Gün gün aşılama süreci

Aslinda ek ilac kullanmiyorsan 15. Gun geliyor benim catlatma tedavilerim hep oyle oldu test yapamadim dusun.ama bazen progestani kesmediginde Etkiliyebiliyormus kahverengi lekelenme falan yasadin mi peki

Aslinda ek ilac kullanmiyorsan 15. Gun geliyor benim catlatma tedavilerim hep oyle oldu test yapamadim dusun.ama bazen progestani kesmediginde Etkiliyebiliyormus kahverengi lekelenme falan yasadin mi peki
Doktorum bı Sonuc alana kadar ilacı birkma dedi progesteron ve estrofem kulanyrm lekenme olmadı hiç siz böyle cevap verdikçe çok mutlu oluyorum Allah razı olsun

Doktorum bı Sonuc alana kadar ilacı birkma dedi progesteron ve estrofem kulanyrm lekenme olmadı hiç siz böyle cevap verdikçe çok mutlu oluyorum Allah razı olsun
Ne demek canim en iyi birbirimizi anlariz zaten lekelenme herkezde olmuyor.ama bende sonuna kadar kullandim progestan doktorum su gun test yap dedi .o gun yaptim umutsuzca .inan hala belirti yok benim

Canim ben evde test yapmistim sonra kan vermistim eger gununden once yapmassan evde testlerde cok rahat belli oluyor benim kipkirmizi olmustu testte.
ben 14.gün yani dün sabah yapmıştım negatif çıktı o yüzden adet olmayı bekliyorum.Benim tutmadı maalesef salı günü adet günüm.

Ne demek canim en iyi birbirimizi anlariz zaten lekelenme herkezde olmuyor.ama bende sonuna kadar kullandim progestan doktorum su gun test yap dedi .o gun yaptim umutsuzca .inan hala belirti yok benim
Benm belirtilerm var ara ara kasik ağrısı oluyor göğüsm agryr

Siz adetinz geçince mi yaptnz
Canim benim asilama oldu asilama tarihinden bir gun sonradan sayiyosun 15, gun sonra test yapiosun saten adet goruomuusun olmazsqn bu asilamada normalde 28 gunde bir mantigi olmuyor cunku yumurtq gelistirici igne kullandigin icin yumurta erken gelisip catliyor 15 gun onemli olan.doktor bana oyle demisti mesela gecen ay catlatma tedavisi arti gonal f igne denemistik 15 .gun adet olmustum

Aynn bende gonal f kullandım bide yüksek dozlu kulandm çünkü düşük doz denedik yumurtam buyumuyordu bide yumurta çatlatma iğnesi kulandm ayy insAllah dedignz gibidr şuan varya öyle bir heyecanlandm ki anlatmaam aşılamanin bı gün sonra hesaplanyrsa ozmn bnm bugün 18 günüm eşimin salı günü doğum günü inşAllah hediyesi hamileligm olur

Aynen canim bi gun sonrasindan hesaplatti bana sen iyi bile beklemissin.yaa ins inss bebisin suan seninledir sana bol bol dua gonderecegimm ins bekleyislerin taclansin

Aynen canim bi gun sonrasindan hesaplatti bana sen iyi bile beklemissin.yaa ins inss bebisin suan seninledir sana bol bol dua gonderecegimm ins bekleyislerin taclansin
Sizi de sürekli rahatsız ediyorum kusura bakmayın hakkınızi helal edin bişey sorcltm da sizde progestan kullanınca başıniz dönüyor mu bnm ilk 5-6 gün sıkıntı olmadı ama bugünlerde başım dönüyor kulaninca

Ne demek canim her zaman sorabilirisinDonuyordu canim ama soyle benim eski doktorum agizdan aldiryordu o zaman cok donuyordu.son doktorum fitil olarak almami yoksa agizdan alinan karacigerde cozuldugu icin cok etki etmedigini soyledi .sonrasinda bas donmem olmadi hala fitil olarwk devam ediyorum.agizdan aliyorsan cok bas dinmesi yapiyor.

Ne demek canim her zaman sorabilirisinDonuyordu canim ama soyle benim eski doktorum agizdan aldiryordu o zaman cok donuyordu.son doktorum fitil olarak almami yoksa agizdan alinan karacigerde cozuldugu icin cok etki etmedigini soyledi .sonrasinda bas donmem olmadi hala fitil olarwk devam ediyorum.agizdan aliyorsan cok bas dinmesi yapiyor.

Bana ağızdan al dedi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…