Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğuna son!

yağlar üste çıkıyo panter, size öle gelmiştir o.

bu arada e vitaminsiz karışım benim anacuuma iyi geliyo, e vitaminini bulursam onu da eklicem ama bulamıyom. sürdüğümde ilk 5 dakka vakum gibi çekiyo diyo, sonra düzeliyo diyo. gece yatarken sürdürüyorum, geçen gün bi tanıdığı ona gözaltlarının biraz açıldığını sölemiş. ki anneminkiler felakettir. bakalım bi 1-2 ay geçsin daha iyi anlarız herhalde.CADIARZU tekrar teşekkürler xulay Şeniz

bende dün akşam başladım da siz de sadece uyumadan öncemi sürüyorsunuz bir de nasıl sürüyosunuz...ben önce dıştan içe yarım ay şeklinde sürüyorum sonra gözümün altına tamamen sürüyorum doğrumu yapıyorum acaba birde sabah kalktığımda roc nemlendirici sürüyorum

xulay bıse sorcemm bu karısımı dolapta saklıom ama bardak ıcınde sankı ılac gıtmıs yagı kalmıs gıbı gorunuo kapalı bı sekılde mı saklamak gerekıo bı bılgın war mı bacım tereddutte kaldım yenı karısım mı hazırlasamkıne:uhm:

ben kapaklı bir ilaç kutusunda (cam şişe) tutuyorum. (yağlar üste çıktıgından) sürmeden önce şişeyi çalkalıyorum.
yeni karışım hazırlamana gerek yok bence. onu kapalı bi şişeye boşalt, çalkala çalkala sür bacım.
ben kapalı bi şekilde buzdolabında muhafaza edip, sürerken çalkalayarak, bitene kadar kullanıyorum. şişem 1 hafta gidiyor bana.
ve bence yogun, sürekli halde kullanmayın. arada bir dinlendirin.

arada bir sürmeyip, gözaltlarınızı dinlendirin.

bu arada e vitaminsiz karışım benim anacuuma iyi geliyo, e vitaminini bulursam onu da eklicem ama bulamıyom. sürdüğümde ilk 5 dakka vakum gibi çekiyo diyo, sonra düzeliyo diyo. gece yatarken sürdürüyorum, geçen gün bi tanıdığı ona gözaltlarının biraz açıldığını sölemiş. ki anneminkiler felakettir. bakalım bi 1-2 ay geçsin daha iyi anlarız herhalde.CADIARZU tekrar teşekkürler xulay Şeniz

:)
zamanla , uzaktan bile farkedilir hale gelecektir. sevindim bu habere decemBer :)

bende dün akşam başladım da siz de sadece uyumadan öncemi sürüyorsunuz bir de nasıl sürüyosunuz...ben önce dıştan içe yarım ay şeklinde sürüyorum sonra gözümün altına tamamen sürüyorum doğrumu yapıyorum acaba birde sabah kalktığımda roc nemlendirici sürüyorum

dogru sürüyorsun. uyumadan önce, evet, ama içten dışa dıştan içe farketmez. haldur huldur sürecen işte. ben kulak çöpüyle sürüyorum..

unutmadan, sürdükten sonra 1- 2 dakika parmaklarımla masaj yapıyorum gözaltlarıma.

mersi tatlım....yaws çok soru sordum ama kısa bir soru daha dinlendirin derken hergün sürmeyin mi diyosun

kızlar bi cilt uzmanından hani şu uzman tv de çıkan makyöz var meşhur adını unuttum şimdi neyse o demişti
bu kremler falan gereksiz boş para demişti göz altı morluğunun nedeni kılcal damarlarmış oraya fazla kan akımı olmuyomuş bunun için ne sürerseniz sürün masaj şart dedi
hatta avuç içleryle kaşları kaldırın ve aşağı bakın sora 15-20 kez gözlerinizi kapatıp açın dedi bu ordaki kan dolaşımını hızlandırıyomuş çizgilere falan birebirmiş morlığa da bu yağları sürüp hafif hafif masaj yapsak sora da bu egzersizi sanki daha iyi olur
benim fazla yok çok hafif var ama çizgi oluşumunu engellemek için başlıyabilirim aslında

valla kızlar ben de bu dertten muzdaribim senağlama

gözlerimin altı hem mor hem de çok şiş oluyor hele bazen resmen mosmor oluyo dayak yemiş gibi saçma sapan konuşan insanların 'eroin mi kullanıyorsun' sözlerini çok duydum eğer işe yararsa dua edeceğim çok xulay sana.

acaba şişliklere de iyi geliyor mu şişlik şikayeti olanlar cevaplarsa çok sevinirim.

neutrogena nın gözaltı morlukları ve şişlikleri için olan kremini aldım geçen gün sürmeye başlamadım ama deneyeceğim eğer işe yaramazsa - ki yaracağına da pek ihtimal vermiyorum- yazarım mutlaka

bu karışımı da deneyeceğim

Son düzenleme:
hmm tsk ederım xulay ben onje ıgnelerı bosalltım okadar da yag kattım ustune kulak cubugu ıle suruom ama masaj yapmıodum aksama yapmaya baslıyam barı gunde 2 kez uyguluom bajım

mersi tatlım....yaws çok soru sordum ama kısa bir soru daha dinlendirin derken hergün sürmeyin mi diyosun

evet. haftada bir gün sürmeyin.

başlarda sabah akşam sürüyordum. azaldıkça gece yatarken sürmeye başladım.
şimdiyse haftada 3 e düşürdüm. gece yatarken sürüyorum.
(bugünlerde 3 ay olacak) bir gözüm dediğim gibi normal haline döndü, diğerininse gözpınarlarıma yakın kısmında hafif koyuluk var. buna da şükür.çünkü simsiyahtı.-tatlicadiarzu-
bana da esrar falan mı içiyorsun diyorlardı.çok sinirleniyordum.:eek:klava:

umarım hepiniz kurtulursunuz.:1hug:

:enbuyukkk:

xulay su morluklardan hayırlısı ıle kurtulalım ne cok dua alıcan tahmın bıle edemezsın yanı heee

Ay bende denicem bunu ama herşeyde olduğu gibi inşallah hayal kırıklığına uğramam:KK43:

yhaa bu topici gökte ararken yerde buldum=)
kızlar şimdi ben 26 gün önce burun ameliyatı geçirdim... gözlerimin altı normaldede mordu fakat belli belirsizdi ameliyattan sonra morluklar koyu halkalar şeklinde kaldı... doktorum güneş kremi olmadan güneşe çıkma dedi bi kaç kez güneş kremi sürmeden dışarı çıktım fakat şapkam vardı güneşe maruz kalmadım güneş lekesi olmasından korkuyodum doktoruma sordum güneş lekesi deil bünyenden kaynaklanıyo dedi geçermi die sordum biraz daha beklemem gerektiğini söledi ama hiç geçicekmiş gibi gelmio acaba bu karışımı uygulasam bi yararını görebilirmiim off kızlar offf burnumu düzeltiriim derken gözümün altından oldum:'(

benim anacum memnuun kullanın hanımlar

ben de kullanmaya başladım, mutlaka sonuçtan haberdar edeceğimdir kızlar :smiley-cool:

çok teşekkürler bu arada xulay a.s.

X