Gülmeyin...

arkadaşlar tartışmamız gereken o kadar önemli konular varken ,
burada kadıncağızın yaşını konuşmasını, gelin hanımın pskolojisini konuşuyoruz ,
daha sonrada yorum yapan arkadaşlara kızıyorsunuz ,
konu yoruma açık isteyen istediğini söyleyebilir,
ne kimse hamile düşmanı nede hamile sevenler derneği başkanı kaydirigubbakcemile3
sizin kayınvalidenizle aranızda geçen diyalogları burada anlatmanız çok yanlış,
siz 45 yazına geldiğiniz zaman sizede aynı tavırlar alınsa arkanızdan dedikodunuz yapılsa ne dersiniz,
sizinle tartışsa ,eşinizden soğutsa ,sizi sevmese ,o zaman dahamı iyi,
çok çirkin bir davranış ,sizi esefle kınıyorum,
ALLAHIM kayınvalidenize sabırlar versin

kadinda egosunu böyle tatmin ediyor ne varki bunda...
icini bilemem,beni kiskaniyor,savunmuyor falan diyorsunuzda,savunulmaya ihtiyaciniz mi var??
bence sizde kaynananizi kiskaniyorsunuz gibia.s
birakin bosverin,bosun bosuna stres aramayin cevrenizde,hamileliginizin tadini cikarin derim

yok konu sahibi arkadaş bir arkadaşımıza küfür etmişti ısrarla sayfasında rahatsız etmişti . o zamanda hamilelik psikolojisi demişti..
şimdide kayınvalideye..
allah tüm yakınlarınıza sabır versin !!

valla kaynanamı kıskanmaya başladım

Ne var bunda allah aşkına ne var bunda bana deyin ki senden hoşlanmadık olsun bitsin kime hakaret etmişim kime el insaf yazık vallahi yazık...
Kimisi diyor ki benim kanamam vardı bayılıyordum sen benim yanımdamısın nereden biliyorsun halimi...Zar zor beni çıkartıp toplantılara götürür çay gezmezi olur..Hem ben hamileyim bana acıyın merhamet mi edin dedim..Hassasım dedim el insaf ell insafff...Sıkıldım burda doğru düzgün konuşamıyoruz konu biraz uzasın hemen bir kaç tane kendini bilmez kişi atlıyor (eyvah bunuda hakaret sayarlar şimdi)Bi taneside çıkar ben eksi rep veriyorum sizi bilemem der sizin oyunlarınızı biliyorum artık...Ben kaynanama bir kere saygısızlık etmedim .. size burada danışmak istedim konuyu doğru düzgün okumadan yorum yapmışlar bundan bahsettim ve hakaret etmiş oldum...Gören adminler varsa konuyu kapatmak istiyorum böyle bir bir şey mümkün mü acaba..

Mecazi mürsel sanatını bilir misiniz.?lisede öğrtirler...
Her neyse siz saçmalıyorsunuz artık ...Lütfen uzak durun..

üzgünüm tatlım ama benim topiklere girip girmeyeceğime sen karar vermezsinsengözlerimebaksanab

evet o dediğin sanatı bilirim ve çok da kullanırım....

kayınvalidenin kulakları 2 gündür çok çınlıyordur....kadıncağız bilse kk da olay haline gelmek üzere herhalde mutluluktan 10 yaş daha gençleşiryerimseniben

evet ben dahil birçok arkadaş ve ayrıca moderatörler de görmüştü bunu yalan ya da iftira değil

Allah başka dert vermesin..e böyle erken yaşta evlenince haliyle kayınvalidelerde 40-45 lik olur..
ne güzel işte..yaşlı,yatalak bi kaynanan olsaydı daha mı iyiydi..:teselli:

Valla burada size iftira atan falan yok, niye bu kadar dramatize ettiniz konuyu onuda anlamadım.
Israrla kimse anlamamış konumu, benim sorunun kaynanamın yaşı yada yaşından genç göstermesi değil sürekli bebek konusunu gündeme geitrmesi demişsiniz...
EE herkes bunu anladı zaten ve bu doğrultuda yorum yapıyor, bikaç kişi anlayamamış olabilir ama burada yorum yapan çoğunluk derdinizi anlamış durumda...
Derdiniz şu kayınvalideniz yaşından en az 10 yaş genç gösteriyor ve güzel; çevresi de onu bebek yapması için teşvik ediyor. Dğal olarak kim olsa bu durumdan hoşnut kalır ve bunu her ortamda duymak için ufak tefek cümlelerle konunun açılmasını sağlar.. Kim olsa yapar bunu...
Kaynananız kendne güveni olan genç gösteren hoş bir bayan, ve siz bunu kıskanıyorsunuz...
Mesele kaynananızın sizi kıskandığı için sizinle rekabet etmesi değil sizin onunla rekabet etmeniz ve kıskanmanız...
Kıskanan kişi bu kadar hırçın ve sinirli olur... Siz kayınvalidenizi kıskanmıyor olsaydınız. Tamam genç görünüyor ama bebek doğuracak kadar da değil, kendi kendine iltifat duymak için küçük oyunlar oynuor der geçerdiniz,bu kadar hırs yapmazdınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…