Gülmeyin...

ya senin hiç başka derdin yokmu allahını seversen, ne güzel birlikte gezmelere gidiyomuşsunuz, iyi de geçiniyomuşsunuz, e kadın da taş gibiymiş hane, bırak da birazcık övülmeyi istesin, şahsen ben de isterdim yane, madem kayınvaliden illaki konuyu kendisinin gençliğine getirttiriyo sende değişik bi taktik uygula şekerim, ne bilim işte böle sevimli cici cici duruver insanların karşısında, kendini hayran bırak, o zaman seni de överler, ay tutma beni gülücem yav :roflol:
Bakın sizi bile kendi tarafına çekti cadı karı.:roflol:

:roflol::roflol: yok ay, çok basit bi meseleye kafanı takıyon da ondan gülüyom şekerim, ya sen madem bu kadar kafaya takıyon onun izlediği taktiği izlesene :jeyyar:
Biliyorum da gel sen benim hormonlarıma anlat bunu şeker...:CüvCüv:

Al be canım keşke benim kaynanamda benim polemiklerime karışmasa kadın kendi benimle polemiye giriyor. Bende yetmiyom bazen anneme kadar uzanıyo. Ayyy neyse canımı sıkmıycam şimdi...

Açamadım konuyu diye 2 kere açtım aşağıdakiler benden yana siz ne şiş yansın ne kebap helal olsun size ....:eek:

canım sık karsılasmandan dolayı ve kaynananın egosu sanırım yuksek ondan dolayı takıyosun bellıkı sımdı bırde hamıle oldugundan dolayı bır komplaks olur bos ver derım ben onlar dedıgı zaman sende duymamazlıktan gel tastıklemek zorunda degılsın dırek sana sorulmassa soylenmesse seslenme bence

canım bence hiç bozuntuya verme.sen sinir oluyor gibi yaparsan daha cok acılır bu bebek konusu,genclik konusu..biri kayınvalidene bebek dogur gibi bisey derse sende evet annecim vallahi daha cok gencsin falan de.sen böyle dedikce artık oda alısacak bu duruma hiiiiç üstelemez bile.mesela biri kayınvalidene cok gencsin derse sende evet gelinler kayınvalidesine benzermis bende ileride öyle olacagım o zaman diye sakaya vur..simdi sen hamile olunca duygusalsın tabi.gül geç canım takma hiç biseye:nazar:

Nolur sanki herseferinde iltifat duysa...hoşuna gidiyordur kadının
Ayıp değil günah değil güzelim... hele dert hiç değilll

Hayr bunun neyini dert ettiniz anlamadım.
Yaşından genç gösteren bir kayınvalideniz var, çevresinden bu konuda iltifatlar alıyor.
Her kadın iltifat edilmek ister, konuyu buraya getirmesi de çok normal...
Sen bunun neyine kızıyorsun, kaynanan yeniden hamile de kalabilir, genç sonuçta...
Neyi dert ediyorsun...
Polemiğe girdiğimde karışmıyor diyorsun, niye karışsın o senin avukatın değil ki, kendi kendini savunabileceğini düşünüyor demekki karışmıyor. Ne güzel kaynanam bana güveniyor diyeceğine niye beni savunmuyor diyorsun....
Sen de ona iltifat edildiğinde tasdiklemek zorunda değilsin..

Ben ağlıycam ama şimdi ahh ahh başına gelmeyen anlayamaz benim ki çok büyük bir çile ...Ben iyisile kötüsüyle akıl almak istiyorum insan bazen kendi için de olduğu olayı net anlayamıyor.Bana göre kayınvalidem bencil bir bayan başkaları benimle polemiğe girdiklerinde susar sanki birşey yokmuş etkisiz elaman gibi durur...Diyeceksin ki yeterli görüyor seni e o zaman benden gelinlik beklemesin hanım efendi....sengözlerimebaksanab.

Allah herkese böyle çile versin kardeş.yerimseniben

bende 45 yaşında olup 35 yaşında gösteren bir anane adayı olsam çektireceğim çileyi düşünemiyorum bile.delikafadulden

ayrıca sizinle polemiğe girdiklerinde niye susmasın ki?
siz kendinizi koruyamıyor musunuz?
o da lafa karışsa bu sefer biz sana mı söyledik gelinle konuşuyoruz, onun ağzı dili yok mu demezler mi?

kayınvalideniz bencil mi bilmem ama siz fena halde takmışsınız kafanı ona.
ne yapsa batacak size bu saatten sonra da.:nazar:

arkadaşımsen yine kaynananı desteklemeye devam et her konu açıdığında sonunda bıkıyolar
ben şahsen öyle yaptım
ayrıca birilerinin seni methetmesinide bekleme bazı insanlar kıskançlıktan iltifat etmezler unutma

gelin kaynana toprağından olur der sevgili kaynanammmmm( ben inanmıyorum ya neyse)
iyi tarafından bak sende 45 yaşında olunca 35 gösterirsin belkimmm

valla arkadaşın dediği gibi hakket anne yaaaa sende yapsan bitane beraber büyürlerr derrr

şaka bi yana
her kadın yaşlandıkçaaa gençlik yıllarının özlemini duyar özellikle çocuk yapmanın
çünkü menopoz arfesinde olan her kadın nedense ( bilemiyom bende öle olabilirm) kadınlığını yitiriyormuş gibi hisseder. çocuk yapsana demeleri o yzüden hoşuna gidiyordur.
çünkü benim kaynoş rahmini aldırmış zamanında hastalığından ötürü her zaman söyler artık biz kadın değiliz içimiz boş der.
bence kayınvaliden menopoz arefesinde olabilir. takma kafana . onunda sorunları olabilir .ve bu tür konuşmalar hoşuna gidiyordurrr

Kayınvalidenin, yaşından genç göstermesi, toplumda ilgi odağı olması ve onun da bunun keyfini çıkarmasını kafaya fena takmışsın, hatta takmayı geçmiş, kıskanmaya başlamışsın..

Bak tatlım;

Kendini kayınvalidenin yerine koy;
45 yaşındasın ve 10 yaş genç duruyorsun, bu konunun sürekli gündeme gelmesi, sen de olsan senin de gururunu okşardı değil mi?
Toplumda sürekli övgü dolu sözler alman, kendine güvenini arttırır, moralini yüksek tutardı sürekli, çünkü biz kadınlar için dış görünüş çok önemlidir..
Ne var şimdi bunda?
Bırak kadın mutlu olsun, bırak ilgi odağı olsun..

Zaten ne olursa olsun, sen onun kızı yaşındasın, her zaman ondan daha genç ve daha güzel olacaksın zaten..
Bunu sen de, o da, herkes biliyor..

Komik bir kıskançlık senin ki..Yani görümce elti olsa tamam dicem de, kayınvalidenin gençliğine takmak komik geldi bana..

Konusu geçen kişi annnen olsa ne düşünürdün?
Hoşuna giderdi değil mi, çevrendeki herkesin annene bu şekilde konuşması, gururlanır, sen de 1 e 10 katarak anlatırdın..Ama işte kayınvalide olunca böyle oluyor..

Dediğim gibi kimsenin sana ''gençsin güzelsin'' demesine gerek yok, sen zaten öylesin, senin ki normal bir durum, farklı olan o olduğu için konu onun üzerinde dönüyor..
Hadi öptüm seni.

burda ilginç olan kaynanın genç göstermesi............
sen zaten gençsin biri sana deseki aaaaaaaaa ne kadar gençsin.........olmayacak şey dimi........
ama kaynanan genç görünüyorsun demeleri ilginç ve hoş.........
ben 45 yaşındayken ne kadar gençsin deseler havalanırım herhalde..........alkisalkisalkis.
burda senin sıkıntıya girecegin bir durum yok..............
ne güzel kaynanan iyi ise ki öyle sanırım şikayet etmemişin........
kaynanan gelin yerine abla kardeş olun ne olucakki........Şeniz...
hem genç biriyle bir arada olmak.insanıda gençleştirir..............
bu demek oluyorki kaynanan yaşlandıkça sen genç kalıcaksın.............

ne demişler ......büyük alimler.....neşeli ol ki genç kalasın..........:lepi:

bu çocuk mevzusu zaten hamileymişin ....ne çocugu anlamadım...........:uhm:

Fazla birşey yapmana gerek yok babaanne olunca havası iner zaten:roflol::roflol::roflol::roflol:

benimde annem babam çok genç durur annemi arkadaşım babamı sevgilim sanarlar..şimdi bende onlarımıu kıskanayım bunun neresinden rahatsız oldun anlayamadım ben..benim kayınvalidemde 44 yaşında üstelik benden 5 yaş büyük kzı var torunu var genç gööstermiş yaşlı göstermiş bananee

canım bunumu dert ettin kendine.... ilahi.... :roflol:

ne var canım genç olduğunu duymak istese....

sende söle gaza gelsin......

birgün bizede demeleri için kaç ytakla atcaz kim bilir..... :nazar:

sen kendine dertmi arıyosun kuzum :teselli:
bırak kendi kendine böbürlensin sana dokunmasın yeter :nazar:

canım bunumu dert ettin kendine.... ilahi.... :roflol:

ne var canım genç olduğunu duymak istese....

sende söle gaza gelsin......

birgün bizede demeleri için kaç ytakla atcaz kim bilir..... :nazar:

X