Gülmeyin...

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
Aslında hiç önemli değil benim için ama size kayınvalidemle aramızda geçen diyalogları aktarıcam ne demek istediğimi anlarsınız..Kayınvalidem 45 yaşında görseniz 35 dersiniz genetik piyango anlıyacağınız...
'Aman aman kayınvalideciğim beni düşünürmüş..
'Ben senin kaynanan değilim kaynana olarak görmüyorum kendimi.(Önce ne güzel abla kardeş gibi oluruz diyorsunuz..
Toplantılara gideriz görenler inanmıyor tabi ilk başta gelin kaynana olduğumuza ve ben bilindik cümleleri tekrar duyuyorum .:bbo:
'Aa senin gelinin mi gerçekten mi..(Ve kayınvalideciğim özellikle bastıra bastıra sorar istediği cevabı duyabilmek için
'Aa neden şaşırdın ki..El cevap;Çok genç duruyorsun söylemesen inanmazdım...Ben de evet çok genç gösterir falan filan hep gülerdim ama o kadar sık olmaya başladı ki valla kaynanamı kıskanmaya başladım onun yanında maşşallah gelinin ne güzelmiş derler bi tebessüm eder oysa ben onun hakkında iyi birşey söyledikleri zaman tasdikler birde ben tekrarlarım evet öyledir diye...
Vee nereye gidersek gidelim nerede olursak olalım aynı konu açılıyor bebek mevzusu ne yapıor ne ediyor lafı oraya getiriyor ve insanlara şu cümleleri söyletiyor'
'Sende gençsin yapsana bir çocuk daha...
Kendime kzıyorum bunumu kafaya takıyorsun diye evet takıyorum neden yalan söyleyim siz söyleyin tekrar böyle bir ortam olduğunda ne yapayım çünkü anı ortamı tekrar oluşturacağını biliyorum...:roflol:

aa kaynanan cokmu genc gorunuyoo dermisim
allah seni ne etmeye aca aca bu konuyumu actin kaynanan gec gorunuyorsa sende cok guzelsin ona say kaydirigubbakcemile5

aa kaynanan cokmu genc gorunuyoo dermisim
allah seni ne etmeye aca aca bu konuyumu actin kaynanan gec gorunuyorsa sende cok guzelsin ona say kaydirigubbakcemile5
Hayatım benim derdim onun genç görünmesi değilki aksine memnunum bile bize muhtaç değil mesele neden konuları buraya getiriyor e hadi iltifat duymak istiyor her seferinde durmadan çocuk mevzusunu açtırıyor ...
Üstelik ben hamileyim görmüyonmu dokunsan ağlıycam zati...:1no2:

ay ama cidden 45 yaşta gençmiş beee ):) :roflol:
eşin kaç yaşındaki sen kaç yaşındasın nekdarlık evlisin canımm

Kadinlar iltifati sever hayatim, hele biz bi o yaslara gelelim bizede ne kadar genc duruyorsun desinler gelinlerimizin yaninda bak bakalim nasilda sevindirik oluyoruz:)
Ha kayinvalide ekstra iltifattan hoslanirmis, birak hoslansin.
Cocuk meselesinide anlamadim, zaten hamilesin neden ikinciyi yap diyorlarki? Hele bi bu bebisin dogsun. Pes pese 2 gün araliklarla dogummu istiyorlar anlamadimki:)

Bana demiyorlar ahu kaynanama diyorlar oda ısıttırıp ısıttırıp aynı mevzuyu açıyor..

Ne var yani, hangi kadın böyle iltifatlar karşısında memnun olmaz. Kadının sana bir zararı yok, bırak millet övdükçe kayınvalidende havalara girsin. Kadın sana ben güzelim sen değilsin falan dememişki.

valla canım ben bunda takacak bişey göremedim kusura bakma:1hug:
zaten çoğu bayanda hoşlanır böyle şeylerden
şahsen ben 45 olup 35 göstersem bundan başka bişey konuşmam konuşamam:sm_cool:

valla canım ben bunda takacak bişey göremedim kusura bakma:1hug:
zaten çoğu bayanda hoşlanır böyle şeylerden
şahsen ben 45 olup 35 göstersem bundan başka bişey konuşmam konuşamam:sm_cool:
Yaa bak gördün mü benim anlatamadığı mı sen nasıl bir çırpıda anlattın sürekli bu konu açılıyor daraldım gelinin de ne hoşmuş dediklerinde neden duymamazlıktan geliyor peki hıh konuşmuyorum sizinle..

senağlama

gulmeyin dedin ama,kusura bakma gulicem,ne varki bunda be canim,senin annen olsa idi yaninda ve ne kadar genc annen var deseler idi hosuna giderdi dime,kayinvalden olunca niye tam tersi oluyo,,,bosver guzelim yaaa,Allah baska dert vermesin,,sende benim gibi gul gec,,,yerimsenibena.s.

kleshtina canım hiç kızma yada belli etme kızdığını ......belliki kendi bazı egoları var tatmin için uğraşıyor gül geç....hiç üzme tatlı canını.......onu tanıyanlar zaten bilir karakterini....sen hanımefendiliğinden ödün verme canım ......:teselli:

belkide kiskaniyo seni,seni ovduklerinde hic orali olmuyo,bu seni mutlu etmeli aksine,kiskanilan kadin olmak cok guzel bisey,tadini cikaryerimseniben

Kıskanç bir yapısı olduğunu düşündüm kayınvalidenizin CADIARZU Kendinin yaşlanıyor olduğunu kabullenmek istemiyordur belki de ... O yaşa gelince bizim bunu hissetmeyeceğimiz ne

malum..Bazen ben bile diyorum kendime "bir gün yaşlanıcak mıyım ben de , saçlarıma aklar düşecek mi?" diye , acayip oluyorum.. ışte o zaman düşünüyorum da biri bana: "Ne kadar genç

görünüyosun , çocuk yap .." filan derse ne kadar mutlu olurum diyekaydirigubbakcemile2

Sen zaten gençsin canım bırak o mutlu olsun, ön planda olsun boşver ...

Hamileliğin verdiği bir duygusallık olmuş sende ,geçer canım:teselli:

Farkındayım canım doğru söylüyorsun ben aslında kaynanamı çok severim tam müslüman bir kadındır gıybet etmez kimsenin hakkını yemez ama bu konu da zaafı var belli .Son cümleyi okuyunca iyi oldum allah başka dert vermesin haklısın kardeşim..

kayınvalideler herzaman gelinlerini kıskanır. senin titizliğinden konu açılsa o kendini anlatmaya başlar seninki yaşından küçük gösteriyor birde formu yerinde anlaşılan bu konuda senin üstüne çıkmaya çalışıyor. Sen de dalga geç canım ya.. he yap bitane beraber büyüsünler de..

Tecrübe nasıl konuşuor bak resmen tabloyu anlattın hee.

Canım kaynanaları değişelim mi??? kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Tek problemin buysa, ben o kaynanayı el üstünde tutarım.

ya senin hiç başka derdin yokmu allahını seversen, ne güzel birlikte gezmelere gidiyomuşsunuz, iyi de geçiniyomuşsunuz, e kadın da taş gibiymiş hane, bırak da birazcık övülmeyi istesin, şahsen ben de isterdim yane, madem kayınvaliden illaki konuyu kendisinin gençliğine getirttiriyo sende değişik bi taktik uygula şekerim, ne bilim işte böle sevimli cici cici duruver insanların karşısında, kendini hayran bırak, o zaman seni de överler, ay tutma beni gülücem yav :roflol:

Canım kaynanaları değişelim mi??? kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Tek problemin buysa, ben o kaynanayı el üstünde tutarım.

Ben ağlıycam ama şimdi ahh ahh başına gelmeyen anlayamaz benim ki çok büyük bir çile ...Ben iyisile kötüsüyle akıl almak istiyorum insan bazen kendi için de olduğu olayı net anlayamıyor.Bana göre kayınvalidem bencil bir bayan başkaları benimle polemiğe girdiklerinde susar sanki birşey yokmuş etkisiz elaman gibi durur...Diyeceksin ki yeterli görüyor seni e o zaman benden gelinlik beklemesin hanım efendi....sengözlerimebaksanab.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…