Sebze Yemekleri Güveçte Köfteli Brüksel Lahanası- Öncü Domates Salçası Sponsorluğunda

Ne yaratıcı bir tarif olmuş amanitacım buuu ellerine emeğine saglık beüksel lahanasını cok severim bu şekildede ayrı bı hava katmıs eminim cokta lezzetli olmustur başarılar dilerimm

Ne yaratıcı bir tarif olmuş amanitacım buuu ellerine emeğine saglık beüksel lahanasını cok severim bu şekildede ayrı bı hava katmıs eminim cokta lezzetli olmustur başarılar dilerimm
Teşekkür ederim bebegimmm evet cok guzel olmustu tadi afiyetle yendi

Ayy efsane görünüyor ellerine sağlık bol şans diliyorum

Harika bir tarif ve harika bir sunum olmuş canım, senin sunumlarını çok beğeniyorum ama en çok bu sunumunu beğendim gelecek tarifler nasıl olur bilemiyorum ama seninkinin favori tariflerden biri olacağı kesin

Efsaneee gözüküyorr kuzuu nasıll nasıl çektii brükselle böyle hiç denemedim ama eminimki harika oluyodurr ellerine sağlıkk amanita'mmm boll şanss

Harika bir tarif ve harika bir sunum olmuş canım, senin sunumlarını çok beğeniyorum ama en çok bu sunumunu beğendim gelecek tarifler nasıl olur bilemiyorum ama seninkinin favori tariflerden biri olacağı kesin
Teşekkür ederim canim ❤ bakalim belli olacak yarismada

Ellerinee sağlıkk özellikle kapaması efsane olmuş. Çok yakışmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…