Gün gün aşılama süreci

Yazdıklarınzn hepsni yasyrm şuan bugün 10 gün bnde de sivilce çıktı korkyrm adet olcm diye

Bide böyle ihsal olckmsm gibi bişey oluyor

Ayyy bende aşılama dusunuyordum nasıl pozitif oldum suan
Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah darisi bizlere

merhaba çok tebrik ederim, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın ınsallah :) bende 24.11.2023 tarıhınde yaptırdım, bugun 8. gun ve belırtılerım kasık agrısı, meme agrısı. normal mıdır bılemedım.

Rabbım hayırla nasip etsin bende 23 Kasımda ilk asilamami oldum

Bahsettiğim belirtiler var mı sende canım
Sabah uyandığımda meme ağrım oluyor ama bir süre sonra geçiyor, kasık ağrılarım var . Çok ayakta durunca kasıklarimda batma oluyor . Çoğunlukla istirahat halindeyim. Herkeste aynı belirtiler var iğne etkisi de olabiliyor biraz da psikolojik, Rabbım sevindirsin bizleri

Amin inşallah

merhaba öncelikle senin adına çok sevindim sağlıkla kucagna almayı nasip etsin.Bende 24 kasımda aşılama yaptırmıştım ara ara kasıklarda ağrı giriyordu fakat bugun kesildi biraz sırtım ağrıyor ama tabi bilemiyorum.sancıların ne sıklıkla olmuştu sürekli batmalar halindemiydi

Merhba durumunuz nasıl bende 27.11 de yaptırdım bende de gögüğ ağrısı ve gaz sancısı var

Kızlar vucuttan atıldığını görmek için test yaptınız mı ? Yada teste ne zaman başladınız tarihlerimiz birbirine yakın süreçleriniz nasıl

Kızlar vucuttan atıldığını görmek için test yaptınız mı ? Yada teste ne zaman başladınız tarihlerimiz birbirine yakın süreçleriniz nasıl
Ben henüz bir şey yapmadım sabırla beklemekteyim, salı günü kan vereceğim direkt. Kasık ağrısı batmalar bel ağrım var bugün daha çok. Gün içinde ara ara göğüs ağrısı oluyor ama sabahları daha şiddetli. Ve nedense çok su içiyorum bir hararet var içimde sizde durumlar nedir

Merhba durumunuz nasıl bende 27.11 de yaptırdım bende de gögüğ ağrısı ve gaz sancısı var
BENIM SIKAYETLERİM HALEN DEVAM EDIYOR, FAKAT GÖĞÜS AĞRIM DUNE GORE DAHA AZ :) GAZ ŞİKAYETINE EK OLARAK KABIZLIKTA OLDU DIYEBILIRM, BOL YEŞİLLİK YİYORUM FAYDALI OLDUGU ICIN AMA YINE KABIZLIK VAR

Bende sadece bel ağrısı ara ar da kasık ağrısı var tüp mideliyim zaten yemek çok tüketmiyorum bide benim sigaram var ama ben yarın sabah test yapacağım vucuttan atıldı mı görmek istiyorum

kizlar merhaba bende asilama yaptirdim tuttu cok sukur ben cok cektigim icin yazabildigim her yerde yazmaya soz verdim hamile kalirsam diye insan duymak istiyor cunku.benim hic göğüs agrim olmadi hala yok ve asilama 10.gunu kahverengi progestani koyarken akinti oldu birde 13. De ama inanilmaz regl agrisi cektim hani batma falan dediklerinden hic umudum yoktu ama ayirt edilmiyor gercekten kasigim belim rahmimin oldugu yer regl gibi agridi 15. Gun test yaptım 14.gun deli gibi agrim vardi dedim hasta oluorim15 inde gitti. Suan ara ara kucuk sancilar var

Merhaba hayırlı olsun gözünüz aydın ilk aşılama mı peki o 15 gün neler yaşadınz birde kaç yumurta vardı ne kadar büyümüştü bide yemenize çok dikkat ettiniz mi

Bende sadece bel ağrısı ara ar da kasık ağrısı var tüp mideliyim zaten yemek çok tüketmiyorum bide benim sigaram var ama ben yarın sabah test yapacağım vucuttan atıldı mı görmek istiyorum
bilmediğimden soruyorum. vucüttan atıldı ne demek oluyor

bilmediğimden soruyorum. vucüttan atıldı ne demek oluyor
Şimdi iğnenin etkisi ile pozitif çıkıyor ya belirli bir süre daha önce 12 gün iğne etkisi vardı vucudumda bu sefer erken kontrele başladım yani gebelik olmasa da çift çizgi oluyordu burda görmüşssünüzdür iğnenin etkisi mi çift çizgi silik filan diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…