Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Kimin etrafinda uzman fotografci var ki??
Anca cok tanidik olmasi lazim.
Yoksa maddi anlamda da birseyler feda edilir.
Gecen yarisma daha basariliydi evet..

Aslinda fotograflari baskasina cektirmeliydiniz. Hele ki uzman birini bulursaniz super olurdu. Sanirim bu yasak degildir yani olmamali. Makyajikendiniz yapip, fotografi bi uzmana cektirmek daha mantikli olurdu. Cunku gercekten fotograflar basarisiz.
Uzman da çekse gece fotoğrafında her makine başarılı olamıyor, flaşlı çekim daha kötü oluyor bence, flaşsız da gerçeği yansıtmıyor. Bu yüzden bence yarışma süresi iki haftasonunu kapsamalı ki insanlar işten güçten fırsat bulup yapabilsin:)

geçen bir düğüne katıldım baya baya da vip bir düğündü, gelinin makyajı öyle renkliydi ki bolca da sim kullanılmıştı ama muhteşemdi, geline bakmaktan gözlerimizi alamadık o gün için özenildiği belliydi, günlük makyaj gibi değildi...makyöz özel getirtilmiş gelinlik Fransa'dan dediler:KK57:kendi gelin makyajımı düşünmek bile istemiyoruum yok gibiydi:KK70:
Cok uygun renkler secilirse elbette goze batmaz hatta sizin gibi bayilabiriz ama ne bilim... 6 numara kimse bana kirilmasin da, makyaji guzel aslinda ama bu kategoride olmamis bence.

Tekrar tekrar baktim ve 11 numaraya verdim. Hem fotografida guzel duzgun cikmis. Herkesin emegine saglik. 11 numara umarim 1. olursun :KK68:

Dün mesajı gönerdiğim saate baktım da... Gece 11'de göndermişim.
9'da başladım makyaj yapmaya ve ondan sonra da fotoğraf çekimine geçtim., makine değiştirdim vs...Normalde en geç 10'da yatan bir insanım ki dün 2 saatimi buna harcamışım:KK70:

olmamanız için bir neden yok katılırsanız seviniriz:KK66:
Makyajla hic aram yok.
Dün mesajı gönerdiğim saate baktım da... Gece 11'de göndermişim.
9'da başladım makyaj yapmaya ve ondan sonra da fotoğraf çekimine geçtim., makine değiştirdim vs...Normalde en geç 10'da yatan bir insanım ki dün 2 saatimi buna harcamışım:KK70:
Seni dunya kas goz guzeli seciyorum kiz :KK9:
Bende Malatyaliyim yakinmisiz yani azcik bende de olaydi o kara kaslar nolurdu ya :KK42:

Makyajla hic aram yok.

Seni dunya kas goz guzeli seciyorum kiz :KK9:
Bende Malatyaliyim yakinmisiz yani azcik bende de olaydi o kara kaslar nolurdu ya :KK42:
Ahaha burada herkes kara karş kara göz maşallah:KK70: Hangisi bana ait acep :KK19:

5 numaranın kaşı gözü ne güzel maşallah ...

Ama oyum 6 numaradan yana herkesin elline sağlık

Bu arada foto çekimleri o kadar farklı ki haksızlık olmasın diye baya düşünmek gerekiyor :/

X