Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Saç yarışması olursa nasıl olacak acaba şekil mi verılecek topuz vs gibi yoksa kesim ve renkmi olur

Ama bu profesyonellerin yaptigi bisey degil kio_O
Kendimizce yaptik biseyler, emek var sonucta boyle demeyin.
Ben o kadar hastaydim ki bu makyaji yaparken, yine de katildim kadinlar kulubune bi destegim olsun diye. Bi saat burnumu ceke ceke makyaj yaptim.
Kotu bisey demiyorum sizi kirmak da istemiyorum, siz de yarismacilari kirmayin bence:KK52:
En baygın bakan senmisin yoksa :-)
Hastaydım dedin ya o bakımdan dedim:KK19:

Emeğinize sağlık arkadaşlar, herkes vakit ayırmış katılmış ne güzel:)
Makyajların hepsini beğendim, tabi ki profesyonel, bazlarla, kat kat yapmadık çoğumuz ama bir şekilde uğraştık.
Bazılarının fotoğrafın azizliğine uğradığı ve tonların görünmediği belli:)
Ben yine de sade makyajları beğendim ve bana çok soft gelen 4 numaraya verdim oyumu

Bu defa benimde hah iste bu diyecegim bisi yok. Bilemedim ya. 6 numara gelin makyaji degil de brezilya karnavalina gidecekmis gibi olmus. Resimlerde cok iyi cekilmemis bu defa. Gecen yarismada daha iyilerdi. :KK43:

Bu defa benimde hah iste bu diyecegim bisi yok. Bilemedim ya. 6 numara gelin makyaji degil de brezilya karnavalina gidecekmis gibi olmus. Resimlerde cok iyi cekilmemis bu defa. Gecen yarismada daha iyilerdi. :KK43:
Geçen sefer son katılım haftasonuna denk geliyordu ve gün ışığı yakalanabiliyordu.
Bu sefer hafta sonu başladı hafta içi bitti, akşam 9'da falan yaptım ben mesela makyajı. Yok lambayı al yüzüne tut öyle çek falan :) Sonuçta yaptığım makyajla alakası olmayan bir şey çıktı ortaya...

2 numara sanırım gözlerin lens çok yakışmış, 8 numara maşallah senin de süper gözlerin var keşke 2 oy kullanabilseydim..

Ben bu sefer katilamadim..
Ama bana 2. Goz uygun geldi.
Emegine saglik arkadasim ve diger emegi katilan tum arkadaslar harikasiniz...

Geçen sefer son katılım haftasonuna denk geliyordu ve gün ışığı yakalanabiliyordu.
Bu sefer hafta sonu başladı hafta içi bitti, akşam 9'da falan yaptım ben mesela makyajı. Yok lambayı al yüzüne tut öyle çek falan :) Sonuçta yaptığım makyajla alakası olmayan bir şey çıktı ortaya...
Aslinda fotograflari baskasina cektirmeliydiniz. Hele ki uzman birini bulursaniz super olurdu. Sanirim bu yasak degildir yani olmamali. Makyajikendiniz yapip, fotografi bi uzmana cektirmek daha mantikli olurdu. Cunku gercekten fotograflar basarisiz.

geçen bir düğüne katıldım baya baya da vip bir düğündü, gelinin makyajı öyle renkliydi ki bolca da sim kullanılmıştı ama muhteşemdi, geline bakmaktan gözlerimizi alamadık o gün için özenildiği belliydi, günlük makyaj gibi değildi...makyöz özel getirtilmiş gelinlik Fransa'dan dediler:KK57:kendi gelin makyajımı düşünmek bile istemiyoruum yok gibiydi:KK70:

X