlama o yüzden dua et ve sabırlı ol seni çok iyi anlıyorum .tekrar başın sağ olsun ..

tşk. canım desteğin için seninde başın saolsun

X