Gün gün aşılama süreci

Amin inşallah benim ilki tutmadı ikinci için bekliyorum şimdi hormonlarım yüksek çıktı biraz takviye bitkisel bişeyler yapıyorum kendimce biraz toparlansalar hemen 2. yi önümüzdeki ay yapacağım tekrar. Hangi şehirdesin peki sakıncası yoksa canım varsa özelden yazayım:) bide nerde kimde okudum bilmiyorum aşılamayı yaparken aynı zamanda ultrason cihazıyla falan içini takip ediyorlar mı görüntülü olarak bende öyle bişey yoktu o yüzden onu merak ettim bir de

Yok canim ya aydindayim ben benimde prolaktin yuksekti dustu mesela.valla canim afedersin seyimin onunde kocaman bi lamba vardi heryerimi aydinlattisaka bi yana sadeceoncesinde yumurta takibi yapildi 18cm çatlatma yapti 36 saat sonra asilama oldum. sikisik gittim ben farkli olarak. oyle ultrasona girmedim seten bence ulturasonluk bisi varmi dersen yok ya.5 dk bitti oncesinde iliski sonrasinda iliski verdi birde tekrar ultrasona girmedim

Şundan ötürü takıldı kafama canım, benim 2 3 tane 18 19 20 mmdi sanırım öğlen ultrasonda baktığında, bu gece çatlatma iğnesi yap dedi. Ctesi idi. Bizim en son ilişki perşembeydi sanırım. E şimdi aşılamayada perhizli girmesi lazımken . Biz en son perçişembe yapmış olduk ama aşılama pazartesi oldu, yani takıldığın kısım burası ya yumurta çatladıysa pazartesiye kadar zatenn yeterince büyüktüler , en son perşembe ilişki olduğundan içerde sperm de yoktu eğer erken çatlama olduysa. O yüzden ben de aklıma yazdım bir sonraki aşılamada işlemden hemen önce çatlamış mı çatlamamış mı hatta bir gün öncesi belki . Çünkü orayada perhizle gideceğinden gün ayarı sıkıntı oldu. Hani net bilseydik ptesi olacak diye en son ilişki cuma falan diye ayarlanırdı belki.çok uzattım anlatabildim mi derdimi:))

Bende doktor aşılamaya yaparken birisi de ultrasonla kasıklarımdan takip etti, çok güzel dedi ama maalesef negatif çıktı benim. Öncesinde de kendi halinde 3 defa düşüğüm var

Bende doktor aşılamaya yaparken birisi de ultrasonla kasıklarımdan takip etti, çok güzel dedi ama maalesef negatif çıktı benim. Öncesinde de kendi halinde 3 defa düşüğüm var
Yani işlem yapılırken ultrasondan da takip ediliyor demi benimkinde öyle bişey yoktu. Olmazsa bidahakine başka yerde yaptırırı ben de. Hayırlısı olsun canım deneyecek misin bir defa daha peki? 3 düşük çok üzücü ama umut verici en azından gebe kalabilme durumu var diye . Benim daha hiç olmadı şimdiye kadar Allah tez vakitte nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim Rabbim hayırla ve kolaylıkla nasip eylesin bütün isteyenlere. Şuan için yeniden düşünmüyorum. Çok ümitliydim, kendimi pek iyi hissetmiyorum..

Kızlar bende aşılama oldum ilki negatif . 2. Aslılamayı oldum aşılamadan 10 gün sonra kanda baktırdım beta 0.38 sizce artarmı hicbir yerde bununla alakalı birsey bulamadım bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Tekar test yapsam yine üzülürmüyüm bugün 12. Gün oldu

10.gun erken olmuş, umutlandırmak istemem ama 14.günü bekleyin.
Ben 12.gun 1.20 gördüm doktorum 1 hafta beklememi söyledi, belli olmaz dedi geç döllenme olabilir. Rabbim sevindirsin

Bencede yükselebilir sabretmeliyiz bende bekliyorum cuma günü yapacağım

kızlar ben bir de test ilk önce kan mı yoksa evden yapılan testlerlemi yapmalıyım.Bir yerde okumuştum ilk kanda belli oluyormuş doğru mu acaba bilgisi olan varmı

Merhaba bbm de bugün 18 günüm test yapacaktm ama doktorum adet gününü bekle istersen dedi ondn bekliyorm bnm de. Böyle ağrım oluyor ara ara yarın adet günüm insAllah olmam ama yine de Rabbim hayırlısını versin insAllah

Canim ins guzel haberler alirsin Benim doktorumda bekle demisti inatla bekledim beklemesi bile bi umut guzellik diger turlu cok yoruyor .testi yapiyorsun sonra yukselir mi gecmi dollendi derken insan kafayi yiyor.ama benimde testen 1 gun once adet agrilarim vardi ve oyle batma degil agriydi ins seninkide bebisin tutunma sesleridir

kızlar ben bir de test ilk önce kan mı yoksa evden yapılan testlerlemi yapmalıyım.Bir yerde okumuştum ilk kanda belli oluyormuş doğru mu acaba bilgisi olan varmı
Canim ben evde test yapmistim sonra kan vermistim eger gununden once yapmassan evde testlerde cok rahat belli oluyor benim kipkirmizi olmustu testte.

inşAllah öyle olur Rabbim kimseyi evlat hasretiyle bırakmasn hangi sayfya girsem eğer aşılma tutmamışsa 15 gün sonra adet olunuyor diyor bı yandan da seviniyorum çünkü bugün 18 günüm ama işte bazıları da ilaçlardan dolayı adet gecikmesi oluyor diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…