Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
mesela pembe şeftali tonları gibi pastel skalaya giren renkler yarışma için riskli düşünülebilir, çünki çekimler tamamen amatörce yapılıyor ortam ve teknik yetersizlikten dolayı, renklerin genelde koyu tercih edilmesi bu yüzden, bu yemek yarışması gibi değil ki, renkleri veremeyince hiçbir anlamı kalmıyor yarışmanın, eminim çoğu katılımcı mecburen koyu tonları tercih etmiştir.

Tüm katılımcı gelinleri kutluyorum emeğinize sağlık :KK19::KK68: İddialı makyajlar, hatalar olacaktır prıfesyonel değiliz . ki benim düğündeki makyajım bi fiyaskoydu düğünüm ile ilgili bi makyajım içime sinmemiştir. Güya kuaför yaptı hiç de beğenmemiştim:-) burdaki hanımlar baya iyi iş çıkarmış o yüzden ama 6 numara bi başka yapmış sankim :KK73: Konsept gelin olunca bu makyaj heryere çekilir dediğiniz gibi herkesin 'nasıl bi gelin olcam ' hayali farklıdır kimi siyah sever kimi rengarenk .. Başarılar dilerim herkese hakeden kazansın :KK37:

Hepinizin emeğine sağlık. Hepsi birbirinden başarılı ve yarisma kuralinda kaş göz beğenmek yoksada : ) herkrs birbirinden güzell masaallah.

Bende kararsizlardanim.

Başarilar.

:KK53:
sağol canım..valla kknın yarışmaları çok iyi oluyor. yemek yarışmaları mesela. bundan sonra kombin olacak. onu margo açacak. ben saç oje falan düüşünüyorum . bakalım zaman
Günlük kombinimle bi katılırım şok olursunuz baaak :KK53: Sarı işçi çizmesi beyaz baret ve mavi yelek :63: Ne zaman bu kombin yarışmasııı :KK53:

X