Makyaj Ürünleri Göz makyajı temamız hangisi olsun...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı temamız hangisi olsun...

• Ankete Katılan
    125
  • Anket Kapalı .

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Evett. bundan sonraki yarışmamızın temasını seçelim
buna göre yarışmamızı açarız.

Anketin oylama süresini kısa tuttum. 3 gün yeterli.
anket 10 .11. 2014 de açıldı. 13 .11. 2014 de kapanacak

Hadi hayırlı olsun yeni kategori, hangisi olursa olsun eminim hepsi süper olacak pek marifetli bayanlarımız var Ben gelin makyajını oyladım, herkezin katılabileceği bir kategori olur diye düşündüm

Arap Makyajindan oldum olasi tiksinirim.
Efekt makyaj ve Zombi makyaji icin profesyonel makyaj malzemeleri ve iyi bir egitim gerekir.Bu ikisinden biri secilirse yarismya cok az uye katilir, cekisme olmaz. :)
Gelin makyaji olabilir ama tum yuze uygulandigindan bircok uye katilmaya imtina eder kimligi desifre olmasin diye.
O yuzden KK'ya en uygunu Kleopatra veya fantastiktir diye dusunuyorum.
Karar veremedim.

zaten sadece göze uygulanacak. göz makyajı yarışması çünkü

Ya bence de arap makyajından gına geldi, gelin makyajının da bir standartı yok ki kimisi günlük makyaj yapar kimisi gece makyajı gibi yapar, o makyaja gelin makyajı denmesinin tek sebebi kullanan kişinin gelin olması, ayrıt edici bir özelliği yok bence.

zaten sadece göze uygulanacak. göz makyajı yarışması çünkü
Aaa o zaman zombie ve efekt makyajlari olmamali. Zombie makyaji bir butun halinde anlam kazanir, sadece goze yapilamaz ki. Kim nasil yapmis onu da anlayamayiz. :)
Tesekkurler. :) Bu bilgiler isiginda kararimi verebilirim. :)

Evet kesinlikle farklı birşey olmalı ben zombiye oy kullandım.Gelin makyajı arap makyajı fazlasıyla klasik artık sanat konuşsun :) Belki bende katılabilirim yarışmaya tabi kaçırmazsam yarısma gununu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…