Gün gün aşılama süreci

Yaa çok çok sevindim pozitiv aldigina. Bende bu gun aşılama yaptirdim. Aşılamadan 5 dakika sonra cok buyuk bir aci saplandi sol kasigima10 dakika falan. . Solda 3 yumurtam vardi. 18. 19. 20 mm. İlk aşılamam simdi hafif agrim var . İnsallah bende pozitiv alirim dua edin lutfen

Merhabalar. 15 gün önce gonalF iğnesi vurundum. Yumurtalıklarım normal hale getirilince catlatma iğnesi oldu ve ertesi gün aşılama oldu. 3 gun oldu ilk günden beri karın kasık ağrılarım var ve gaz sıkışmalarım var ve karnım şiş patlıycak gibi. Aşılama yaptıranlar bunları yaşadımı yada neden yaşıyorum lütfen cvp gelebilirmi yardımcı olurmusunuz

İlaçlar ya da özellikle iğnenin etkisi sanırım benim adet olana kadar şişlik kasık ağrısı küçük kramplar devam etti hep.

Tesekkurler yorumnuz icin ama igneyi vurarken hc olmadi asilamadan sonra oldu nedense
Ben iki kere ilaç + iğne bir de aşılama için iğne yaptırdım toplam üç kere yani en çok aşılamadan sonra öyle hissettim ama benzerdi hepsi adete kadar devam edince ümitleniyor insan bide belirti sanıp üçüde negatif oldu
Sizin inşallah tutar güzel haberinizi de paylaşırsınız

Tabiki paylasirim. Sizin adiniza uzuldum ins kisa zamanda hepimize nasip eder rabbm

Selam canm bende bgn aşılama yaptrdm ama bana doktor progestan vermedi
Nelere dikkat etmem lazm
Bu arada adınızs cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsn

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba merak ettm de ☺

Nelere dikkat etmem lazm
Bu arada adınızs cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsnCanim ins kabusursun bebisini
Nelere dikkat etmem lazm
Canim bende gunde 3 kere porgestan vermisti ffitil olarak hamile kalincada bi sure devam ettim
Nelere dikkat etmem lazm
canim ben asilamadan sonra progestan gunde 3 defa verdi doktorum ve hamilelkiten sonra da devam ettim bi sure riske karsi demisti zarari yok fazlasini vucut zaten atiyormus.bence sen doktorunla konus.bana kesinlikle birakma dedidgi icin diyorum yoksa benimde rahim kalinligim iyiydi

Bebeim ben sordum ilac falan verecekmisinz diye , hayır vitaminlerini kullanmaya devam et dedi
Hayırlısı olsun yavrucum yaa ne diyim ☺

Merhaba. Aşılamadan sonra mide bulantısı oldumu ve olduysa kaçıncı gün oldu mesela

Bende bugün doktora gittim bugünle birlikte 5 gündür gonalf kullanıyorum doktorum pazar gününe kadar devam et dedi yumurta gelişimi için pcos da var bende aranızda erken yumurtası gelişen oldu mu acaba bizde çok istiyoruz bakalım inşallah nasip olur hayırlısı ile amin.

Bende de minik minik kasık ağrısı oluyor bugün 10. Gün. 7. Gün ise tüm gün midem bulandıKasik a
Kasik agrisi bendede vardi cankm hatta 13. Gun baya regl e dondu.13 gun yerlesme kanamasi gelmisti hatta adet oluyorum sanmıştım

Yumurta gelismine gore gonalf veriyorlar canim saten cm istedigi boyuta gelince iğneyi biraktir doktor ben 5 gun kullanmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…