Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Oyumu 6 numaradan yana kullandım, hayırlı olsun Bir de 5 numaranın gözleri çok dikkatimi çekti

Gecen yarismada da boyle oldu. Gidip cok az kisinin begendigi makyaji begeniyorum. En cok oy alani begenemiyorum. Nasi bi zevkim var benim be

Biraz da eleştiri yapasım geldi:)
Oy vermediklerimin çoğunu fazla sade bulduğumdan eledim. Kimisinde rimeli az buldum kimisi gözünün içine kalem çekse daha iyi olurdu falan dedim:)
6 numara fazla renkli geldi evet başarılı uygulama olmuş ama benlik değil. Yoksa far kullanımı, eyeliner falan güzel.
9 numara beyaz kalemi fazla kullanmış ya da fotoğraftan öyle çıkmış.
7 ve 10 numaranın göz kapakları görünmüyor, nasıl bir far kullanmış largöremedim. 7 numaranın fotoğrafı hoş ama net ve aydınlık :)
2 numara fazla karanlık geldi bana, kendisi de esmer olduğundan belki :)
8 numara dağınık geldi.
Diğer arkadaşları fazla sade buldum, daha doğrusu fotoğraflardan öyle çıktı biliyorum.

Aslında standart pozlar olup o şekilde çekilse belki değerlendirme daha kolay olurdu. Biri sadece yana bakan bir fotoğrafla değerlendirilirken diğeri gözleri kapalı, yana, yukarı falan bakan fotoğrafla dğerlendirilince pek adil olmuyor ama eğleniyorum yine de:)

haklısın ama bir çok resimden eleme yapılmıştır kesin.kendi adıma bir sağa baktım bir sola bir aşağı bir yukarı biraz kameraya bir baktım resimlerde şaşı şaşı bakmaya başlamışım :) seçtim bir resim yolladım sorsan ki içine sindimi? hayır ama tam sınav dönemi anca bu kadar.yine hak eden kazansın bol eğlenceler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…