Gün gün aşılama süreci

Bende şuan beklemedeyim maalesef ilk aşılama tutmadı 15 Kasım'da 2.asılamayı yaptırdık bugün 6.günüm sabırsızlıkla bekliyorum

Doktorun sana önericektir. Klomen yada femara başlarsın.
Kuzum pozitif devam etti mi peki bende dün aşılama oldum merak ediyorum . Ben devlette oldum o yüzden 5 da yatırdılar baş aşağı sonra kalktım ve eve geldim evde dinleniyorum

Sonucunu nedir acaba

Amin daha testte çift çizgi bile görmüşlüğüm yok. Yani hamile kalabiliyor muyum azıcık da olsa onu bile bilmiyorum hayırlısı olsun
Canım benim her şeyin bir vakti var, Rabbım hayırlı vakti kolaylıkla bizlere nasip eylesin. Zor bir süreç insaAllah bizim gibi bekleyen herkesi Rabbım tez vakitte sevindirsin

Canım benim her şeyin bir vakti var, Rabbım hayırlı vakti kolaylıkla bizlere nasip eylesin. Zor bir süreç insaAllah bizim gibi bekleyen herkesi Rabbım tez vakitte sevindirsin
Amin inşallah evet vakti varmış diyorum ne diyecem başka veren Allah alan Allah.. ben hazır oldum bebek gelmedi ben hazır değilken bebeği ben istemedim korundum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…