Gün gün aşılama süreci

Merhaba kızlar. Ben de aşılama oldum 9.gün test yaptım negatifti. Bugyn 11.günü. Pozitifs doner mi sizce. Kasığımda sürekli sızılar batmalar var. Regl olcam diye mi acaba yoksa gebe kalma ihtimalim var mı hala

Regl de olabilir gebelik de olabilir( inşallah) benim negatifti belirtiler kasık ağrıları fazla fazla vardı ilaçlardan herhalde. Yarın bir ihtimal testte çıkma şansı yüksek. İnşallah bebişin seninledir

Aşılama yapildgi gün dahil sayarak 14.gundu ama hiçbir belirtim de yok programa gorede salı günü adet günüm genelde sasmiyor ordaki gün yinede şansım varmı bilemiyrm tabiki
Canim belirti arama benim adet agrisiydi belirtim senin o zaman 13. Gun oluyor asilama sonrasindan sayarsak.eger yumurta gelistirici falan kullandiysan adet gunu degisiyor aslinda sen bence 15.gun test yap inan bende oylesine yapmistim.

Canim 9-11 cok erken bence tabiki donme ihtimali var.bende de vardi regl bekliodum iste yani bi fark gercekten goremedim ins sende bebisinie kavusursun

Canim belirti arama benim adet agrisiydi belirtim senin o zaman 13. Gun oluyor asilama sonrasindan sayarsak.eger yumurta gelistirici falan kullandiysan adet gunu degisiyor aslinda sen bence 15.gun test yap inan bende oylesine yapmistim.
Evet kullanmıştım bir hafta öncesinden.adet gününe kadar yapmayı düşünmüyorum . inşallah hayirlisi artık

Regl de olabilir gebelik de olabilir( inşallah) benim negatifti belirtiler kasık ağrıları fazla fazla vardı ilaçlardan herhalde. Yarın bir ihtimal testte çıkma şansı yüksek. İnşallah bebişin seninledir
Ay insallah canım benim ama bugün 12. Gün az once erken gebelik testi yaptım negatif. 12.günde silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum

Ay insallah canım benim ama bugün 12. Gün az once erken gebelik testi yaptım negatif. 12.günde silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum
Doğru diyorsun canım ama sabah ilk idrarla dene yine de silik falan da olsa iyi kötü çıkması lazım dediğin gibi.bazıları erken gebelikle görmeyip kaset testte sabah gördüğü olmuştu çünkü.Ama çıkmazsa da aşılamadan değil de belki arkadan gelen bir geç yumurtlamayla geç döllenme de olabilir. Yani herkesin dediği gibi adet olana kadar umut vardır.

Ay insallah insallahhh valla buradaki tüm entryleri okudum nerdeyse yoruldum bir an once sağlıklı güzel bi evladım olsun

Aşılamadan sonrada proxyfemin kullanmaya devam ettiniz mi? Bende biosteron ve proxyfemin kullanıyorum çarşamba aşılamam olcakta devam edicek miyim bilmiyorum aşılama yaparken doktora sorcam

Çok fazla kasık ağrım var ve adet olacakmış gibiyim gerginim test için erken biliyorum farklı bir şey hissettiniz mi onu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…