Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Yarışması: Gelin Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Geçmiş zamanda yapılan bir olay için gelip, şimdi yapılan bir yarışmaya balta vurmaya hakkınız yok diye düşünüyorumBu yarışmayı düzenleyen arkadaşımıza çok büyük ayıp bence
KK da yapılan yarışmalar dediğiniz için ben cevap verme hakı duydum

şu yarışma resmen şu an baltalanıyor.

ben hiçbir şey anlamadım. siz yarışmayamı katıldınız. hangi yarışmaya
Konunuzu sabote ettiğim için üzgünüm 2 3 yıl önce en güzel yüz diye bir yarışmaydı benim çekinecek bir şeyim yok elossa mı elona mı o nickli arkadaşımız pro üye ve o yarışmanın birincisi kendisine sorabilirsiniz yarışmayla ilgili bir kanıt bulamıyorum tartışmalar çıktğı için konu silinmişti

ne sorayım elossaya. ödülünümü alamamış. ne demek istiyorsunuz

Ben içimde kaldığı için paylaşmak istedim ama haklı olduğum halde haksız olmaya tahammulde edemem amacım yarışmayı baltalamak değil tabiki arkadaşa bir kastım yok sizinde size yakın olan kişilere karşı yaptığım savunma rahatsız edici gelebilir anlarım
şu yarışma resmen şu an baltalanıyor.

O yarışmada öyle yapılmış olabilir..O zaman sitede çok fazla yarışma düzenlenmiyordu.Şimdi çok fazla yarışma düzenleniyor ve fazlasıyla üyelere hediyeleri yollanıyor.Hatta Kazen bol keseden pro kart dağıtıyor

Ben konu sahibine yakın olduğun için değil ,şimdi yapılan haksızlığa karşılık vermek için yazıyorum

O yarışmada size haksızlık yapılmış olabilir umrumuzdada değil mi demek istiyorsunuz ? Haklısınz kusura bakma demek bu kadar ağır olmamalı

Ben konu sahibine yakın olduğun için değil ,şimdi yapılan haksızlığa karşılık vermek için yazıyorum
Konu sahibine değil yönetime yakınlığınzdan bahsetmiştim halbuki neyse iyi akşamlar konu sahibi arkadaştan özür dilerim yeri değildi içimde olan şeyleri paylaşmak istedim sadece fakat bazı şeyleri kabullenmek tamam haklısınız demek bu kadar zor olmamalı ama tavrınız birde suçlarcasına konuşmanız genelden bahsediyorum hiç hoş bir davranış değil

arkadaşım ne silindi ne oldu. o dönem zaten yoktum sitede ben. ama yönetimin yanlış bir şey yapmadığına eminim. zaten siz olayı tam anlatmıyorsunuz ki.
Neden hanfendi yönetim kusursuzmu yanlış yapamaz mı biz öylesine bir üyeyiz diye haksız mı olmalıyız yani konuyu anlattım konunun silindiği sizlerin ulaşabileceğini inandigim için ayrintida verdim ne yapayim hakliligimi ispatlamak icin dava mi acayim guluyorum artik gercekten

Ben o dönemde yönetimde değildimHaklı olabilirsiniz ben sadece konu sahibine yaptığınız haksızlığa ve genelleme yapmanıza cevap yazdım.Ben de yemek yarışması ile ilgileniyorum.Biri gelip bu tarz bir yorum yapsaydı yemek yarışmasında çok üzülürdüm..

olayı anlamadan tamam haklısınız demek yanlış. çünkü tam olarak açıklama yapamadınız ve ben inanın birşey anlamadım .çünkü olay olduğunda değil editör, sitede bile yoktum.
sizede iyi akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…