Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Oyumu 6 numaradan yana kullandım, hayırlı olsun:KK9: Bir de 5 numaranın gözleri çok dikkatimi çekti:nazar::nazar:

Gecen yarismada da boyle oldu. Gidip cok az kisinin begendigi makyaji begeniyorum. En cok oy alani begenemiyorum. Nasi bi zevkim var benim be o_O

Biraz da eleştiri yapasım geldi:)
Oy vermediklerimin çoğunu fazla sade bulduğumdan eledim. Kimisinde rimeli az buldum kimisi gözünün içine kalem çekse daha iyi olurdu falan dedim:)
6 numara fazla renkli geldi evet başarılı uygulama olmuş ama benlik değil. Yoksa far kullanımı, eyeliner falan güzel.
9 numara beyaz kalemi fazla kullanmış ya da fotoğraftan öyle çıkmış.
7 ve 10 numaranın göz kapakları görünmüyor, nasıl bir far kullanmış largöremedim. 7 numaranın fotoğrafı hoş ama net ve aydınlık :)
2 numara fazla karanlık geldi bana, kendisi de esmer olduğundan belki :)
8 numara dağınık geldi.
Diğer arkadaşları fazla sade buldum, daha doğrusu fotoğraflardan öyle çıktı biliyorum.

Aslında standart pozlar olup o şekilde çekilse belki değerlendirme daha kolay olurdu. Biri sadece yana bakan bir fotoğrafla değerlendirilirken diğeri gözleri kapalı, yana, yukarı falan bakan fotoğrafla dğerlendirilince pek adil olmuyor ama eğleniyorum yine de:)

Biraz da eleştiri yapasım geldi:)
Oy vermediklerimin çoğunu fazla sade bulduğumdan eledim. Kimisinde rimeli az buldum kimisi gözünün içine kalem çekse daha iyi olurdu falan dedim:)
6 numara fazla renkli geldi evet başarılı uygulama olmuş ama benlik değil. Yoksa far kullanımı, eyeliner falan güzel.
9 numara beyaz kalemi fazla kullanmış ya da fotoğraftan öyle çıkmış.
7 ve 10 numaranın göz kapakları görünmüyor, nasıl bir far kullanmış largöremedim. 7 numaranın fotoğrafı hoş ama net ve aydınlık :)
2 numara fazla karanlık geldi bana, kendisi de esmer olduğundan belki :)
8 numara dağınık geldi.
Diğer arkadaşları fazla sade buldum, daha doğrusu fotoğraflardan öyle çıktı biliyorum.

Aslında standart pozlar olup o şekilde çekilse belki değerlendirme daha kolay olurdu. Biri sadece yana bakan bir fotoğrafla değerlendirilirken diğeri gözleri kapalı, yana, yukarı falan bakan fotoğrafla dğerlendirilince pek adil olmuyor ama eğleniyorum yine de:)
haklısın ama bir çok resimden eleme yapılmıştır kesin.kendi adıma bir sağa baktım bir sola bir aşağı bir yukarı biraz kameraya bir baktım resimlerde şaşı şaşı bakmaya başlamışım :) seçtim bir resim yolladım sorsan ki içine sindimi? hayır ama tam sınav dönemi anca bu kadar.yine hak eden kazansın bol eğlenceler :))

X