Gülmeyin...

Sanırım yazımı okuyan nadir yorumculardan birisin herkez benim onun genç gözükmesine kafayı taktığımı zannetti asıl mesele rakip olur şekilde davranması vee konuyu defalarca gündeme getirmesi çoğu kişi bebek olayını anlayamamış çocuk yap diye bana demiyorlar kayınvalideme diyorlar...
Bu arada tşk ederim arkadaşım ..a.s

anlamıcak bısey yok canım haklısın ben olsam bende sınır olurdum otur torun sev derım ne dogurması 45den sonra sacmalık resmen yanı bıde suan sen hamılesın anladıgım kadarıyla belkı bu konuda sana ılgı olacakken ılgıyı kendıne cekmek ıstıyo yoksa dedıgın gıbı kaynan genc olması senın lehıne bı defa saglıklı ıste ohh ne guzel dersın demı ama canım yasının gerektırdıgı gıbı davranmayan kadınları hıc sevmem zaten kaynana dedıgın az olgun olmalı yanı gercekden komık bı durum :1hug:gercekden cnm

iyi olur deyip geçin sizde.. gelin kaynana doğururuz deyin..

ama size kayınvalideniz demiyor sanırım millet diyor kayınvalidenize doğur diye.. millet kayınvalidenizi epeyce pohpohluyor anlaşılan.

o şımarıp size laf sokmuyorsa üzülmeyin. inmşallah senin gibi şanslı olurum bende anne diyin sonuçta Allah vergisi...

iyi, genç ve güzel bir kayınvalideniz varmış valla çok şanslısınız, bebek konusuna gelince ben olsam ay sen de doğur valla, beraber büyürler diye şaka bile yapardım. demek ilgi istiyor kadın, ne var bunda.

Benim annemde çok genç gösterir giyinmeyi çok iyi bilir bende onunla bir yere giderken ne giyeceğimi şaşırırım ama ne karar verirsem vereyim benden şık olur bazen bende kasılsamda onu çok sevdiğim için önemsemiyorum.

Ama öyle tastik istemez kayınvalidesiyim diye bastıra bastıra söyler hatta benkce senin yapıcağın şey çok açık ortada böyle şeyler söylendiğinde yaşını söyleyerek haklısınız hiç .. yaşında göstermiyor dimi de :) hihihihihi sinir olacaktır.Bir daha da söylerken yaşını söylersin diye geçiştirecektir...

aynısı bende de var canım benim kaynanam 50 yasında ama kendini halen 15 yasında sanıyor..ben daha gencim bana yaslı deme ...tamam buna saygım var insan herzaman kendi ile barısık olacak ama bu kadar kaprisli yasını kabul etmeyen devamlı iltifat istiyen bir kaynana görmedim..üstelik kimseyide begenmez..o harika biri ya....

ben gurur duyardım ki duyuyorum benimkide genç.ama çocuk meselesi sinir bozucu torunu oluyor daha ne çocuk yap diyorlar torun sevsin artık.benim kayınvalidemede bitane daha gelinle doğur diyorlar benimkide ben artık torun sevicem ne çocuğu bu yaştan sonra diyor

Kayınvaliden de hepimiz gibi işte, gençsin hoşsun, tekrar anne olabilirsin denmesinden hoşlanıyor. Bence buna o kadar takılma da.. 45 inde kadın 35 inde gösteriyorsa mutlaka küçük sırları vardır. Ne yapmış nasıl bakmış kendine? Bence sen bunları öğrenmeye bak..
Hatta bizimle de paylaşırsan seviniriz :)))

canım sneınle sankı bırkere daha konusmustuk sanırım sende gocmendın
nıe kıskanıyorsun kı huy guzellıgıne doyuamz yuz guzellıgıne doyulur

slm canım

sende şöle dersin özellikle genç kaynana seçtim ki beyin hücreleri fazla ölmemiştir bunaklarla uğraşamam güzellik konusuna gelincede alan almış satan satmış oda pek bişe ifade etmiyor dersin kaydirigubbakcemile3
nasıl fikir ama hehehehehehehehehe

beğenmediğiniz hoşunuza gitmeyen yorumlara hakaretvari bir yaklaşımda bulunmuşsunuz

derdinize ilgi gösterenlere bu yaklaşım tarzınızı kınıyorum...

herkes derdinizin ne olduğunu gayet açık ve net anladı...

ama sizin anlamadığınız birşey var "gerçekleri kabul etmemek" sizin kişilik yapınız ...

gerçekler işinize gelmediği canınızı sıktığı zaman karşınızdakileri küçümsemeye başlıyorsunuz...

Allah kayınvalidenize sabırlar versin.

Hanım efendi hanım efendi kime hakaret vari konuşmuşum ben hangi gerçeklerden bahsediyorsunuz ben kayınvalideme çocuk yap diyorlar diyorum millet zaten hamilesin nasıl çocuk yapacaksın tekrar diyor. Bunlardan bahsettim.Ayrıca çoğu yorumcu okuyamıyor bazen bende okuyamıyorum ..Sizin gibi yanlış anlama kapasitesi yüksek birine açıklama yapıyorum birde ...
Sizin de kayınvalideniz sizinle yarışsa bakalım nasıl hissederdiniz üstelikte en hassas döneminizde..Yaklaşımınızı elbetteki hoş bulmadım ..
Kişilik yapısıymış sevsinler...

evet bu mesajınızın geneline bakarak bebek konusunu neden kafanıza taktığınızın cevabını verdim... illa "bebek" yazmamıza gerek mi var?

peki madem öyle hoşunuza gidecek veya bebek yazdığım zaman anlayabilecekseniz okuduğumu bebekli olarak yorum yapıyorum...

kayınvalidenize bebek yap demelerine sebep genç dinç görünümünden kaynaklandığını siz de biliyorsunuz ve bu sizin hoşunuza gitmiyor...

sizi kayınvalidenizle rekabet eder gördüm.

benje seninki hamilelik psikolojisi canım..bende hamileyken kaynanam iyi bişey söylese bile kötü anlardım sadece o değil herkese karşıydı bu tavrım bebeğim olunca ne kadar sabırlı ve güçlü bir insan oldum bilemezsin...düzelir hayatım takma kafana

gitmeyin kızcağazın üzerine canım hamilelik psikolojisi bu...bakın bizde yokmuydu psikoloji demeyin bazı insanlar istifra eder hali kalmaz varisler bilmemneler çıkar vücudunda bazısıda ruhen daralır ben eminim çünkü aynı dert bende de vardı:teselli:

ya tamam da canım böylesine saçma bir sebebe neden takılsınki hemde hamileyken...alınganlık olabilir yani doğal bişi her insanda olacak die bişeyde yok bende de vardı ama hiç beden olarak bişey yaşamadım ben istifra etmek,lekeler,kilo vs gibi ama ruhsal değişikliklere uğradım onu demek istiyorum...hem teselli versen nolurki kayınvalidesi arkadaşın falanmı:dilcikar:

üzerine gitmiyorum nerden çıkardınız bunu....

üzerine gidecek olsaydım çok farklı şeyler yazardım....hamile olduğu için (ki benim yaşadığım hamileliği Allah kimseye yaşatmasın kan içtim kızılcık şerbeti içtim dedim, eşimin ihanetleri, 3 lü testte sağlıksız bebek riski yüksek olması, ikizini düşürmem, 5 aylıkken erken doğum sancıları, sürekli kanamalar hastaneye yatmalar keşke kayınvalidemle günlerde çaylarda geziyor olsaydım ) anlayış gösterip okuduğumu anlayabileceği şekilde yazdım.

üzerine nerde ve nasıl gittiğimi düşündünüz? sade ve yalın bir dille hiç abartmadan, açtığı konuya yorumu mu yaptım.

Ben olmaz demiyorumm,hali hazırdakini açığa çıkarabilir ancak
Hem sen de galiba avukatısın hamilesevenler derneğinin lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…