Güncelleme iş konusunda

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.564
1.511
38
Kızlar selam
Ocaktan beri bir şirkette çalışıyorum . Zaten pek memnun değildim çıkacaktım o ayrı . Hatta yöneticimin hakaret aşağılama kısımlarından dolayı çıkmakta istedim sonra konuşma fln oldu hallettik ama sürekli bi memnuniyetsizlik yöneticimde. Sürekli bana yardımcı olmuyorsun vs vs diyor soruyorum net cvp verdiği yok vs . İş arkadaşlarımla aslında iyi anlaşıyoruz bazen anlam veremediğim şeyler olsa da sürekli eski çalışandan abartılı bir şekilde bahsetmeleri dışında bir şey yok. Neyse asıl konu şu : Meğersem benim yerime eleman arıyorlarmış 10 gündür ilanda bugün gittim sordum doğruymuş sebep ne dedim patron öyle istemiş eyw. Eee dedim bnu bana ne zaman söyleyecektiniz yok maaş günü yok bayram unutmuşlar hepsi bahane tabi . Yani dedim bulduğunuzda ne olacaktı Ayşe geldi Fatma sana güle güle mi ? Hiç etik değil ben mağdur olmuş olacaktım dedim. İstifa etmek istedim dilekçe yazıp vereceğim bu seferde 15 gün ihbar süresi dediler . Yahu dedim ilan vermişsiniz 10 gündür duruyor bunn 15 günü mü var . Biz herkes için ilan veriyoruz vs dediler normalde eleman bulsaydık sizi mağdur etmeyecektik ihbar tazminatınızı verip çıkaracaktık dediler ya dedim bu mu yani mağdur etmeme anlayışınız söyleseydiniz iş bakardım dedim . İstifa dilekçemi yazarım bugünden itibaren başlasın lütfen . Yerime eleman bulup ona öğretmem fln kusura bakmayın ben sizi mağdur etmedim ilk baştan söyledim bekle dediniz bekledim sonra ben kalmak istedim keşke kalmasaydım dedim. Benm size açık olduğum kadar siz bana olmadınız dedim . Bugün yazar veririm süreci başlatırsınız dedim. Tamam dediler . İk da ki çocukla sürtüşme oldu biraz . Ben söylemek zorunda değilim oraya ilan koymam sizi çıkaracağım anlamına gelmiyor biz herkes için arıyoruz fln dedi yapmayın dedim ya tebessüm ederek güldüm , bana gelip deseydiniz ay sonuna kadar bekle yine beklerdim dedim sanırım şuan bnu ben öğrenerek sizin sürecinizi erkene aldım. Yok başvuranlar varmış ama bakmamışlar fln . Ya haksız mıyım ? İş para da değil 15 günlük tazminat ne işime yarayacak .ay sonuna kadar işlerini halletcem sonra elime 3 kuruş para by by 👋 ..
Kızlar selam
Konumu biliyorsunuz . Bende istifa etmiştim. Patron yoktu yurtdışında idi . Bugün geldi ik söylemiş adam kızmış fln ben size eleman mı bakın fln mı dedim diye ilanı kaldırdılar .. yeminle anlamadım ben bu işi ik da ki adam ben yanlış anladım o başka bir konu için dedi fln ya dedim bunn yanlış anlaması mı olur . Aramıza tekrar hoşgeldiniz fln dedi . Halbuki ben daha öncesinde yerime eleman bulma konusunda duydum yani birebir adım geçmedi ama patron ik ya benim kriterlerimi biliyorsun fln modu oldu duydum ama ne oldu ise geri dönüldü . Cidden sebebini anlamadım . Sen yerime eleman ara ben istifa edince vazgeç deneme desem bnn ne denemesi olacak anlamadım. Yani amaç beni denemek mi bakalım ne yapacak 😏 yani eşimi yalnız bırakmak kısmı olmasa basıp gideceğim cidden borç olmasa durmam 1dk. Mecbur yemeye devam birbirimizi

X