Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Yarışmacılar için tek tek yorum yapıyorum gel vatandaş gel

1 numara makyajının tonlarını çok sevdim, ama keşke gözünün üstüne siyah eyeliner veya kalem uygulasaydın. Gece mavisi tonları çok yakışmış gözlerine.

2 numara gözlerin çok güzel Allah nazarlardan saklasın. Farını çok güzel uygulamışsın, ama gel gör ki ben koyu tonlardaki farı gelinler için yakıştırmıyorum, ama senin gözlerine, kaş şekline falan çok uymuş.

3 numara oyum sana gitti, pembiş pembiş çok tatlı olmuş gözlerin. Masum bi hava katmış.

4 numara kaşlarının şekli çok güzel, keşke farını biraz daha belirgin kullanıp, gözünün üstüne eyeliner veya kalemi belirgin uygulasaydın. Şu an çok sadesin, ama yine de güzel.

5 numara senin de kaşların inanılmaz güzel, makyajın çok sade. Bu şahane gözleri koyu tonlarla gölgelememişsin, çok beğendim seni de.

6 numara çok yeteneklisin, makyaj süper, ama ben kendi fikrime göre gelin makyajına uygun bulmadım, yani demek istediğim ben öyle bi makyaj yapmazdım gelin olsam. Ama dediğim gibi o farı öyle yaymak yetenek ister.

7 numara sadece kirpiklerini görüyorum, gözlerin çok güzel.

8 numara ilk başta tereddütte kaldım sana oy vericektim ama elim 3 e gitti. Eyelinerını özellikle çok beğendim.

9 numara ben de bi çok kişiyle aynı fikirdeyim keşke o beyazımsı kalemi sürmeseydin ya da sadece alt göz kapağının içine sürseydin. Çok yayılmış sanki. Ama gözlerine kirpiklerine kaşına bayıldım.

10 numara fotoğraf net çıkmamış sanki. Makyajın güzel ama farını net göremiyorum.

11 numara farını çok güzel uygulamışsın, gözlerin de çok güzel , bi de eyelinerın çok güzel

8 numarali adaya oyumu verdim
Hak eden kazansin kizlar bol sanslar

bence hepsi yetenekli çok güzel olmuş bazılarının gözler kirpikler şahane .gelin makyajı olarak bana hitap etmese de en uğraşılmış olduğunu düşündüğümü seçtim ben

5 numaralı aday o nasıl kaş göz öyle maaşallah çok begendim

aslında 9 numaralı adayı daha cok beğendim ama gelin makyajı olarak 8. aday bence cok iyi.

8 numaralı adaya oyumu kullandim.bütün adaylarin emegine saglik ve bol sanslar.

Hakeden kazansin verilen emege saygi diyorum baska da bisi demiyorum ...sonucta kimin naaptigi belli oluyor...burda zevkler degil kullanilan teknikler yarisiyor...basta kendi adima soyluyorum Kimse profesyonel degil maksat hayatimiz renklensin eglenelim...

Makyaj tamamen imkanla yapilan birsey kimisi 10 liralik far kullanir kimisi 100 liralik ...elimizde olanlarla yarisiyoruz sahsen ne buldum onu sürdüm yoksa tercihim çok farklıydı

Son düzenleme:
ben geldim ama kimseler kalmamış huuuuu kimse yok muu

6 numara güzel. Gelin makyajında çok hafif pırıltı sevmiyorum, göz makyajının biraz abartılı olmasını renklerin yoğun olmasını seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…